320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mind ka huvitab ,kas Viljandis on väljaku ääres tribüünid või mitte? Vähemasti eelmisel aastal hooaja lõpus kui ma seal käisin siis polnud seal midagi. Ja paistab ,et Sillamäe on esimesest ehmatusest üle saanud. Viik Tuleviku vastu on väike üllatus.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Tribüünid on täitsa olemas lausa kolmerealised kui mul mälu ei peta.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Ja paistab ,et Sillamäe on esimesest ehmatusest üle saanud. Viik Tuleviku vastu on väike üllatus.
        Mängupildi järgi võiks öelda pigem vastupidist. Sillamäe mängis palju kiiremalt ja tehnilisemalt ning oli Tulevikust ka muidu märgatavalt enesekindlam. Tulevik eksis paljudes momentides lubamatult palju ja noh, lõpp-kokkuvõttes tuleb õnne tänada, et kõike arvestades Tulevik vähemalt viigipunkti kätte sai.

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Viik Tuleviku vastu on väike üllatus.
          Mille poolest see üllatus on?
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas sosku Vaata postitust
            Mängupildi järgi võiks öelda pigem vastupidist. Sillamäe mängis palju kiiremalt ja tehnilisemalt ning oli Tulevikust ka muidu märgatavalt enesekindlam. Tulevik eksis paljudes momentides lubamatult palju ja noh, lõpp-kokkuvõttes tuleb õnne tänada, et kõike arvestades Tulevik vähemalt viigipunkti kätte sai.
            mida sa ajad ? enamus esimest poolaega dominneeris tulevik.
            närvi ajas see asi kuidas venelased ise hakkasid lõpus aega raiskama ja olid alatasa maas pikali :S
            ei jätnud minuarust küll nad meistriliiga klubi muljet eriti

            Kommentaar


              Vaatame, kes võidab järgmine mäng juba Venemaal!

              Kommentaar


                kas hummeli bannerid olid üleval statal ja mitu?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lammas Vaata postitust
                  kas hummeli bannerid olid üleval statal ja mitu?
                  Ei olnud. Ja kui ka oleks olnud, siis lumevallid olid nii kõrged, et poleks välja paistnud. Aga sa, Lammas, pead Lilleverele seda reklaamiasja rohkem meelde tuletama.

                  Kommentaar


                    Selge, tänud info eest.

                    Kommentaar


                      täna pandi ülesse need sildid jne kunstmuru väljakule

                      Kommentaar


                        ma istusin tribüünil seal pool kuhu Tulevik teisel poolajal ründas...öelda ma tahan seda, et äärekohtunik tegi pääääris mitu korda altuurat, vähemalt 2 korda tõstis Kudu-le lippu valesti...aru ma ei või.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                          ma istusin tribüünil seal pool kuhu Tulevik teisel poolajal ründas...öelda ma tahan seda, et äärekohtunik tegi pääääris mitu korda altuurat, vähemalt 2 korda tõstis Kudu-le lippu valesti...aru ma ei või.
                          Eestis ei kehti koduväljaku eelsti nagu igas jalgpalliriigis. Kohtunikud on ennegi uskumatut lohakust ja pimedust üles näidanud.

                          Kommentaar


                            laupäevase mängu-eelsed kommentaarid:
                            „Tulevik on tugev ja sitke meeskond, nende treener kõva sõnaga. Meie eesmärk on siiski ainult võit,” resümeeris TVMK peatreener Sergei Ratnikov. „Kui suudame vältida vigu ja tempo kõrge hoida, siis peaks võit koju jääma,” arvas TVMK poolkaitsja Aivar Anniste.

                            „Kahest viimasest mängust oleme mõlemad koos vastastega teeninud vaid ühe punkti. Laupäeval on mõlemal võistkonnal jälle võimalus lisa teenida,” sõnas Tuleviku peatreener Marko Lelov.

                            „Siiani oleme suutnud tugevate vastu hästi mängida, kahjuks aga ei ole nendest kohtumistest punkte saanud. Läheme nüüd seda viga parandama ja loodame TVMK käest vähemalt punkti kätte saada,” ütles mulkide poolkaitsja Rain Tölpus.

                            ma isiklikult loodan, et olgu tulemus milline tahes, et pärast mängu Tuleviku ja tvmk fännide vahel kaklust ei toimu
                            tegelikult viimati, kui novembris mängisime, siis verbaalselt väikestviisi juba läkski... mitte meie initsiatiivil.
                            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                              ma isiklikult loodan, et olgu tulemus milline tahes, et pärast mängu Tuleviku ja tvmk fännide vahel kaklust ei toimu
                              tegelikult viimati, kui novembris mängisime, siis verbaalselt väikestviisi juba läkski... mitte meie initsiatiivil.
                              tvmk fännidega??? üks pidi ju vanglas ja teine haiglas olema.. kellega siis?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Tegemist oli ühe TVMK mängija isaga.TVMK "fänn" on ta täpselt nii kaua,kuni ta poeg seal meeskonnas mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X