320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martin on vist Viljandis vastu pead kunagi saand, pole asi hullu midagi, WC oli väljas, väljak ja tribüün on korralikumad kui praegu Tartu omad ja publikuarv ka suurem.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Samas seda, et Nõmme fännid mingitel hetkedel isegi väljakul taidlesid ja palliplatsil püherdasid, nad muidugi ei näinud. Õnneks vedas roosa panter need kutid minema mitu korda. Turvad poleks suutnud.
      Purjus klassiekskursioonilised ei suutnud end talitseda?

      Kommentaar


        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Purjus klassiekskursioonilised ei suutnud end talitseda?
        Mõned kutid seal platsil püherdasid jah omavahel, kui Teever või keegi teine ei suutnud jälle väravat lüüa.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas gamer Vaata postitust
          Purjus klassiekskursioonilised ei suutnud end talitseda?




          .
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Purjus klassiekskursioonilised ei suutnud end talitseda?
            Ma arvan, et siin sa eksid, et purjus... Sõitsin ise fännibussiga viljandisse ja bussis jagati alaealistele ainult redbulli, ei mingit alkoholi. Kerge kosutava humalajoogi said ainult täisealised.

            Kommentaar


              Algselt postitas viirus Vaata postitust
              Ma arvan, et siin sa eksid, et purjus... Sõitsin ise fännibussiga viljandisse ja bussis jagati alaealistele ainult redbulli, ei mingit alkoholi. Kerge kosutava humalajoogi said ainult täisealised.
              Hea muinasjutt
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas viirus Vaata postitust
                Ma arvan, et siin sa eksid, et purjus... Sõitsin ise fännibussiga viljandisse ja bussis jagati alaealistele ainult redbulli, ei mingit alkoholi. Kerge kosutava humalajoogi said ainult täisealised.
                ja fännide vanust tuvastasite te isikuttõendavate dokumentide alusel jah?
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Kusjuures tuvastatakse jah! On valitud selgelt fänniliidrid, kes seda teevad ja kes on oma töös pädevad. Alaealised Kaljult ei saa mingit kesvamärjukest, millel on promillid sees.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Kusjuures tuvastatakse jah! On valitud selgelt fänniliidrid, kes seda teevad ja kes on oma töös pädevad. Alaealised Kaljult ei saa mingit kesvamärjukest, millel on promillid sees.
                    Õu nõu. Loodetavasti see jutt ei vasta tõele, sest siis ma küll ei tahaks näha neid Kaljujuugendeid kes omale veel mõne õlle rindu on tõmmanud

                    Muille on küll jäänud mulje, et nad on kogu aeg tongis,
                    Bääd, bääd kui nad juba kaine peaga sellised on
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Rein ma võin sulle kinnitada, et dokumendi alusel ainult sai bussis humalajooki. Tallinnas toimunud mängudel, kui stereos kogunetakse on sama moodi, et saavad kosutava limonaadi, mitte alkoholi. See on juba teine teema, kui nad ise kusagilt on mingi asja kätte saanud, seda ei ole võimalik meil takistada. Loomulikult me ei poolda seda. Ei poolda ka seda, et mõni täisealine end Lõviks joob. Väikest kosutavat humalajooki ei pea siiski ebanormaalseks kui vanus lubab. Viljandi mängu kohta võin kindlalt öelda, et ei olnud ühtki alaealist, kes oleksid purjus olnud.

                      Kommentaar


                        protokolli vaadates on rõõm tõdeda, et Kudu ei jää siiski transiga mängust eemale. veelgi suurem rõõm on aga vaadata transi poolt laupäevasest mängust eemale jääjaid.
                        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas viirus Vaata postitust
                          Ma arvan, et siin sa eksid, et purjus... Sõitsin ise fännibussiga viljandisse ja bussis jagati alaealistele ainult redbulli, ei mingit alkoholi. Kerge kosutava humalajoogi said ainult täisealised.
                          Bussi lasti ikka kesvamärjukesega, poisil vanust ainult 16. http://fotoalbum.ee/photos/H3len/25655529

                          Kuigi ma ise ei vingu, oleks arvatavasti samamoodi teinud, päike paistis.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Evu Vaata postitust
                            Bussi lasti ikka kesvamärjukesega, poisil vanust ainult 16. http://fotoalbum.ee/photos/H3len/25655529

                            Kuigi ma ise ei vingu, oleks arvatavasti samamoodi teinud, päike paistis.
                            nagu näha siis keegi sai kusagilt ise kätte, selle vastu ei ole midagi teha... sellegipoolest julgen väita, et purjus nad ei olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Õu nõu. Loodetavasti see jutt ei vasta tõele, sest siis ma küll ei tahaks näha neid Kaljujuugendeid kes omale veel mõne õlle rindu on tõmmanud

                              Muille on küll jäänud mulje, et nad on kogu aeg tongis,
                              Bääd, bääd kui nad juba kaine peaga sellised on
                              Ei maksa endale ette kujutada igasugu asju...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                                protokolli vaadates on rõõm tõdeda, et Kudu ei jää siiski transiga mängust eemale. veelgi suurem rõõm on aga vaadata transi poolt laupäevasest mängust eemale jääjaid.
                                ära selles nii kindel ole, see vaid mitteametlik protokoll

                                Kommentaar

                                Working...
                                X