320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühes oli siiski Nõmme Kalju parim - fänni penaltites
    Igatahes, suured tänud, et viitsisite asja ära korraldada. Oli meil huvitavam ja usun, et teilgi. Nõmmel saate revantši võimaluse. Muidu täidsa normaljonks vennad olite, ootame teid Hiiule
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      kahju mõnes mõttes, et see järgmine kohtumine laupäevalt teisipäevale lükati. aga teen oma parima, et ma sinna kohale ikka tulla saan. ikkagi koolipäev ju, ja tallinnast kaugel. tahaks oma penalti sisse ka saada
      Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        ära selles nii kindel ole, see vaid mitteametlik protokoll
        ongi nii. mitte stepanjan vaid kudu sai kollase

        Kommentaar


          Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
          ongi nii. mitte stepanjan vaid kudu sai kollase

          Kahjuks jah on Kudu Narvaga mängust eemal


          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Kahjuks jah on Kudu Narvaga mängust eemal


            www.fcabja.pri.ee
            Aga narval peaks lisaks ussoltsevile ka Lõsanov prii olema. Pluss veel äkki ka Lipartov on endiselt traumeeritud. Viljandil on võimalus.

            Kommentaar


              ja kaitsja Abramenko peaks ka kaartidega eemal olema Transil
              kuid meil on kaks mängijat samal ajal inglise keele eksamil.

              tuleb huvitav mäng nii või naa!
              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

              Kommentaar


                mida see abram tegi? tema ju viimati kaarti ei saanud?

                Kommentaar


                  kui telekast mängu vaatasin, siis näitas, et just tema selle sai. EJL kodukal ametlikke protokolle veel ka üleval pole.
                  Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                    kui telekast mängu vaatasin, siis näitas, et just tema selle sai. EJL kodukal ametlikke protokolle veel ka üleval pole.
                    Ära jama, juba teisipäeval oli protokoll üleval. Olgem ikka tähelepanelikumad.

                    Kommentaar


                      Ma loodan, et Viljandi läheb samasuguse hurraaga transi vastu ka ja võtab neilt punkte!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Tänane mäng kaotati jälle suuresti "tänu" oma lollustele. Narva on hetkel ikka väga nõrk, aga no kui vastane teeb ikka selliseid kingitusi, siis võtavad nad ikka omad punktid ära.
                        Mängu kõrghetke eest hoolitses K. Tohver, andes keskringis (!) pool-juhusliku palli käega mängu eest Tutkile otse punase. Sellist asja pole mina oma 10 aastase liigamängudel käimise staazi jooksul veel näinud ja ega rohkem polegi sõnu selle jaburuse kommenteerimiseks,

                        Ja veel tahaks hoiatada kõiki, kel plaan Narva mängule minna on. Mõningad boleltšikud on seal eestikeelse publiku suhtes pehmelt öeldes negatiivselt meelestatud. Täna näiteks lendas meie suunas tühi õllepurk ja pilluti pronksiööst tuttavaid Eestit ja eestlust mõnitavaid repliike.
                        Aga mis seal tegelikult imestada, kui staadionil käib falgi ja EJL inspektori silme all ja vaikival heakskiitmisel kange alkoholi po-stakanu tarvitamine.

                        Kommentaar


                          Punase kaardi kohta ütles mängu inspektor, et oli õiglaselt antud. Kohtunik tõlgendanud kui viimase lootuse viga ja saanuna abi piirikohtunikult määratigi taoline karistus.

                          mina sain igatahes nii aru.

                          Kommentaar


                            Kohtunikud tõlgendasid valesti seda olukorda ning näitasid taas üles oma teatavat ebaproffessionaalsust.

                            Kommentaar


                              No see Tutki käsi oli selgelt juhuslik,peakohtunik oleks pidanud seda kindlasti arvestama.Tuleb arvestada,et Tulevikul puudusid täna erinevatel põhjustel koguni 7 mängijat(Luhakooder,Naris,Kudu,Arge,Talimaa,Henn,J evdokimov ja Savot

                              Kommentaar


                                Eelmine postitus jäi vähe poolikuks.Koos Savotškiniga puudus siiski 8 mängijat.Kohalikud narva peltvaatajad ei üllatanud millegi uuega.Ma sellest täpsemalt ei kirjutakski.Muidu mõni"valvekoer" saab jälle mõnuga möliseda ja süüdistada mind(meid)taas pagan teab veel milles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X