320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lelov:
    “Kui Narva tahab, siis võib oma võitu tähistada reedel, kuid laupäeval oleme meie võidu tähistamiseks valmis.”

    Väga irooniline nali
    Den Pobedõ!

    Kommentaar


      mulle on alati Lelovi sõnavõtud meeldinud!

      aga mul tekkis selline küsimus, äkki oskad vastata, Sosku. et kui meil keegi nüüd Narvaga mängus saab kollase ja peab järgmise mängu vahele jätma, kas ta jätab siis vahele X vooru mängu kaljuga, või XI vooru mängu tartuga, mis toimub tegelikult varem?
      Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

      Kommentaar


        Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
        mulle on alati Lelovi sõnavõtud meeldinud!

        aga mul tekkis selline küsimus, äkki oskad vastata, Sosku. et kui meil keegi nüüd Narvaga mängus saab kollase ja peab järgmise mängu vahele jätma, kas ta jätab siis vahele X vooru mängu kaljuga, või XI vooru mängu tartuga, mis toimub tegelikult varem?
        jätab ikka järgmise mängu vahele, seega siis Tartuga. Voorunumber ei muuda midagi. Teil on kohtunik ka muutunud.

        Kommentaar


          kes meil siis homme vilistab?
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
            kes meil siis homme vilistab?

            Ainar Kuusk ehk
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              kell 17:00 Viljandi kunstmuruväljak (Ranna pst 7, Viljandi)
              VILJANDI JK TULEVIK - NARVA JK TRANS 1:0 (1:0) LÕPPSEIS

              Väravad: 23. Andrei Savotškin
              Hoiatused: 20. Aleksei Savitski, 52. Rain Tölpus


              ilus , Tulevik (Y)

              Kommentaar


                Lõpuks ometi näidati, milleks Tulevik võimeline on. Seis võinuks ka 2-0 olla aga Ussoltsev suutis Kudule korraliu maadlusevõtte kasti joone peal teha, millega punase kaardi teenis.

                Kommentaar


                  Supper Tulevik!!!
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    See Tuleviku võit Transi üle on küll minu silmis ikka väga suur üllatus, aga igatahes meeldiv üllatus.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Mul nii hea meel, et te tibladele ära tegite!

                      Kommentaar


                        Kas keegi on võimeline mängust mängust mingi lühikese ülevaate tegema?
                        Igatahes üks ML-i suurimaid üllatusi minu jaoks sündis eile Viljandis. Hästi tehtud Viljandi!
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Neil ka fänne on?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Nii imelik kui see ka pole, siis minu jaoks see nii suur üllatus polnud. Miks? Esiteks tuli Tulevikul väga heaks motivaatoriks see, et oldi viimasel kohal. Lisakd sellele oli Transil juba eelmine mäng palju mehi väljas ja samuti ka see mäng. Oleks neil näiteks Lipartov olnud, siis tema oleks eilses mängus kindlasti mõne ära löönud. Mängust endast, et mängu alguses juba oli Transil võimalusi ja kaks korda lõi kaitsja ära väravasse liiguvat palli. Nendest mängudest. Nii ta läks edasi ka. Muidugi meeldiv üllatus oli see nagu Lelov mainis, et söödeti pall väga hästi, mida on tehtud ka varem, aga seekord juba vastase poolel, aga Transi mängijad pidid ikka päris palju jooksma selle palli järel. Tuleviku väravavaht tegi ka eile väga hea mängu. Kohtunikust nii palju, et andis Transile alguses palju kergeid karitstuslööke, aga samas jättis penalti andmata ühes olukorras, kus mõni kohtunik oleks võinud seda teha. Kokkuvõttes Tulevik tegi Kaljule päris hea kingituse, et jättis punktidest ilma ja nad peavad ilma põhiväravavahtita ka järgmise mängu Levadiaga pidama. Omavahelises mängus võiks siis vastukingi teha:P

                            Kommentaar


                              Pole just väga kursis Tuleviku-Transi kohtumistega, aga kas on varem Tulevik Transi võitnud üldse ? :O

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                                Pole just väga kursis Tuleviku-Transi kohtumistega, aga kas on varem Tulevik Transi võitnud üldse ? :O
                                eks kunagi ikka kui tulevik suutis veel medalite eest võidelda aga jah need olid kauge ja kordumatud ajad.sest vaevalt lähiaastatel viljandi suudab 5 kohast kõrgemale tõusta.juba pohlak seisab selle eest hea
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X