320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii, aga kas teid nädalavahetusel Pärnu kah tulemas on. Sellisel arvul et näiteks rannavutti teha?

    Kommentaar


      pärnusse tuleme kindlasti!
      aga rannavuti osas ma kindel pole. kui enne mängu siis peame nii meie kui teie suht vara oma päeva alustama (meie veel varem) ja pärast mängu pole ka mõeldav, kuna Viljandis on hansapäevad käimas ja osad meite seast tahavad kohe pärast mängu tagasi sõita...
      Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

      Kommentaar


        Noh ega päris hommikul ei pea ju ka kohale tulema, poolteist tundi enne mängu kohale jõuate oleks juba väga (Y), natuke mängime ja siis staadionile.

        Kommentaar


          räägin läbi omadega ja siis vaatame kas tuleb jaht või mitte
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            Kes ise Hiiule ei jõudnud, siis mängukulgu saab jälgida ka Soccerneti LIVE-ülekandest.

            Kommentaar


              Kellel on huvi, siis on võimalik endale soetada Tuleviku särk. Tegu on Hummeli särgiga, peale selle on särgile õmmeldud Tuleviku logo ja paremale varrukale trükitud Eesti Meistriliiga logo. Valida saab sinise ja kollase vahel ning olemas ka naiste lõikega särgid. Suurused XL, L, M, S, XS.

              Täpsemat infot saab küsida numbrilt 51 91 74 80
              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

              Kommentaar


                äkki saab pildi ka ülesse panna.

                Kommentaar


                  mul on ainult pakkuda need pildid, mis teisipäevasel Kaljuga mängus on fännidest tehtud nende särkidega.
                  Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                  Kommentaar


                    Kuna ise olin hõivatud Hansa Cup turniiriga Viljandis,siis keegi võiks natuke mängust rääkida.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Võrdne mäng, Tulevik lõi ära oma võimalused lihtsalt.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Mäng oli hea ja igati nauditav.Seisul 3:1 enam sisuliselt võitjas kahtlust polnud ja 4:1 pealt oli kõik lõplikult selge.Jüri Jevdokimovil oli väga hea päev.Pärnu kaitsjad ei osanud temaga midagi peale hakata ja poleks ta pool tundi enne mängu lõppu pidanud platsilt lahkuma,oleks ehk2-3 väravat veel löönud.Olanderi vile oli nii nagu ta oli.Kõige suurem prohmakas oli kahtlemata ukrainlasele nr.23 teise kollase kaardi mitteandmine 4.lisaminutil,kui ta Jürgeni räigelt maha tõmbas.

                        Kommentaar


                          närve kulus selle mängu jooksul väga palju. Jüri on vigastuspausilt naasenud väga hästi. kusjuures viimane hattrick, mis Tuleviku eest löödud on, peaks ka tema nimel olema, 2006. sügisel tartus Maagi vastu 3-4 kaotusmängus. loodan, et ma ei eksi. kokkuvõttes oli jah särgi ära võtmine rumal, kuid televiisor pildistas ja puha ju küll ta õpib sellest, et kui mäng veel noor on, siis tasub sellega oodata.

                          rannas oli ka mõnus pärnu fännidega madistada.
                          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                            rannas oli ka mõnus pärnu fännidega madistada.
                            Varsti madistame nendega murul kah!

                            Kommentaar


                              Tulevik - TVMK 0:3(0:2)

                              TVMK oli liikuvam,võreldes Tulevikuga,aga üldiselt mängis Tulevik ok mängu.Teisipäeval Sillamäe Kalev,sealt tuleb võtta punkte.

                              6-10 on ikka väääga karm võitlus ja egas 1-5 pole halvem,samasugune võitlus
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Ropendada tahaks, aga jätan siiski kõigil nägemata need sõnad mis meeles mõlguvad praegu, aga mismoodi siis niimoodi saab?????? Kaotada Sillamäele??? Seletage mulle palun need, kes mängu nägid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X