320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kindral Vaata postitust
    Ropendada tahaks, aga jätan siiski kõigil nägemata need sõnad mis meeles mõlguvad praegu, aga mismoodi siis niimoodi saab?????? Kaotada Sillamäele??? Seletage mulle palun need, kes mängu nägid.
    viljandi oli ikka väga väga ja rohkemgi veel kehva.täna oli sillamäe parem igas elemendis.teil puudus reaalne värava võimalus
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Väga nüri oli see Tuleviku mäng jah. Kuigi telepilt vahepeal täiega sakkis, siis mina ei suutnud terve mängu jooksul (v.a. 1 Luhakooderi löök), mitte ühtegi teist raamide vahele mahtunud pealelööki fikseerida. Niimoodi nagu täna näha võis - ainult täiesti umbes pikka passi tampides- ei saagi kedagi võita.

      Kommentaar


        Väljak oli märg ja libe,ega õiget mängu polnudki.Üks paras sudimine.Esimesel poolajal oli ehk jah Sillamäe pisut parem,teisel nad eriti ei üritanudki mängida,peksid ainult palli auti ja viitsid muidu aega.Üllataval kombel aga ei suutnud Tulevik selle vastu mingit rohtu leida.Oli lihtsalt kehv päev.Terve mäng sadas ja sadas ka kõik need 9 tundi,mis kestis Sillamäe reis.Masendav.

        Kommentaar


          to kindral

          Väga lihtne on Sillamäele kaotada,tuleb vaid kahele kolmele venelasele maksta ja kihlveokontorites panustada!

          Kommentaar


            Üks küsimus,kas keegi oskab vastata?Kas Viljandi Tulevik baseerub ikka Tallinnas või on nüüd Viljandisse tagasi kolinud?

            Kommentaar


              Ikka endiselt Tallinnas.

              Kommentaar


                kus on Mihhail Ištšuk?

                Kommentaar


                  Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                  Üks küsimus,kas keegi oskab vastata?Kas Viljandi Tulevik baseerub ikka Tallinnas või on nüüd Viljandisse tagasi kolinud?
                  pmt , peaks järgmiseks kuuks olema valmis pärismuruga treening väljak , kus tulevik saask trenne teha , ei peaks kunstmurul siblima ainult.
                  iseaasi on selles et meeskonnas tallinna mehi ( õpivad , töötavad ) siiski palju rohkem .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    kus on Mihhail Ištšuk?
                    Mul on tekkinud sama küsimus kusjuures. Äkki mõni Tulevikule lähemal seisev isik oskab öelda? Ega ometi pole putsasid varna riputanud?
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      kus on Mihhail Ištšuk?
                      Misha teeb kenasti tööd ning pidi kevadel ka klubi vahetama, kuid teatud asjaoludel see siiski ei õnnestunud.

                      Kommentaar


                        Täna põhimõtteline vastasseis FC Floraga,loodame positiivset mängu Tuleviku poolt.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Täielik häving 0:8,aga mänguklassivahe oli ilmselge.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Täna põhimõtteline vastasseis FC Floraga,loodame positiivset mängu Tuleviku poolt.
                            teie põhimõtted taoti maapõhja
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              teie põhimõtted taoti maapõhja
                              Paraku nii ta oli.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                to kindral! No mis sa nüüd küll ütled, kindralikene? Eelmine hooaeg sa siunasid Tiit Tikenbergi,et ta mängib Kalevis ja mitte niiöelda koduklubis Viljandi Tulevikus nagu peaks üks patrioot tegema. Aga nüüd lausa puha Viljandi poisid, Ahjupera ja Post taovad Viljandi Tuleviku väravate vahe lausa umbe!Mis siis nüüd nende reeturitega peale hakata? ma arvan,et sellised mitte patrioodid tuleks Viljandi lossimägedes tuleriidale saata!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X