320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naiskohtunik vilistas sitasti võrdselt mõlemale poole,nii,et tulemust see ei oleks muutnud.Tänane viigimäng oli mõlemale poolele õiglane.Kui oleks ükskõik kumb värava löönud siis oleks võinud ka spekuleerima hakata kohtuniku tegevuse üle.

    Kommentaar


      Olanderi teise poolaja vile oli täna pehmelt öeldes kummaline.Narisele 55 minutil antud teine kollane kaart väga-väga kahtlane ,eriti vastutustundetu on jätta üks meeskond sisuliselt pooleks mänguks vähemusse.

      Kommentaar


        "naine" oli Naris vä?

        Kommentaar


          Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
          "naine" oli Naris vä?
          Väga vaimukas,naerame koos.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Väga vaimukas,naerame koos.
            Ma naersin

            Kommentaar


              Vaatan hetkel FC Tulevik-FC Levadia mängu Kalev TV-kanalis. Parim telepilt meie jalgpalliplatsidelt mis ma kunagu näinud. Braavo Viljandis töötanud teleoperaatorid !!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                Vaatan hetkel FC Tulevik-FC Levadia mängu Kalev TV-kanalis. Parim telepilt meie jalgpalliplatsidelt mis ma kunagu näinud. Braavo Viljandis töötanud teleoperaatorid !!!
                (Kalev Spordi teema oleks vast kohasem, aga) olen täiesti nõus.

                (v.a muidugi need korrad, kui Lillekülast on pilti tootnud mõne teise riigi operaatorid, mitte ETV)

                Kommentaar


                  Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                  (v.a muidugi need korrad, kui Lillekülast on pilti tootnud mõne teise riigi operaatorid, mitte ETV)
                  Kes on FC Tulevik-FC Levadia mängu operaatorid? Soovin teada kes nimelt tegi selle ilusa töö.

                  Kommentaar


                    FC Levadia vs Viljandi Tulevik LIVE-ülekandes!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      FC Levadia vs Viljandi Tulevik LIVE-ülekandes!
                      Tublid suurepärane,kahjuks tulemus pole see mida kergelt lootsin,aga nuh....
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        karikam2ngus kalju vastu oli tuleviku vv kyll mega ebakindel

                        Kommentaar


                          Tulevik teenis võõrsilt Tallinna Kalevi vastu üliolulised kolm punti,super
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Kõikide nende kodanik A.S. poolt viimasel ajal tehtud avalduse järel, võidutses lõpuks ikkagi õiglus. Tulevik oli 3/4 mänguajast selgelt aktiivsem pool. Lõpus läks küll närviliseks aga hea, et ära tuli. Ja Kudul teist mängu järjest (eba)õnn väravaraamide tabamisel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sosku Vaata postitust
                              Kõikide nende kodanik A.S. poolt viimasel ajal tehtud avalduse järel, võidutses lõpuks ikkagi õiglus. Tulevik oli 3/4 mänguajast selgelt aktiivsem pool. Lõpus läks küll närviliseks aga hea, et ära tuli. Ja Kudul teist mängu järjest (eba)õnn väravaraamide tabamisel.
                              Ei ütleks et Tulevik märgatavalt aktiivsem oli. Esimesel poolajal oli ikka perioode kus kord surus üks ja kord teine. Meeskonnad kindlasti ei mänginud parimat mängu. Väga rabe ja närviline mäng. Kalevlased eriti ka ei viitsinud. Ju siis Maksim Pärnust vähe maksis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Ei ütleks et Tulevik märgatavalt aktiivsem oli. Esimesel poolajal oli ikka perioode kus kord surus üks ja kord teine. Meeskonnad kindlasti ei mänginud parimat mängu. Väga rabe ja närviline mäng. Kalevlased eriti ka ei viitsinud. Ju siis Maksim Pärnust vähe maksis.

                                Jajh analüütik
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X