320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Praegu on juba avalik saladus,et Pohlak teeb kõik temast oleneva, kasutades kõiki lubatuid kui ka lubamatuid ja korruptsiooni maigulsi ning ka kokkuleppelisi ja niiöelda kohtunikke, kes on omad poisid,et vedada Tulevik edasi meistriliigasse ja tõrjuda vihavaenlane Tallinna Kalev, maksku mis maksab sealt välja!

    Kommentaar


      Viljandi külje all on üks päris tunnustatud vaimuhaigla. Soovitan joosepil oma hallutsinatsioonide ravimiseks sinna professionaalide jutule minna.

      Kommentaar


        nuu jämejala pole koht selliste jaoks , seal isegi tervemad inimesed mitte nii haiged , nagu joosep

        Kommentaar


          Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
          Praegu on juba avalik saladus,et Pohlak teeb kõik temast oleneva, kasutades kõiki lubatuid kui ka lubamatuid ja korruptsiooni maigulsi ning ka kokkuleppelisi ja niiöelda kohtunikke, kes on omad poisid,et vedada Tulevik edasi meistriliigasse ja tõrjuda vihavaenlane Tallinna Kalev, maksku mis maksab sealt välja!

          Mine kaeba FIFA-le ära !
          http://www.jktulevik.ee/

          Kommentaar


            Seal Viljandi külje all on Pohlaku sugused ja tema pooldajad juba kõik kohad ära hõivanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
              Seal Viljandi külje all on Pohlaku sugused ja tema pooldajad juba kõik kohad ära hõivanud.
              Mine arene kuskil
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                Seal Viljandi külje all on Pohlaku sugused ja tema pooldajad juba kõik kohad ära hõivanud.
                Käisid seal ja sind jäeti ukse taha? Täitsa aru saadav miks Pohlaku peale vihane oled. Ära muretse suhkrutükike küll vabaneb sinu jaoks kah seal koht!
                http://www.jktulevik.ee/

                Kommentaar


                  Ma saan aru kui sa oleks selle oma esimese postituse täna ehk pärast nädalavahetust kirjutanud, aga jah. On sul oma väite kinnitamiseks välja pakkuda mõni kohtuniku nimi või mõni konkreetne juhtum? Kui mitte, siis on sul tõesti abi vaja.

                  Kommentaar


                    joosep2, pane ennast põlema koos oma Kalevi logoga!

                    Kommentaar


                      Kuna sul minu postitusele midagi vastu kirjutatud pole, siis liigitaks sind ka süüdimatuks.

                      Kommentaar


                        Võib-olla lõpetaks nüüd selle kõrvalise jura ja keskenduks uuesti teemasse. Kui laupäeval faneeralt vähemalt punkti kätte saaks... Muidu võib veel nii "hästi" minna, et hooaeg kestab detsembrini.

                        Kommentaar


                          Tuleb enamatki kui vaid punkt!!

                          Kommentaar


                            Hooaja tähtsam mäng laup Pärnus Vaprusega,peaks kohale vajauma.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Breaking News:

                              Flora buss jäi Järvel seisma ja nüüd oodatakse autosid, millega Pärnu minna

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Breaking News:

                                Flora buss jäi Järvel seisma ja nüüd oodatakse autosid, millega Pärnu minna
                                eem.. tõsiselt?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X