320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja miks sa arvad, et meie oma meeskonda kogu hingest ei toeta??? ja rohkemgi veel, julgen väita! seda toetust, milles oma üle-eelmises postituses mainisid, on Tulevikule jagunud ikka rohkem kui viimasel kolmel aastal, see kandub ikka 8-9 aastat tagasi. siis kui enamus praegustest fännidest jalgpallist ega elust midagi ei teadnud!

    fiiling... kui sa ei saa seda oma meeskonna väravatest ja võitudest, millest siis veel? see ju ongi kõige tähtsam, mitte lisaks meeskondade vastasseisule platsil veel vastasseis ka tribüünil. mängule kaasaelamine ei tähenda 90 minutit karjumist/laulmist/lõugamist. või tähendab?
    ja sul on õigus, sina ei saa sinna midagi parata, et meie seltskond just selline on. ja sa ei peagi nii nagu meiegi ei pea õigeks teiste fännide käitumisi, kuid meie ei lähe sellest neile jutlustama ega ette kirjutama, mida nad võiks teisiti teha.

    see, et Tulevikul fännid on, ja et see arv Viljandis kasvab, on ju ainult positiivne. milleks meie kallal norida?
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      Mis ma siin ikka pikalt vaidlen, nagu näha ei jõua minu arvamus fänlusest teieni, nii ei jõua ka teie arvamus minuni.

      Mina nimetaks teie fänlust pigem vaimseks, ma ei viitsiks küll seda maailma teemat siia jälle juua, kuid kui see efektiivne oelks, siis miks siis oma häält raisata?

      Head fiilingut võib saada ka kaotusest, näiteks toon viimase mängu Levadiaga, kui Kalju kaotas 2:1, sellegipoolt oli jube lahe. Heatasemeline mäng väljakul ning samuti ülelaulmine tribüünil.

      Kommentaar


        jah, see vaidlus võiks kesta ju lõputult.
        aga meie eesmärk mängule minnes ei ole kedagi üle laulda ega karjuda. milleks minna 36 korda aastas staadionile ning sealt iga kord valusa kurgu või käriseva häälega ära minna? kui sellise fänluse viisi on osad fännid omale valinud, siis why not. whatever turns you on.
        ja uute ning nooremate fännide lisandumine on meidki häälekamaks teinud, sa ei saa väita, et me täiesti vait oleme. tõstame häält siis kui vaja...
        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

        Kommentaar


          Aga see ongi see fänlus, kui sa oled andnud endast 101% protsenti meeskonna toetamiseks ning meeskond võtab võidu, siis emotsioon on kõvasti suurem . Ning see ei morjenda absoluutselt kui järgmisel päeval häält pole.

          Kommentaar


            Sellist kamarajura aetakse siin, et jätsin eelmised kümmekond postitust hoobilt lugemata.
            Kodanikud kaaskannatajad!
            Reede õhtu on. Palun, võtke vabamalt. Jooge õlut või midagi Ärge vaielge siin teemadel kellel on paremad fännid ja kes rohkem joobes on. Tõesti ei viitsi seda paska siit lugeda.

            Peace!

            Kommentaar


              sosku, tea, et õige tööinimene ei tunne sellist mõistet nagu reede õhtu. Ja joomise jätsin ka maha.
              Romario, mida sa luiskad siin ausatel inimestel suud - silmad prügi täis.. pole mina sind see aasta veel staadionil häält tegemas näinud. Korra suvisel ajal istusid säästukal ja toetasid meeskonda moraalselt.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                sosku, tea, et õige tööinimene ei tunne sellist mõistet nagu reede õhtu. Ja joomise jätsin ka maha.
                Romario, mida sa luiskad siin ausatel inimestel suud - silmad prügi täis.. pole mina sind see aasta veel staadionil häält tegemas näinud. Korra suvisel ajal istusid säästukal ja toetasid meeskonda moraalselt.
                Mis sul üldse möliseda? Ma olen sellegipoolest HEA FÄNN, moraalne toetamine ongi parem ja üks mängija lehvitas mulle kah! Ise sa seal tribüünil lõugad nagu metsalne, endal pole kodust kasvatust ollagi! Et Eesti Meistriliiga sellistest idiootidest puhtaks saaks. Mul naabrimees ütles kah, et rahulikult on poole parem vaadata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Mis sul üldse möliseda? Ma olen sellegipoolest HEA FÄNN, moraalne toetamine ongi parem ja üks mängija lehvitas mulle kah! Ise sa seal tribüünil lõugad nagu metsalne, endal pole kodust kasvatust ollagi! Et Eesti Meistriliiga sellistest idiootidest puhtaks saaks. Mul naabrimees ütles kah, et rahulikult on poole parem vaadata.
                  Ära tee nii... ma oleks arvutitooliga ümber käinud
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Naljamehed olete valid.Lõbus muidugi.

                    Kommentaar


                      Brasiilia huumor
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Klounid on lahedad aga kui romario tahab hypata ja rääkida nii et Kaljul on parimad fännid ja Viljandil polegi. Minu arvamus selle koha pealt ons selline, et seni kuni seal pundis on alkoholijoobes alaealised on Kalju fännid maailma halvimad.

                        Kommentaar


                          Ärge võtke asja isiklikult, tegemist oli väikese naljaga lihtsalt ja keegi ei taha väita, kellel paremad fännid on. Ei saa võrrelda kaht erinevat asja.

                          Oleme ikka sõbrad edasi

                          Kommentaar


                            1.20 tunnipärast lähen järveäärde mängu vaatama , kuidas tulevik tartu võidab . ja nii see ongi !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                              1.20 tunnipärast lähen järveäärde mängu vaatama , kuidas tulevik tartu võidab . ja nii see ongi !
                              mängu käidud , 3:0 võit tulevikule , Trt polnud võimaluski ( tegelt 2 võimalust oli )
                              Tulevik mängis hästi , kõik mängijad teadsid oma ülesannet platsil ja mängisid oma koha välja.
                              Trt kaitseliin on ikka väga nõrk . hea meel , viljandi üle.

                              Kommentaar


                                kurbus ikka,esiliiga oleks ikka parem old
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X