320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängust pilte: jktulevik.multiply.com

    Kommentaar


      Kas Aiko vahetati vigastuse tõttu välja?

      Kommentaar


        Vigastuse tõttu vahetati välja jah,loodetavasti ei ole midagi väga tõsist.

        Kommentaar


          Parem oleks, Koppel üsna udu vist ju.

          Kommentaar


            keegi oskab päris ausalt öelda palju Kudu juurde on vütnud...kasvõi umbkaudselt. no selgelt oli näha juba kaugelt, et tüübil on magu ees ja võistlusvorm on väikseks jäänud. mitte, et selles midagi halba ei oleks kui sellega poleks kaasnenud tema ebamäärased liigutused platsil ja üldse...kuidagi aeglaseks paistis olevat jäänud. kas peaks Kudu dieedile kupatama või oli see lihtsalt silmapete?

            Kommentaar


              Üldse huvitav, et Lelov Kudut Ojale eelistas.

              Kommentaar


                No Kudu on ikka parem kui Oja.Lööb vahepeal mõne väravagi.Eelmisel hooajal Kudult 7 väravat,Ojalt üks värav.

                Kommentaar


                  Oja oli meil 2007. hooajal tähtis mängija, kui tuli vahetusest ja lõi paar tähtsat väravat, tähtsaima ja meeldejäävaima just nimelt mängus Kuressaarega Viljandis, too mälestusväärne 3-2 võidumäng.

                  tänases Sakalas on aga lühiülevaade Tuleviku ja Tulevik II mängudest sel nädalavaheusel. ilus fotosüüdistus (sõna otseses mõttes) on seda artiklit illustreerimas, kus Elmo Riig on saanud pildi tollest hetkest, mil sm Kulik demonstreerib viipekeeles "mis kell suusatamine algab" liigutusega seda, mille eest ta otse punase kaardi sai busted!!!
                  Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                    No Kudu on ikka parem kui Oja.Lööb vahepeal mõne väravagi.Eelmisel hooajal Kudult 7 väravat,Ojalt üks värav.
                    lelov ju pea mitu hooaeg armunud paksu poissi olnd. Kudule on juba viimased kaks hooaega särk tiba väike.

                    Kommentaar


                      Luhakooder sai vigastada?

                      Kommentaar


                        see aka "pudrunäpp" Tammeka väravavahile oleks küll pudeli pähe puruks löönud. kasu oli ju täiega palli lüüa Tuleviku poolehoidjate sekka, keegi sai vist pihta ka!? näha oli, et sihilikult!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                          see aka "pudrunäpp" Tammeka väravavahile oleks küll pudeli pähe puruks löönud. kasu oli ju täiega palli lüüa Tuleviku poolehoidjate sekka, keegi sai vist pihta ka!? näha oli, et sihilikult!
                          meie pihta ta küll ei löönud, kuigi samale tribüünile. eks tal frustratsioonist lõi nii tugevasti, et pall kaugemale väljakule läks kui esialgu oli

                          pärast 3-0 jäid ka Tammeka trummid vait. lootsime, et jäävad juba 2-0 pealt...
                          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                          Kommentaar


                            ma panustasin pideva mõnitamisega tema motivatsiooni maha tõmbamist, igatahes. poleks minu ees inimesi olnud, oleks mina pihta saanud. aga väga halva esitusega ülbe väravavaht ikka.

                            Kommentaar


                              "Mina olen Mait Toom. Väravavaht. Hüüdnimi - Mait Toom."

                              Eks näitab tarkust ka see.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                                ma panustasin pideva mõnitamisega tema motivatsiooni maha tõmbamist, igatahes. poleks minu ees inimesi olnud, oleks mina pihta saanud. aga väga halva esitusega ülbe väravavaht ikka.
                                Kui sa paugud kellegagi, siis ole valmis ka tagajärgedeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X