320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga neljas koht tabelis on reaalsus pärast S.kalevi ja Transi mängu!
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      90 inimest on ikka pettumus... Viljandi rahvas käige ikka mängudel

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Algselt postitas Mällar Vaata postitust
        90 inimest on ikka pettumus... Viljandi rahvas käige ikka mängudel
        Ma ka imestasin ,kui täna protokolle vaatasin ,et Viljandis ainult 90 !?! Oma arust lootsin täna ,et võib olla tuleb just Viljandist hooaja publiku rekord.
        Ilm oli tõesti täna kole ja ega seal vihma ja külma käes praegu väga istuda ei tahaks aga Tulevik on praegu ju nii kõrgel tabelis ,et patt oleks koju jääda.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Ma ka imestasin ,kui täna protokolle vaatasin ,et Viljandis ainult 90 !?! Oma arust lootsin täna ,et võib olla tuleb just Viljandist hooaja publiku rekord.
          Ilm oli tõesti täna kole ja ega seal vihma ja külma käes praegu väga istuda ei tahaks aga Tulevik on praegu ju nii kõrgel tabelis ,et patt oleks koju jääda.
          Just nimelt hingame Florale kuklasse
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            viik enam meid järgmine nädal Floraga ei rahuldaks.
            mehed ON võimelised enamaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
              aga neljas koht tabelis on reaalsus pärast S.kalevi ja Transi mängu!
              Krdi kõrgel olete küll jah. Läheb hästi!

              Kommentaar


                Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                aga neljas koht tabelis on reaalsus pärast S.kalevi ja Transi mängu!
                kõrgemale ikka kõrgemale

                Kommentaar


                  Lelovi ees müts maha kui hooaja poole peal samal positsioonil oldaks!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                    Lelovi ees müts maha kui hooaja poole peal samal positsioonil oldaks!
                    no kui seliste meestega kehvemal kohal oldaks siis oleks ta väga kehva ju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Ma ka imestasin ,kui täna protokolle vaatasin ,et Viljandis ainult 90 !?! Oma arust lootsin täna ,et võib olla tuleb just Viljandist hooaja publiku rekord.
                      Ilm oli tõesti täna kole ja ega seal vihma ja külma käes praegu väga istuda ei tahaks aga Tulevik on praegu ju nii kõrgel tabelis ,et patt oleks koju jääda.
                      No see 90 võis seal tribüünil külmetada. Aga päris kenake hulk rahvast olid oma autodega aiatagusele künkale platseerunud ja vaatasid sealt mängu (nagu kohalik säästukas vms.). Soe, mugav õlli libistada ja vaade kõrgemalt ka tunduvalt parem. Nii, et pole see asi nii hull midagi, et Viljandi rahvale Tuleviku edukas hooaeg korda ei lähe.

                      Kommentaar


                        Laupäevase mängu pildid on üleval aadressil: jktulevik.multiply.com

                        Kommentaar


                          Sooviks osta kaks Tuleviku kalendrit . Kas on võimalik ,et keegi Tuleviku fännidest nad järgmisele mängule kaasa võtab ?
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Selle asja võib soovi korral ka varem ära teha, aga kui jaksad laupäevani oodata, siis Helen kindlasti võtab mõned kalendrid kaasa.

                            Kommentaar


                              leian, et Tul vanemate mängumeeste taandumisel on mõned noored väga korralikult pead tõstnud ja järjepideva tööga ennast meistriliigas tõestanud. usun täiesti lelovi sõnu et kui ta saaks paar aastat sama koosseisuga töötada siis oleks ka korralik tulemus tõsiasi(loe medalil).
                              Mutle, Tölpus, Kudu, Savitski, Oja vs Sillasted, Tutk, Jevdokimov, Frolov, Luhakooder jne. Lisaks flora pingilt taska, kuresoo, koogas - orglat ja roopsi ma väga ei näe tugevdustena.
                              järgmine aasta miks mitte laurits ja stepanjan juurde; veis, sinilaid, taar, koppel, jahhimovits kogenenumana; naris, kulatšenko 100 % tervetena ja vormis; mingid täiendused jälle noorte näol+flora ülejääk. Kogu see valik tulevikus võib heale tulemusele mängida küll, tiimis on hea sisekliima ja üle aastate jälle arvestatavad tulemused. leian et olenemata konkurentide komplekteeritusest suudaksid sellised mehed vankrit vedada.

                              Kommentaar


                                Orgla on ikka sutsu parem kui Koppel, kuigi alguses olid ka mul omad kahtlused. Aga positiivne Koppeli puhul on see, et ka tema on mänguaega hakanud saama. Küll duublis veel, aga siiski, parem ikka kui mitte midagi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X