320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sinine ei ole mitte ainult kodumängude vorm, vaid lihtsalt lühikeste varrukatega, kollane pikkadega on varakevadeks-hilissügiseks kui ilmad kurjemad või kui vastastel on koduvormiks kollane.
    Kure poolehoidjad võisime ju ka natuke (väga natuke!) eile olla, kuna omavärava teilt saime. Kusjuures ei mäleta mina millal viimati Tuleviku kasuks omaväravat löödi, ehk Art või Sosku oskavad meenutada millal see võis olla?
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
      mis sulle muret teeb ?
      teiste klubide fännide arvates ei olegi meie üldse õiged fännid, kuna meil pole laule-trumme-pasunaid ja mida kõike veel.
      samas kas see siis ei loe, et me oleme igal mängul kohal? ja me oleme ise rahul sellise rühmitusena nagu me praegu oleme. peaasi, et me ise ei põe sellepärast.
      Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

      Kommentaar


        Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
        teiste klubide fännide arvates ei olegi meie üldse õiged fännid, kuna meil pole laule-trumme-pasunaid ja mida kõike veel.
        samas kas see siis ei loe, et me oleme igal mängul kohal? ja me oleme ise rahul sellise rühmitusena nagu me praegu oleme. peaasi, et me ise ei põe sellepärast.
        ega hakkagi põdema

        Kommentaar


          No see eilne Kluge (oli vist tema) omale löödud värav oli eriti ilus.Stiilselt peaga ristnurka.Aga mäng näitas,et Kuressaare on üks kindlamaid esiliiga kandidaate.Kahju mõnes mõttes,sest Saaremaal on alati meeldiv käia.

          Kommentaar


            Algselt postitas Art1 Vaata postitust
            Aga mäng näitas, et Kuressaare on üks kindlamaid esiliiga kandidaate. Kahju mõnes mõttes, sest Saaremaal on alati meeldiv käia.
            Mõtle nüüd oma lause parem ümber. Ei kuku me kuhugi . Ja seda taktikat nägin mina esimest korda meil, nii, et arenemiseruumi on

            Kommentaar


              Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
              teiste klubide fännide arvates ei olegi meie üldse õiged fännid, kuna meil pole laule-trumme-pasunaid ja mida kõike veel.
              Mina pole öelnud, et te pole õiged fännid, pigem ma küsisin, et miks te rohkem kaasa ei ela .

              Kommentaar


                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                Mina pole öelnud, et te pole õiged fännid, pigem ma küsisin, et miks te rohkem kaasa ei ela .
                Elame, vastavalt mängule. Aga et seda teha, peab käimasolevat mängu vaatama ja seda me ka teeme. Tavaliselt meie hääl aktiviseerub rohkem mängu lõpu poole, kui on vaja nt viigi- või võiduväravat meeskonda lööma innustada, või suureskoorilisemat võitu, nagu eile juhtus. Ilma muusikainstrumentideta on seda märksa kergem teha.
                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                Kommentaar


                  Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                  Elame, vastavalt mängule. Aga et seda teha, peab käimasolevat mängu vaatama ja seda me ka teeme. Tavaliselt meie hääl aktiviseerub rohkem mängu lõpu poole, kui on vaja nt viigi- või võiduväravat meeskonda lööma innustada, või suureskoorilisemat võitu, nagu eile juhtus. Ilma muusikainstrumentideta on seda märksa kergem teha.
                  Njh, kõigil oma arusaam fännlusest

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                    Njh, kõigil oma arusaam fännlusest
                    No seda ma ju ütlesingi, et teised ei nõustu meie arusaamaga fänlusest (see sõna kirjutatakse ühe n-ga).
                    Vähemalt ei nimeta me oma meeskonnaliikmeid hooradeks (nagu võib rikutud kõrvakuulmisega kõrvaltvaatajale tunduda, kui Flora fännid karjuvad "Heia Flora!" vms)
                    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                      Njh, kõigil oma arusaam fännlusest
                      Tore kui mõistad

                      Kommentaar


                        Naised ju kommenteerisid seda kalendrit tehes, et "alati ei peagi häälekalt kaasa elama, saab ka muud teha."

                        Siinkohal tuleb meelde üks situatsioon Kure-Tulevik mängult, kui paar naist Kure fännide eest läbi käisid ja laulsid irooniliselt "Kure võidab niikuinii, selles pole kahtlustki!"

                        Kellegi Kure fänni vastus (ei mäleta, kes): "Võtke paljaks!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Naised ju kommenteerisid seda kalendrit tehes, et "alati ei peagi häälekalt kaasa elama, saab ka muud teha."

                          Siinkohal tuleb meelde üks situatsioon Kure-Tulevik mängult, kui paar naist Kure fännide eest läbi käisid ja laulsid irooniliselt "Kure võidab niikuinii, selles pole kahtlustki!"

                          Kellegi Kure fänni vastus (ei mäleta, kes): "Võtke paljaks!"
                          see oli jah iroonia teie kulul, kuna mängu lõpus 0-3 kaotusseisus nii laulsite. ja kumbki neidu selles kalendris ei ole. samas, ehk järgmises juba oleme
                          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                          Kommentaar


                            Järelikult pole te fännid vaid poolehoidjad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Järelikult pole te fännid vaid poolehoidjad.
                              Millist sõnaraamatu definitsiooni sa kasutasid ja millistele kriteeriumitele me sel juhul ei vasta?
                              Kas üks termin välistab teise? Jah, me oleme kõigest südamest ja hingest Tuleviku poolt, nii et meid fännideks mitte-arvestamine ei solva vähemalt mind küll mitte.
                              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                                Millist sõnaraamatu definitsiooni sa kasutasid ja millistele kriteeriumitele me sel juhul ei vasta?
                                Kas üks termin välistab teise? Jah, me oleme kõigest südamest ja hingest Tuleviku poolt, nii et meid fännideks mitte-arvestamine ei solva vähemalt mind küll mitte.
                                Minu nägemuses on fännid sellised kes innustavad häälekalt oma meeskonda mitte ei istu staadionil ja ei hüüa paar korda mängu jooksul "hea tulevik". Väga tore et mängudel kaasa käite ja ka kodumängudel kohal olete, kuid see ongi vahe ja selletõttu oletegi minu arvates rohkem poolehoidjad mitte fännid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X