320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Minu nägemuses on fännid sellised kes innustavad häälekalt oma meeskonda mitte ei istu staadionil ja ei hüüa paar korda mängu jooksul "hea tulevik". Väga tore et mängudel kaasa käite ja ka kodumängudel kohal olete, kuid see ongi vahe ja selletõttu oletegi minu arvates rohkem poolehoidjad mitte fännid.
    Ah ei asi on siis meeskonna innustamises. Aga kust sa tead, kuivõrd innustunud on teiste meeskondade mängijad oma fännidest (eelkõige Flora killustunud ja veider segarühm) ja meie omad meist mitte? Asi väärib tegelikult uurimist ja mina oleks tulemustest väga huvitet!
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Minu nägemuses on fännid sellised kes innustavad häälekalt oma meeskonda mitte ei istu staadionil ja ei hüüa paar korda mängu jooksul "hea tulevik". Väga tore et mängudel kaasa käite ja ka kodumängudel kohal olete, kuid see ongi vahe ja selletõttu oletegi minu arvates rohkem poolehoidjad mitte fännid.
      Just nimelt see on SINU nägemus !! ja see ei pea meie omaga ühtima .

      Kommentaar


        Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
        Ah ei asi on siis meeskonna innustamises. Aga kust sa tead, kuivõrd innustunud on teiste meeskondade mängijad oma fännidest (eelkõige Flora killustunud ja veider segarühm) ja meie omad meist mitte? Asi väärib tegelikult uurimist ja mina oleks tulemustest väga huvitet!
        Floras on muud probleemid. Teie positel on jälle stiimul - saada florasse või jääda silma kellegile teisele tippudest.

        Kommentaar


          Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
          Kusjuures ei mäleta mina millal viimati Tuleviku kasuks omaväravat löödi, ehk Art või Sosku oskavad meenutada millal see võis olla?
          Viimati juhtus see aastal 2006, kui Ajaxi mängija nimega Pervušin viis Tuleviku juba 2. minutil 1:0 juhtima. 6 minti hiljem löödi aga 1:1...
          Aga Märt Kluge peaks minu arvepidamise järgi olema see esimene* (!) "õnnelik", kes sai omale kirja linnukese, lüüa Viljandis ML mängus Tuleviku kasuks omavärav. Kõik teised, nii vähe kui neid ka on, on löödud välismängudel.

          *- viimase kümnekonna aasta jooksul.

          Kommentaar


            Miks Viljandis nii vähe rahvast oli ? Klubi mängib ju praegu väga edukalt .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Miks Viljandis nii vähe rahvast oli ? Klubi mängib ju praegu väga edukalt .
              Süüdistatavat ilma. (jälle)
              LFC

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Miks Viljandis nii vähe rahvast oli ? Klubi mängib ju praegu väga edukalt .
                Vihmaga kunsti ääres passida pole just kõige meeldivam tegevus.
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aadu&co
                  Huvitav mis probleemid siis floras on?
                  Seda teemat on ammu ju nämmutatud. Pole selget liidrit; pole kujunenud meeskond veel välja; pole kaitseliinis mehi kes suudaks abistada poolikuid või ründajaid heade söötudega jne.

                  Üldiselt kui arvestada Rüütli Lev perioodi siis sai vana seal põhimõtteliselt terve hooaja olla ja tegeleda mägnijatega ja siis järgmisel hooajal pani täiega. Üldiselt oli tal ka see eelis,et toona oli enamuses venelased, keda te enamus vihkate, kuid neil mängijatel on alati olemas tehniline pagas. See on vutis kõige tähtsam. Muid asju ja aspekte suudetakse mängijale ka hiljem edasi anda, kuid kui noorteklassis kõige tähtsamale pole tähelepanu pööratud siis tekivad probleemid.

                  Üldiselt on oodata mõne olulise täienduse saabumist suvel. Ja see kuhu mehi oodata on kindlasti poolakitseliin. Tuleviku kergenduseks võib öelda,et nende top scorer jääb suure tõenäosusega siiski klubisse, kuid teised olulised mehed siiski lisandumas ma loodan. Seda ka on käimasolev U19 turna näidanud, et neil meestel(või mehel) on klassi.

                  Ja nagu hetkeolukord näitab siis Rüütli hakkab tegema neid asju mida ta Levadiaga tegi minevikus. Võtab inetu mänguga punkte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas norsk Vaata postitust
                    Vihmaga kunsti ääres passida pole just kõige meeldivam tegevus.
                    Ega vihmaga pole ka muru ääres kõige meeldivam passida
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Viljandi muru ääres on ju katusealune ka olemas
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas norsk Vaata postitust
                        Viljandi muru ääres on ju katusealune ka olemas
                        Mingid jutud käisid ,et staadion on remondis ja mina nagu mingit katusealust enne remonti küll ei mäleta või on nüüd ehitatud ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Mingid jutud käisid ,et staadion on remondis ja mina nagu mingit katusealust enne remonti küll ei mäleta või on nüüd ehitatud ?
                          seda et , kui praegu vihma kallab , või no üldse jube vesine ilm on , ja siis kunstmuru ääres passimine ei tõmba tõesti inimesi kohale.

                          aga muru väljaku ääres on olemas katus peakohal ja seega jäävad vast istmed ka kuivaks. Kui juuli ? lõpus murule kolitakse siis kindlasti ei kõiguta kedagi see ilm niivõrd palju kui see nv oli.

                          Kommentaar


                            Viimastel aegadel on igasugustel pealtvaatajatega seotud arvudele põhjendamatult (või siis põhjendatult)palju tähelepanu pööratud.Aga Viljandis on alati nii olnud ,et heal päeval on paarsada pealtvaatajat ja halval viiekümne kanti.Mõlemad variandid on ju tegelikult väikesed.Selge on muidugi see,et kui nüüd suvel staadioni remont valmis saab,siis ehk suureneb ka inimeste arv.Uut asja tullakse ikka vaatama.

                            Kommentaar


                              jktulevik.multiply.com

                              Kommentaar


                                Aga mis vahet seal on, mis värvi Hummeli särgid meil seljas on kui sinna on peale pandud Viljandi Tuleviku sümboolika? Kas see mitte ei sümboliseeri üsna selgelt, millise meeskonna fänniga on tegemist?

                                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                                Aga mulle tegi väga nalja ikka see, et tiim mängib teil tumesinises kodus ehk see on siis neil põhivärviks? Ja te olite kõik nagu Kure poolehoidjad . Ja see lause, mida te seal hüüdsite, et Kure võidab nagunii, selles pole kahtlustki . Mis point sellel oli? Kas see, mida me kodus irooniaga hüüdsime, sai teile nii armsaks võI

                                Kommentaar

                                Working...
                                X