320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olen siis järelikult ikka poolehoidja kui käin igal kodumängul kaasa elamas meeskonna särk seljas ja sall kaelas, mitte fänn?

    Kommentaar


      Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
      teiste klubide fännide arvates ei olegi meie üldse õiged fännid, kuna meil pole laule-trumme-pasunaid ja mida kõike veel.
      samas kas see siis ei loe, et me oleme igal mängul kohal? ja me oleme ise rahul sellise rühmitusena nagu me praegu oleme. peaasi, et me ise ei põe sellepärast.
      Mul pole õrna aimu ka, kuidas ja mida te mängudel teete, aga jagan austust. Mingite debiilsete karavanijooksikute ja kõige fännimate fännide sõnavõttude pärast on meistriliigas fänlusest mingi omaette (inva)sport kujunenud. Kaasaelamist on mitmesugust ja kui ei kutsu laulma, siis ei tasu ka kunstlikult karjuma hakata. Olge mõnusad.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        kusjuures veider oli eile Paides see, et kuigi sügisesel karikamängus Tuleviku ja esimesel üleminekumängus Vaprusega oli Paides arvestatav kaasaelamine, eile ei olnud mitte miskit sellest enam järgi. publikul oli päris paljudel küll sall kaelas... kõige häälekam kaasaelaja istus ka meie ees, kipsis jalaga noormees.

        aga tore oli eile Paides. võit ja kolm puntki jälle juures!
        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

        Kommentaar


          Eks see tuleneb tiba sellest ka, et kõik on mööda ilma laiali. Endal jäi ka eilne kohtumine vahele.
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
            kusjuures veider oli eile Paides see, et kuigi sügisesel karikamängus Tuleviku ja esimesel üleminekumängus Vaprusega oli Paides arvestatav kaasaelamine, eile ei olnud mitte miskit.......
            Kui väljakul ei võidelda siis ei ole nagu millelegi kaasa elada ka ju. Viljandi peksis Paidet nagu rannamees rotti.
            Ganvix!

            Kommentaar


              Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
              Kui väljakul ei võidelda siis ei ole nagu millelegi kaasa elada ka ju. Viljandi peksis Paidet nagu rannamees rotti.
              ahsoo, aga ma olen aru saanud, et fännide ülesanne ongi meeskonda võitlema, väravaid lööma ja lõpuks võitma innustada. vastavalt platsil toimuvale kaasa elada, kui meeskond kehvasti "meeste mängu" mängib, siis mõned kannustavad sõnad ja ehk nad võtavad kuulda.

              minu teooria

              p.s ma enne ei teadnudki, kuidas rannamees rotti peksab, nüüd tean!
              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

              Kommentaar


                Viljandi VÄNN uurib, miks supporti ja kaasaelamist ei ole, oh kui lahe see jalgpallikultuur meil siin on

                Tavaliselt ikka Paides lubatakse lõuga anda, aga needki onud vist kadunud

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                  Tavaliselt ikka Paides lubatakse lõuga anda, aga needki onud vist kadunud
                  Päriselt räägid?
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Viljandi VÄNN uurib, miks supporti ja kaasaelamist ei ole, oh kui lahe see jalgpallikultuur meil siin on
                    ma sellepärast uurisin, et mainitud kahel korral oli korralik kaasaelamine Paide publikult ja seekord ei olnud midagi sellesarnast. kuidas ma sellega küll sind solvasin???
                    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                      Päriselt räägid?
                      Foorumi HABE teab ehk paremini rääkida.

                      ja toonetikas, ei olnud üldse rünnakuna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Foorumi HABE teab ehk paremini rääkida.

                        ja toonetikas, ei olnud üldse rünnakuna.
                        Tahaks tõesti sellest kuulda, et millest jutt käib. Kui juba kirjutad, et tavaliselt pakutakse Paides lõuga. Tundub veidi uskumatu, kuna olen mitu hooaega pea igal kodumängul käinud ja mingitest lõuapakkumistest pole küll midagi kuulnud. Ainuke sõnelemine oli Narva parmudega Jõhvis peale mängu.

                        Edasi võiks ehk Viljandi teema alt jalga lasta, näiteks Paide teemasse.
                        Jään huviga ootama.
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Ok, ma tegin nõmme kalju teem all nalja, et saavad lõuga. Juu siis mõni võttis tõsiselt mingit suvalist foorumi plära.
                          Kogu lugu
                          Ganvix!

                          Kommentaar


                            uuemat infurmatsiuuni jalkaliidu lehelt

                            Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju
                            16.06 18:45 [Viljandi linnastaadion]

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sosku Vaata postitust
                              uuemat infurmatsiuuni jalkaliidu lehelt

                              Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju
                              16.06 18:45 [Viljandi linnastaadion]
                              tribüünidel juba pooled toolid paigaldatud , muru eest kantakse hoolt jne.
                              loodan et uut staadioni nii perse ei lasta kui kunstmuru juba praegu.

                              Kommentaar


                                Tõeliselt head pildid Tuleviku ja paidekate mängust http://foto.kuma.ee/index.php?page=g...ABF98C1B98A2C1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X