320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    See võis tõesti värav olla, kui te Viljandisse katkised väravavõrgud soetasite

    Surmkindlalt võttis Kaas palli väljaspool võrku välja.

    Hmm,huvitav miks abikohtunikud ei kontrollinud enne mänge võrke
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Ok aga Tartus peab tulema kolm punni või muidu....
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        hiline kommentaar ka minu pootl, alles sain arvuti taha, viljandist pikk maa reisida ja näe rsk sattusin valka hoopis
        jõudsin nagu ikka mängule sümboolse hilinemisega kuid sel hetke oli esimesel poolajal mäng kalju käes. värav oli tehtud ja siis tõmmati tagasi, mäng oli nagu ikka kord surub üx ja siis teine kuid kalju teine värav oli ilus. mänguliselt kedagi kohe päris esile ei oska tuua, kuid nunes kaukvere olid teistest veidike paremad kindlasti
        see viljandi väravalugemine ja palli võrgu tagant äravõtmine oli ika tore. kohtunikud peavad ikka külastama eagelvisionit(vast sai õieti) ega siis seda ilmaasjata ei laulda:P

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Ok aga Tartus peab tulema kolm punni või muidu....
          no kui tartust punne ei saa siis on küll jama, tammeka ju esiliigas kohe kohe

          Kommentaar


            Algselt postitas almar Vaata postitust
            no kui tartust punne ei saa siis on küll jama, tammeka ju esiliigas kohe kohe
            Nu punkt tuli,aga see võrdub sama hea kui kaotusega.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              kuigi Meistriliigas on paus, näeb sel laupäeval Viljandis ikkagi jalgpalli :P
              Jalgpalli laupäev27. Juunil, Viljandi LinnastaadionilJalgpall, muusika, tantsutürdukud, võistlused ja otseloomulikult põnevad vastasseisud!!Sõpruskohtumistes...
              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

              Kommentaar


                kõik siis jalkaplatsi äärde

                Kommentaar


                  Kindlasti tuleb tore üritus, aga isiklikult mul on küll äärmiselt kahju, et me ei näe mängimas selle kümne aasta taguse suursündmuse üht tähtsamat tegelast - väravakütt Dima Ustritskit. Oleks siiski lootnud..

                  Kommentaar


                    Tal peaks vigastus olema...

                    Kommentaar


                      kena üritus oli!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                        kena üritus oli!
                        ehk räägid asjast laiemalt

                        Kommentaar


                          mina jõudsin siis kohale kui Viljandi Linnavalituse ja Eesti Jalgpalli Liidu kohtumine hakkas penaltitega hoogu võtma. Vanad peerud perutavad ilusaid pennusid küll! Mänguseis jäi 2-2 viiki kuid Eesti Jalgpalliliit võttis pennudega 6-5 oma.
                          Vahepeal käisin ka proovimas säärast atraktsiooni kus värava ette oli tõmmatud plakat ja kus omakorda olid kolm auku sees, ehk siis pidi neisse omavalikuliselt sisse taguma. Minul see loomulikult ei õnnestunud kordagi (loe: kolm võimalust ainult oli).
                          Siis hakkas mäng Viljandi Tulevik ´99 ja Viljandi All Star meeskondade vahel. Nii palju kui oma järeltulija kantseldamise kõrvalt jälgida sain, või järjekordselt kiita vanu peere, kel küllalt veel rammu ja võhma jagub. Eriti vahva sell oli muidugi Vessenberg, kes kahjuks muidgi tervet mängu kaasa teha ei jõudnud kuid äkiliselt liikus sellegipoolest. All Staride poole pealt lõid väravad Mark Orav 2X ja Kaimar Saag 1X, Tulevik ´99 poole pealt ma ei mäleta teiste väravalööjate nimesid kuid üks kindlalt oli neist Jaanus Sirel. Kohtumise lõppseis 3-2 Tuleviku All Staridele. Publik oli ka vägagi küllaltki palju kohale tulnud, ma võibolla valetan kuid silmajärgi võis olla küll kuskil 100 ja enamgi veel.
                          Selle atraktsiooni, milles minagi osalesin, osalejate vahel loositi välja Eesti-Brasiilia mängu pilet.

                          Ehk keegi kohalolijatest räägib lähemalt, mis ennist mu saabumist toimus.

                          Parandage mind kui kuskil midagi valesti ütlesin.

                          Kena üritus veelkord!

                          Kommentaar


                            100 inimest? Ma küll ei ütleks, et palju, pigem häbiväärselt vähe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              100 inimest? Ma küll ei ütleks, et palju, pigem häbiväärselt vähe.


                              kindlasti oli rohkem kui 100,aga üritus iseenesest super.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                                mina jõudsin siis kohale kui Viljandi Linnavalituse ja Eesti Jalgpalli Liidu kohtumine hakkas penaltitega hoogu võtma. Vanad peerud perutavad ilusaid pennusid küll! Mänguseis jäi 2-2 viiki kuid Eesti Jalgpalliliit võttis pennudega 6-5 oma.
                                Vahepeal käisin ka proovimas säärast atraktsiooni kus värava ette oli tõmmatud plakat ja kus omakorda olid kolm auku sees, ehk siis pidi neisse omavalikuliselt sisse taguma. Minul see loomulikult ei õnnestunud kordagi (loe: kolm võimalust ainult oli).
                                Siis hakkas mäng Viljandi Tulevik ´99 ja Viljandi All Star meeskondade vahel. Nii palju kui oma järeltulija kantseldamise kõrvalt jälgida sain, või järjekordselt kiita vanu peere, kel küllalt veel rammu ja võhma jagub. Eriti vahva sell oli muidugi Vessenberg, kes kahjuks muidgi tervet mängu kaasa teha ei jõudnud kuid äkiliselt liikus sellegipoolest. All Staride poole pealt lõid väravad Mark Orav 2X ja Kaimar Saag 1X, Tulevik ´99 poole pealt ma ei mäleta teiste väravalööjate nimesid kuid üks kindlalt oli neist Jaanus Sirel. Kohtumise lõppseis 3-2 Tuleviku All Staridele. Publik oli ka vägagi küllaltki palju kohale tulnud, ma võibolla valetan kuid silmajärgi võis olla küll kuskil 100 ja enamgi veel.
                                Selle atraktsiooni, milles minagi osalesin, osalejate vahel loositi välja Eesti-Brasiilia mängu pilet.

                                Ehk keegi kohalolijatest räägib lähemalt, mis ennist mu saabumist toimus.

                                Parandage mind kui kuskil midagi valesti ütlesin.

                                Kena üritus veelkord!
                                JK Tulevik 99 poolt lõi avavärava Vahur Vahtramäe.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X