320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pilte ja asju tulebki vaadata igast vaatevinklist. kes muidugi mida näha tahab.

    Kommentaar


      Hetkel teeb Tulevik Tallinna Kaleviga seda mida ise tahab,skoor võik veelgi suurem olla 1-0 st,aga ok tähtis on,et võit ära tuleb.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Teine poolaeg polnud enam väga nauditav mäng Tulevikult kui oli seda esimesel poolajal,aga nuh kolm punni käes, see on kõige tähtsam ja Rauno tegusemine oli väga hea.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Nägin vaid esimest poolaega kohapeal, kuid nähtu põhjal tundus super hea vend Tulevikus paremkaitsja Andrei Veis. Ülihea kiirus,tehnika mehel ja tõusis äärekaitsjana kah pidevalt, mis andis Tuleviku rünnakule hoogu juurde. Kui mees koguaeg nii mängib, võiks Flora ta ära võtta!

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            Algselt postitas Mällar Vaata postitust
            Nägin vaid esimest poolaega kohapeal, kuid nähtu põhjal tundus super hea vend Tulevikus paremkaitsja Andrei Veis. Ülihea kiirus,tehnika mehel ja tõusis äärekaitsjana kah pidevalt, mis andis Tuleviku rünnakule hoogu juurde. Kui mees koguaeg nii mängib, võiks Flora ta ära võtta!
            Veis oli hea tõesti, aga kõige parem oli ikka Luts. Arusaamatu, miks ta üldse Florast Tulevikku saadeti. Või noh, alustame sealt, et miks Rüütli talle üldse niivähe mänguaega andis.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Rauno Alliku mängis eile väga hästi, meeldis tema mäng väga

              Kommentaar


                Veis oli ikka väga hea eile, ei tea miks lelov nii vähe teda kasutab . luts on alati hea olnud eks suhtumine on veits halb see pärast nüüd tulevikus

                Kommentaar


                  Veis ei saanud mängida seepärast ennem, et Mikk Sillaste oli selle koha peal ning ta oli väga hea. Nüüd on mees Kaitseväes aega teenimas ning Veisil on avanenud võimalus ennast näidata. Igaljuhul edu mõlemale!!
                  Pilte mängust: jktulevik.multiply.com

                  Kommentaar


                    Veidi üllatav üleminek:
                    Tanel Võtti / Paide -> Tulevik

                    Kommentaar


                      Siin siis mängu video http://www.youtube.com/watch?v=XKV01ZzMHaI
                      Loodan, et te väga ei solvu . Palju teid saarde ka tuleb ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                        Siin siis mängu video http://www.youtube.com/watch?v=XKV01ZzMHaI
                        Loodan, et te väga ei solvu . Palju teid saarde ka tuleb ?
                        7 peaks meid kokku olema vb 8

                        Kommentaar


                          Idekas ju . Meid ka vist vähem :P

                          Kommentaar


                            Saarlased said siis Saare sauna,aga skoor võinuks ka palju suurem olla,kui suudaksime ikkagi keskenduda rünnaku lõpetamisele,aga ok 4-0 veenev ja tuleb rahul olla.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              ma ennustan, et Tulevik on nädala lõpuks hõivanud tabeli neljanda positsiooni.

                              Kommentaar


                                Pilte mängust: jktulevik.multiply.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X