320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loosiga ei vedanud.Selles mõttes ,et võõral väljakul ja pealegi kaugel.

    Kommentaar


      Ja pealegi on laupäeval ka liigamäng veel seal.

      Kommentaar


        Tublid - kahju ainult, et võit puudu jäi - otsese konkurendi vastu oleks see väga vajalik olnud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Närviline mäng oli, rohkelt kollaseid kaarte. Tuleviku teine poolaeg oli ikka mannetu küll. Kuigi tehti sisuliselt kingitus Savitski punasega ja oldi ühe mehega enamuses, ei olnud seda mängust aru saada, kahju!
          Võitu oleks jah hädasti vaja olnud! Üks mäng on õnneks sel hooajal veel...
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            Pilti kah - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=17&lang=est

            Kommentaar


              tulevik 0:1 Tammeka


              täiesti mõistmatu mis mehed platsil teevad , aga veel hullem on lelovi taktikaline mõõdapanek. ja kõigehullem tuua kalda siisse ( pingil olevatest mängijatest on kõik kümme korda paremad mängijad ) kes teenib oma 10 minutiga ühe hea võimaluse mille persse keerab , ja siis ka punase kaardi.
              mis kuradi taktik see lelov on et teda mängitab , füsoterapeuti ;S täita kino ikka .
              tulevik oli täna oma kaotust väärt , kuigi kohtunik oli paras ohmoon , ja tammeka vaprad välismaa naised olid ajariskamisega tasemel.

              vb lihtne pettumus , aga sellist mängu küll ei taha enam näha.
              muidugi vb ma ei tea vutist niipalju et siin võiksin kritiseerida , aga natukenegi ikka tean , ja minuarust see mäng oli ikka väga mööda

              Kommentaar


                Ei tea ,ei oska kommenteerida,kuna ei viibinud mängul,aga tulemuis on pettumus
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Päris palju praaki oli täna ikka mängijatel, ja see ei olnud väga meeskond, kes täna mängis. Levadia vastu saadi just meeskondlikult mängides ilus 0-0 viik, kuid täna ei olnud sellest meeskonnast jälgegi. Kohtunik oli jah kuidagi udu, lasi neil välismaa klounidel end lollitada pidevalt.
                  Samas kuna Tuleviku tabelikoht on (väljalagemistsoonist) ohutus kauguses, võiks selle kaotuse järel meeleolu olla palju kurvem, kui vastupidisel juhul. Kuigi kohe pärast lõpuvilet olin küll peaaegu nutmise äärel...
                  Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                  Kommentaar


                    Oleks on paha poiss, kuid oleks Kalju kotti pistetud ning eile korralik tulemus saadud, oldaks kaljust tabelis sees. Seega Viljandi poolehoidjana näeks ma kurvastamiseks piisavalt põhjust.
                    Viimases mängus olin muidugi Tartu poolel, sest ei meeldiks üldse, kui Tammeka esiliigasse kukuks.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kalju mängu pildid on olemas netis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas North Vaata postitust
                        Tahaks fotosid näha sellest mängust
                        2. poolaja pildid on olemas. jktulevik.multiply.com

                        Kommentaar


                          Sillamäe mängu pildid: jktulevik.multiply.com

                          Kommentaar


                            tubli , tammeka ka nyyd maapeal tagasi uuesti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                              tubli , tammeka ka nyyd maapeal tagasi uuesti
                              Tammeka taoti lausa nende libeda väljaku sisse, mitte ei toodud lihtsalt maapeale tagasi. Ainsad ohtlikud momendid mis Tuleviku värava all aset leidsid olid meie oma väravavahi poolt tekitatud arusaamatul kombel. Aiko oli täna pehmelt öeldes ebakindel.

                              Kommentaar


                                Orgla tegi päris kummalisi liigutusi küll täna, aga ei tasu unustada, et Tammeka sai ka ühe posti. Esimese värava löömise hetkel õnnestus mul muidugi kõrvale vaadata, aga 2. ja 3. olid päris kenad. Kui Tartusse kunagi peaks mingi korralik tribüün tekkima, on seal potentsiaali kõvasti. Vaatamata nahavahele kippuvale jahedusele oli päris vinge, mõnusam kui mõnel Tallinna staadionil.
                                www.jalgpall.ee
                                http://www.last.fm/user/lennartk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X