320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'VILJANDI\'

    Meistriliiga meeskondade koosseise vaadates tekkis küsimus, et kuhu on järsku kadunud hooajaeelse ettevalmistuse Tulevikuga kaasa teinud Priit Raamat?
    Keegi teab?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'VILJANDI\'

      Originally posted by Jaak


      Meistriliiga meeskondade koosseise vaadates tekkis küsimus, et kuhu on järsku kadunud hooajaeelse ettevalmistuse Tulevikuga kaasa teinud Priit Raamat?
      Keegi teab?
      Ise ootan juba pikemat aega et ta nimi kuskilt välja ilmuks, aga ei midagi

      Kommentaar


        Replying to Topic \'VILJANDI\'

        Kas mitte ka Tom Kärson pole ära kadunud?

        Minu praak, leidsin juba üles
        JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'VILJANDI\'

          Priit Raamat loobus. Vigastus.
          Jalgpallihaigla Liige

          Kommentaar


            Replying to Topic \'VILJANDI\'

            Originally posted by jots


            Priit Raamat loobus. Vigastus.

            Loobus üldse jalgpallist või ravib ja siis jätkab?
            FCF Forever

            Kommentaar


              Replying to Topic \'VILJANDI\'

              Kurrrt Kunn sa v6tsid mul kysimuse suust

              Kommentaar


                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                Heh Loobus jalgpallist tähendab seda, et ta enam jalgpalli ei mängi. Minu teada ravis ta pidevalt oma jalga, sai terveks - järgmine mäng jälle puruks jne ringiratast. Ju siis ammendas asi ennast tema jaoks.
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'VILJANDI\'

                  JK Tulevik on võitnud Valga ja jagab tabelis 4 silmaga Floraga esikohta.Väravad Enver Jääger ja Aivar Anniste penaltist.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'VILJANDI\'

                    Originally posted by Henryfan


                    JK Tulevik on võitnud Valga ja jagab tabelis 4 silmaga Floraga esikohta.Väravad Enver Jääger ja Aivar Anniste penaltist.
                    ma pean seda küsima..........
                    kas su soov on saada ajakirjanikuks?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'VILJANDI\'

                      Viljandi sai raske aga väga vajalikud 3 punni. Sellegi poolest on nende mäng ikka üsna lahja. Eks ta nii kujunebki välja ,et esimesed 4 jagavad medaleid ja tagumised 4 selgitavad väljakukkuja.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'VILJANDI\'

                        Sel aastal ju ca kahe meeskonna jagu rahvaast k6rgliigast välja jooksnud - Levadia ja Flora systeemide kaudu. Levadia lihtsalt loobus yhest meeskonnast ja Flora laskis pool Tulevikku ja pea terve Kure laia ilma 6nne otsima. Kui seda poleks juhtunud oleks sel aastal vägagi yhtlane ML olnud. Flora oleks Viljandile ja Valgale veidi tugevdust andnud Tervisest ja Kurest. Levadia oleks v6inud vähemalt osa mehi ka Merkuurile nimega vahetusest kaasa anda, siis poleks Lootus ja TRans kah nii tyhjaks jooksnud. Ja olekski ML k6igi aegade yhtlaseim.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'VILJANDI\'

                          Njah Tulevik suutis siis siis mängu võitta lõpuks ometi Annistelt ka suurepärane löök,loodame et nüüd hakkab paremini minema kuigi jah TVMK...viik oleks supper tulemus.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'VILJANDI\'

                            Originally posted by Amadeus

                            Kui seda poleks juhtunud oleks sel aastal vägagi yhtlane ML olnud. Levadia oleks v6inud vähemalt osa mehi ka Merkuurile nimega vahetusest kaasa anda, siis poleks Lootus ja TRans kah nii tyhjaks jooksnud. Ja olekski ML k6igi aegade yhtlaseim.
                            Mis siin ikka nutta? Minu arust on areng võrreldes eelmise hooajaga igati silmnähtav ning selge on aastal 2004 see, et TVMK, Flora ja Levadia vastu ei saaks hooaja mastaabis keegi teine. See-eest ülejäänud 5 satsi on ragistanud üsna võrdselt ning ükski mäng, mida olen näinud, pole olnud mõttetu pallikiigutamine.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'VILJANDI\'

                              Ega ma nii väga ei nutagi Lihtsalt eelmine hooaeg t6stis ootusi selle hooaja suhtes. Ja seega on igasugune meistriliiga tasemel mängijate kadu äärmiselt kurb nähtus.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                                Spekulatsioon.

                                Nimelt olevat Aivar Anniste käinud testimas Norra II div. klubis Oslo Ullkisa(peatreener Teitur Thordarson). Teiturile olevat hea mulje jäänud oma endisest mängijast.Varsti on oodata üleminekut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X