320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'VILJANDI\'

    Originally posted by PraS


    Spekulatsioon.

    Nimelt olevat Aivar Anniste käinud testimas Norra II div. klubis Oslo Ullkisa(peatreener Teitur Thordarson). Teiturile olevat hea mulje jäänud oma endisest mängijast.Varsti on oodata üleminekut.
    Siis laguneb ju Tulevik täiesti laiali. Praegu pysib kogu Tuleviku keskväli ju ainult Anniste najal yleval. Kui Sirel vigastusega väljas oli ja Annistet kaitseliini lappimiseks kasutati siis oli ikka keskväli täiesti allapoole igasugust arvestust.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'VILJANDI\'

      Originally posted by PraS


      Spekulatsioon.

      Nimelt olevat Aivar Anniste käinud testimas Norra II div. klubis Oslo Ullkisa(peatreener Teitur Thordarson). Teiturile olevat hea mulje jäänud oma endisest mängijast.Varsti on oodata üleminekut.
      Ja läinud ta ongi.
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'VILJANDI\'

        Läind jah, Ma ei ole kyll kindel kas Norra tugevuselt kolmas liiga on ikka samm edasi Anniste jaoks. Ilmselt makstakse seal rohkem, aga kui kärjääri tervikuna silmas pidada, siis Norra kolmandat divisioni ei käi kyll keegi uurimas. Ennemalt tuleks m6ni skaut Eesti liigat vaatama.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'VILJANDI\'

          Originally posted by Amadeus


          Läind jah, Ma ei ole kyll kindel kas Norra tugevuselt kolmas liiga on ikka samm edasi Anniste jaoks. Ilmselt makstakse seal rohkem, aga kui kärjääri tervikuna silmas pidada, siis Norra kolmandat divisioni ei käi kyll keegi uurimas. Ennemalt tuleks m6ni skaut Eesti liigat vaatama.
          Viljandi Tulevikust on see 24-aastasele kõvasti parem igas mõttes imho.

          edit: saab vähemalt korraliku väljaku peal mängida.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'VILJANDI\'

            Nii-siis 16 mail siis Viljandis esimene mäng Levadiaga:P Ja veel räägitakse,et Kert Küttiga lõpetatakse leping.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Replying to Topic \'VILJANDI\'

              Originally posted by kaitz


              Nii-siis 16 mail siis Viljandis esimene mäng Levadiaga:P Ja veel räägitakse,et Kert Küttiga lõpetatakse leping.
              Kas Kisseljov on terveks saanud siis? Muideks, kuidas Kosemetsa paranemine sujub ja kas mehes on ambitsiooni veel järel? Ja Ustritski, kuidas temal läheb paranemise ja mõtlemisega?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                Jah need mehed huvitaks ennast kah. Kisseljov on vist terve enam vähem , mängis ju äsja alles. V6i sai ta uuesti juba viga? Ja huvitav muidugi kes siis Kyti endale krabab kui mees vabaks lastakse. K6ige t6enäolisem on ilmselt Tallinna Kalev. Nad on k6ik Flora systeemi ylejäägid enamvähem kokku korjanud.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'VILJANDI\'

                  Pigem pakuks küll Merkuuri. Tartu on Viljandile märksa lähemal. Vaevalt, et Kalev suudaks Kütti Tallinnas hoida.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'VILJANDI\'

                    Viljandi Van der Sar visatakse välja???????????? jama ju....

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'VILJANDI\'

                      Kert ähvardas juba kevadel lahkuda.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'VILJANDI\'

                        kes teda tahavad siis? Mis Tallinna Tulevikus talle ei meeldi siis?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'VILJANDI\'

                          Kütil ei meeldind,et ta varumees on Pavel põhiväravavaht,Pavel on korras ja tegi ka hea mängu TVMK vastu 3 väravas teda küll süüdistada ei saa eks näeb mis pühapäeval Levadiaga saab
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'VILJANDI\'

                            Kytil ei tohiks kyll suurt midagi prigiseda olla. Talle on v6imalusi järjest sylle kukkunud nii klubi kui ka koondise tasemel, aga ta ei ole ise neid ära kasutanud. Teda on ju lootustandvana hoitud k6rgliigas juba pikemat aega ja ei ole ta suutnud ennast korralikult kuskil märgatavaks mängida. Vähemalt mitte positiivsest kyljest. Ja nyyd hakkavad nooremad tulevikulootused teda loomulikult välja t6rjuma. Kaas,Veber, Aksalu ja päris noored trygivad ta varsti ilmselt nii kui nii systeemist välja.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'VILJANDI\'

                              Mängust

                              sakala

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                                Tulevik mängis Transi vastu väga hea partii kuigi kaotas 0-1,alguses oli Tulevikul üllatavalt palju momentte,kuid nahkkera väravasse ei läinud ,eriti tooks esile Paaveli head mängu kes tõrjus penalti ja tegi mängus ka häid tõrjeid,seda enam,et mäng oli ju Narvas
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X