320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'VILJANDI\'

    Njah teeme siis väikse kokkuvõtte Valgas toimunud kohtumisest,Valga alustas mängu tunduvalt paremini ja 7´juhiti 1-0 selle värava võib ka Londaki arvele panna,kes ootas Antonovi tsenderdust,kuid pall läks tal üle jala ja maandus siis Tuleviku väravas,kuid 4 min hiljem suutis Tulevik viigistada karistuslöök umbes 25m ja Kosemets löi täpselt kuigi ka selles olukorras ei mängind Valga väravavaht hästi
    1-1 ka esimene poolaeg lõppes
    Teisel poolajal 69´läksValga 2-1 ja 71´teenis punase kaardi Tuleviku m2ngja
    77´lõi Valga 3-1 selles hetkest arvasid paljud Valga fännid,et 3 punkti on teenitud,kuid ei Tulevik ühe mängjaga vähemuses hakkas üsna enam suruma ja 86´Ustritski 2-3 ja90´mängis Valga kaitsja tahtlikult käega võttes sellega Tuleviku hea värava võimaluse kuna käsi oli kastis sees,kuid kui mängitud oli 94´lõi Tulevik nurgalöögi järgsest olukorrast 3-3 värava autoriks Jaanus Sirel.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Replying to Topic \'VILJANDI\'

      Alutaguse = Tulevik 1-3 peaks 6 nda koha v2emasti kindlustama
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Replying to Topic \'VILJANDI\'

        viljandi astus suure sammu püsima jäämise nimel.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Replying to Topic \'VILJANDI\'

          Krt Transi vastu esitati ikka v2ga masendav m2ng ,lisaks ka sai Ustritski punase kaardi ei millegi eest EIGO SAAR IKKA KONKURENTSITULT N2RGEM KOHTUNIK
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Replying to Topic \'VILJANDI\'

            tartus saab viljandi kyll palle v6rgust v6tta:P

            Kommentaar


              Replying to Topic \'VILJANDI\'

              Njah aga lahing antakse kindlasti
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                Tulemuse järgi anti lahing küll...tglt mängu ei näinud ja ei kujuta ette kuidas see mängu pilt viljnadlastel oli???
                aaga said viigipunkti kättte
                Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VILJANDI\'

                  Eks ta nii ole ,et Merkuuri tahtmine võita oli seekord liialt suur ,et hakkas väravalöömist segama. Sama seis nagu Levadial oli Merkuuri vastu . Meeskond on mitu mängu järjest võitnud ja mingil hetkel peab väike tõrge tekkima. Aga hea ikkagi ,et ka Tulevik kaotama ei läinud ja võttis tugevalt vastaselt punkti. Selliseid mänge me vajamegi ,mitte 7-1 tulemusi. Merkuuri ja Transi võitlus 4. koha pärast pingestub veelgi.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VILJANDI\'

                    m2ngust nii palju et esimene poolaeg oli t2iesti merkuuri oma aga teine oli juba v6rdne et merkuuril oli paar sellist v2ga hiad v6imalust aga ei suudetud 2ra lyya yhe korra p22stis viljandit kaitsja kes l6i palli v2ravajoonelt minema ja teine kord oli 6nne et pall latti raksatas aga viljandil oli ka v2ga iluz karistuslook mis lendas ka latti ning seal oli merkuuril 6nne yldiselt merkuur alahindas vastast ja see oligi m22rav!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VILJANDI\'

                      Njah Kaigas sul absoluutselt 2igus Merkuur t2esti alahindas TULEVIKU,aga ka Tulevik m2ngis ilusa m2ngu ka vast selle hooaja ilusam
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VILJANDI\'

                        Tulevik tegi taas ilusa m2ngu kuigi kaotati 1-0 lihtsalt Levadial oli 2nne rohkem Tulevikul kahjuks mitte
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VILJANDI\'

                          Täna siis ilus 1-1 viik Faneraga aga pealtvaatajaid vaid 40 ,issand hoidku kuhu me oleme jõudnud. Mulle tundub ,et iga aastaga läheb aina hullemaks. Veel mõned aastad tagasi käisin ise Viljandis vutti vaatamas siis oli ikka mitusada inimest alati kohal aga nüüd on perse majas...
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VILJANDI\'

                            Njah krt Pohlak tahab vist ikkagi Viljandis jalgpallile l2ppu teha Andreid pole enam Tulevikus talle anti kinga,Raudnagel Inglismaale, 2llatuseks oli t2na Tuleviku varumeeste pingil 2 Tuleviku87a poissi HENN KAAREL ja HENDRIK P2RNA kumbki veel m2ngu aega ei saanud,aga Tulevikm2ngis t2esti suurep2raselt kuigi viimased 15 min oli ikka maruline surve TVMKA poolt aga poisid pidasid vastu au neile ja muidugi Aivar Lilleverele kes suutis sellise koosseisuga ka hambaid n2idata
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VILJANDI\'

                              Algselt postitas kaitz


                              Njah krt Pohlak tahab vist ikkagi Viljandis jalgpallile l2ppu teha Andreid pole enam Tulevikus talle anti kinga,Raudnagel Inglismaale
                              Andrei? Ja mis Raudnagel Inglismaal teeb?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                                V2idetavalt l2ks parematele jahimaadele kuigi mina ei usu,et tegu jalgpalliga 6ldse on aga elame n2eme
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X