320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    See kaitse roll Floras oli minu jaoks veidi jabur kui mitte halandav.
    Ei ole absoluutselt nõus. Ta polegi mingi sündinud ründaja olnud, vaid oligi algselt keskkaitsja ja selles rollis sai ta ka oma esimese välislepingu Vejle juures. Algselt Viljandi Tulevikus oli ta vist üldse mees kui orkester - küll kaitses, küll poolkaitses ja küll ründes.

    Floras mängis ta keskkaitses täiesti korralikud mängud. Ma julgeks väita, et eelmine hooaeg (2013) tegi ta just kaitses oma parimad esitused üldse Flora särgis selle hooaja lõikes.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Kuskilt on liikvele läinud valed andmed Posti koondisemängudest. Soccernetis on õiged numbrid, Postimehes valed ja nüüd Vikerraadio ütles ka valed numbrid. Õige on 12/1, mitte 10/1.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Ei ole absoluutselt nõus. Ta polegi mingi sündinud ründaja olnud, vaid oligi algselt keskkaitsja ja selles rollis sai ta ka oma esimese välislepingu Vejle juures. Algselt Viljandi Tulevikus oli ta vist üldse mees kui orkester - küll kaitses, küll poolkaitses ja küll ründes.

        Floras mängis ta keskkaitses täiesti korralikud mängud. Ma julgeks väita, et eelmine hooaeg (2013) tegi ta just kaitses oma parimad esitused üldse Flora särgis selle hooaja lõikes.
        Ma ei ütle et tema mängud polnud korralikud, vastupidi (oleksin pidanud selle lisama).
        See lihtsalt näitab kui hea meeskonnavaimust ja profi distsipliinit tal on, kindlasti viib midagi hea Viljandi juurde. Aga samal ajal ma arvan et ikka väravamasin peab ründes olema. Ei osta kiir auto linnas sõitmiseks Ma olen päris kindel Viljandis peaks mängima ees.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Kuskilt on liikvele läinud valed andmed Posti koondisemängudest. Soccernetis on õiged numbrid, Postimehes valed ja nüüd Vikerraadio ütles ka valed numbrid. Õige on 12/1, mitte 10/1.
          Kust saavad? Me kõik lugeme siit: http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...ss&news_id=726
          Huvitav.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
            Kust saavad? Me kõik lugeme siit: http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...ss&news_id=726
            Huvitav.
            Täpselt nii, mulle meenus, et tal peaks rohkem olema, kontrollisin ja oligi 12/1.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
              Ma ei ütle et tema mängud polnud korralikud, vastupidi (oleksin pidanud selle lisama).
              See lihtsalt näitab kui hea meeskonnavaimust ja profi distsipliinit tal on, kindlasti viib midagi hea Viljandi juurde. Aga samal ajal ma arvan et ikka väravamasin peab ründes olema. Ei osta kiir auto linnas sõitmiseks Ma olen päris kindel Viljandis peaks mängima ees.
              Suure tõenäosusega ta Viljandis hakkabki tipuründaja kohta täitma. Ma lihtsalt reageerisin sellele su väitele, et tema kasutamine Floras keskkaitsjana oli jabur ja alandav. Kaugeltki mitte. See tulenes eelkõige hetke vajadustest ja situatsioonist ja see polnud tal selline koht, et visati tundmatus kohas vette.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                usun, et kui post vähegi viitsib ja terve on, siis tast saab päris hea relv tulevikule, eriti püsimajäämist silmas pidades. oma kahekohalise arvu väravaid lööb ilmselt ikka ära

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Suure tõenäosusega ta Viljandis hakkabki tipuründaja kohta täitma. Ma lihtsalt reageerisin sellele su väitele, et tema kasutamine Floras keskkaitsjana oli jabur ja alandav. Kaugeltki mitte. See tulenes eelkõige hetke vajadustest ja situatsioonist ja see polnud tal selline koht, et visati tundmatus kohas vette.
                  why. bother.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    usun, et kui post vähegi viitsib ja terve on, siis tast saab päris hea relv tulevikule, eriti püsimajäämist silmas pidades. oma kahekohalise arvu väravaid lööb ilmselt ikka ära
                    Vaevalt.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Vaevalt.
                      No põhiründajana tuleks ilusti korralik arv täis. Tiirik lõi sel hooajal Tammeka eest nt 13.

                      Kommentaar


                        Viljandis tehakse trenni igasuguse ilmaga ehk Tuleviku jõulueelne madin - http://www.jktulevik.ee/?p=4632 ja
                        Viljandi JK Tulevik

                        Kommentaar


                          siin on liikuvat pilti aastalõputurniiri Tulevik-Kure mängust (sh kuuest väravast neli):
                          kaadris on kohtumise kuuest värvast neli + veel mõned olukorrad17:40 A Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare 2:4Väravad: Tiit Tikenberg, Rainer Peips - Elari V...

                          Kommentaar


                            Head uut aastat!
                            Joonas Tamm treenib Viljandis oma kasvatajaklubis:
                            Viljandi JK Tulevik

                            Kommentaar


                              Sander Post hakkab Tulevikus mängima ja klubiasju ajama oma uue põhitöö kõrvalt:
                              Viljandi JK Tulevik

                              Kommentaar


                                Ragnar Piir (keskkaitsja Flora II-st) liitub tõenäoliselt klubiga
                                Erkki Kubber (poolkaitsja Flora II-st) liitub tõenäoliselt klubiga
                                Karl Ivar Maar (ründav poolkaistja Flora II-st) liitub tõenäoliselt klubiga
                                Gerdo Juhkam (keskkaitsja Florast) liitub tõenäoliselt klubiga

                                Asjad on küll oluliselt iseseisvumise poole liikunud, kuid jätkuvalt tundub, et Flora saadab Viljandisse mängijad, kes Flora esindusmeeskonda veel ei pääse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X