320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viljandi Tulevik tõusis tagasi Premium liigasse

    Kommentaar


      Punk värk jah. Tulevik oli nii masendavalt üle muidugi ka, et... Infonet üritas teisel poolajal mängu kiiremaks ajada, aga lõikasid luuni näppu sellega endale. Nii-et kodulinnasats tagasi premmis. Ja mitte lihtsalt premmis, vaid üsna tõenäoliselt puhtalt, liigavõiduga ja omade kuttidega. Kaunis, kaunis.

      Kommentaar


        Sama kiiresti kukuvad tagasi ka

        Kommentaar


          Sügavalt kahtlen. Viljandis on selgelt sisu ka esiviisikule vähemalt vastuhakkamiseks, rääkimata sellest, et Tammekal ja Pärnul ja keskmisel või kehval päeval ka Paidel läheb nendega ikka väga-väga raskeks. Hääletut alistumist a la Rakvere ei ole järgmisel hooajal liigas oodata.

          Kommentaar


            Väga super!

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Sügavalt kahtlen. Viljandis on selgelt sisu ka esiviisikule vähemalt vastuhakkamiseks, rääkimata sellest, et Tammekal ja Pärnul ja keskmisel või kehval päeval ka Paidel läheb nendega ikka väga-väga raskeks. Hääletut alistumist a la Rakvere ei ole järgmisel hooajal liigas oodata.
              Kehvem kui Rakvere keegi ei saa.
              Arvan et Pärnu kukkub järgmiseks hooajaks.

              Kommentaar


                Selle sama kiiresti tagasi kukkuva jutu tüübil soovitaks natuke Viljandi mänge vaadata. Tahet on kõvasti ja meeskond on väga hästi selliseks ühtseks löögirusikaks muutunud. Eks järgmine aasta tuleb kindlasti juurde panna. 11 KTM-i põhis eile.

                Kommentaar


                  Meeskondlikkus ongi Viljandi trump. Katavad platsil väga hästi üksteise nõrgad kohad ära. Eilses mängus oli väga hästi näha, kuidas Infonet teisel poolajal tempot üritas kruvida ja kuidas Viljandi peale rumalat viigiväravat sujuvalt positsioone ümber paigutas ja üksteist aidati ja lõpuks 4:1 kott Infonetile oli tõsiasi. Eks uue hooaja esmaküsimus saab olema nagu amatöörmeeskondade puhul ikka: kuidas kalendri ja tempoga kohaneda suudetakse. Mänguliselt on mitu-mitu meest selgelt sammu edasi teinud. Lang, Teor, Alles, Allik, Saar tulevad kohe meelde. Ilves tegi tabeli ülaotsa meeskondadele peavalu juba eelmisel premmihooajal, ei jäta ta seda ilmselt ka 2017. aastal, eile ta oli ahastamapanevalt hea. Juhkami ja Õunapi naasmine koju on praktiliselt kaotanud vajaduse treeneritööle keskendunud Posti mängitada, aga kui Post sekkubki, siis keskpoolikuna ja väravaga, nagu eile näha oli

                  Kerge olema ei saa, pilvedesse ei tasu tõusta. Aga hambaid näidatakse, selles olen kindel.

                  Kommentaar


                    Tõele au andes on Viljandi Minevik teinud ikka head tööd. Ootan neid huviga juba. Ja "sama kiiresti alla" jutu võiks küll endale sisse istuda. Eks ole näha, kas jääb Pärnu püsima see aasta või tõuseb keegi veel. Kuigi praegu on selgelt liiga vara seda öelda, siis järgmise aasta peksupoiss peitub seal. Ma arvan
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Tõsiselt loodan, et Tulevik saab järgmise hooaja rahus mängida ja Flora ei tule neid jälle poole hooaja pealt kottima ning mehi Tallinnasse pingile tõmbama. Kui nii ei oleks toimunud, siis ei räägiks me mingist uuesti Premium liigasse tõusmisest vaid sellest, et Tulevik alustaks järgmine hooaeg kolmandat hooaega Premium liigas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Tõsiselt loodan, et Tulevik saab järgmise hooaja rahus mängida ja Flora ei tule neid jälle poole hooaja pealt kottima ning mehi Tallinnasse pingile tõmbama. Kui nii ei oleks toimunud, siis ei räägiks me mingist uuesti Premium liigasse tõusmisest vaid sellest, et Tulevik alustaks järgmine hooaeg kolmandat hooaega Premium liigas.
                        Köster (mitte mina) ütleks sinu kohta, et oled üks sündinud loll. Flora võttis tulevikust vaid Tamme, tehes temast profi ja põhimängija, mitte ei istutanud pingile. Ja vastu sai Tulevik sommi, seega põhjused, miks Tulevik lagunes olid ikka kuskil mujal.

                        Pingile istutamise näiteid on mujal küllaga: Kalju ja Kirss, Kalju ja Kuusk, Kalju ja Elhi, Levadia ja Peetson

                        Kommentaar


                          Algselt postitas peters Vaata postitust
                          Köster (mitte mina) ütleks sinu kohta, et oled üks sündinud loll. Flora võttis tulevikust vaid Tamme, tehes temast profi ja põhimängija, mitte ei istutanud pingile. Ja vastu sai Tulevik sommi, seega põhjused, miks Tulevik lagunes olid ikka kuskil mujal.
                          Tamm mängis Flora eest möödunud hooajal 3 täismängu. See hooaeg on jah põhimängija.

                          Mõni aasta varem Õunapiga oli sama lugu. Tal läks muidugi eriti hullusti Floras.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas peters Vaata postitust
                            Köster (mitte mina) ütleks sinu kohta, et oled üks sündinud loll. Flora võttis tulevikust vaid Tamme, tehes temast profi ja põhimängija, mitte ei istutanud pingile. Ja vastu sai Tulevik sommi, seega põhjused, miks Tulevik lagunes olid ikka kuskil mujal.

                            Pingile istutamise näiteid on mujal küllaga: Kalju ja Kirss, Kalju ja Kuusk, Kalju ja Elhi, Levadia ja Peetson
                            Et täpne olla, siis eelmine suvi toodi Tulevikust ka väga hea esimese poole toonud Berggren. Tänavu ei ole Berggren üldse mänginud. Vigastatud või loobunud?

                            Kommentaar


                              Berggrenil oli väga paha põlvetrauma, taastub.

                              Et asi selge oleks, siis: eelmisel hooajal läksid Florast Tulevikku Maar, Juhkam, Piir, Kubber, Kase ja Tukiainen. Viimatimainitu oli minu arvates Tulevikus efektiivsem kui Tamm, kes täna Floras mängib siiski oma loomuomast posängi ehk keskkaitset, kus ta on tõele au andes peaaegu-et asendamatu.

                              Tulevikust tulid Florasse Tamm ja Berggren. Selle pealt Florat Tuleviku "kottimises" süüdistada tundub pisut ülekohtune.

                              Aga see kõrvale jättes, ma siiralt kahtlen: a) Floral oleks kedagi täna-homme Tulevikust üldse tarvis, arvestades praegust mehitatust ja b) kas Tulevikust keegi täna Florasse tulla tahabki. Meeskond on Viljandil praegu ülimalt ühtne, sisekeemia on super ja kõigil, kes täna seal koosseisus, on jalad kõvasti maas. Keegi ei taha sellise duhhiga satsi mängumehest mingi teise klubi pingipoisiks muunduda. Puhtalt minu arvamus, mis tugineb platsi kõrvalt nähtule (pea kõik kodumängud olen ära näinud sel hooajal).

                              Eelseisvale hooajale vaadates pakun, et mehed, keda tasub pingsalt jälgida, on Peips, Ilves, Allik, Teor, Saar ja Lang. Viljandi otse tagasitõusu peamised arhitektid mu meelest (millega ma ei taha teiste mängijate või meeskonna rolli pisendada muidugi).

                              Kommentaar


                                Viimati pani 2012 aastal Infonet esiliiga kinni, pärast seda on duublid võidutsenud, kusjuures Infoneti edu järgmise meeskonna ees oli 14 punkti, praegu on Viljandi ja Flora U21 vahe 13 punkti, kusjuures Viljandil on üks mäng vähem peetud, eeldatavasti võiks punktivahe hooaja lõpus olla samas suurusjärgus. Esimese hooga ei tulegi pähe, et ükski iseseisev meeskond peale Infoneti oleks esiliiga hooaja nii suure eduga lõpetanud.

                                Edit: märkimata jäi ka väravate vahe, mis on võrreldes ülejäänud liigaga muljetavaldav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X