320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VILJANDI\'

    Algselt postitas kaigas


    ex ma nyyd yrita kusagil tuleb ju ennast v2lja eladaaga jah ex ma sis yrita olla
    Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VILJANDI\'

      Rahunege nüüd natuke. Teist Real Madridi teemat küll ei taha.
      Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

      http://lisaaeg.wordpress.com

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VILJANDI\'

        Algselt postitas 3rk1


        Rahunege nüüd natuke. Teist Real Madridi teemat küll ei taha.
        Õige!!!Ja mäng on 25.09 kell 14.00 Viljandis=tulge staadionile kaasa-(välja!!!)elama!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VILJANDI\'

          2-2 siis võit ki polnud Tulevikul kaugel aga siiski mul tunne et Merkuuril head ajad läbi
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VILJANDI\'

            Algselt postitas kaitz


            2-2 siis võit ki polnud Tulevikul kaugel aga siiski mul tunne et Merkuuril head ajad läbi
            No ei tahaks uskuda,sest meeskond mängib sellises koosseisus ikka alles esimest hooaega. Kui suudavad mehi koos hoida ja juurdegi hankida siis paremad ajad on arvatavasti ees. Ühe hooajaga ei ehita õieti midagi.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VILJANDI\'

              Ma loodaks kah, et see on ikka alles Merkuuri kui meistriliiga klubi algus mitte lõpp. Sama loodaks ka Viljandi koha pealt. Mitte ei tahaks, et Tulevik ära kaoks, kuigi paljud märgid sellele vihjavad. Loodetavasti saavad te noored ka lõpuks edutatud ja põhimeeskonnaga harjutama.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                Ega need Viljandi asjad nii hullud ka ei ole,et veel hullemaks minna ei saa!Vaikselt on räägitud staadioni renoveerimesest,aga pärast laupäevast mängu on asi muutunud konkreetsemaks(lugege tänast/28.09/ kohalikku kobrulehte \"Sakala\")!2005 projekt ja 2006 on ehk asi tehtud!
                Kui Viljandis läheb tõesti 2006 staadioni ehituseks,siis on viimane aeg kiiresti korda teha praegu tulutult seisev Tuleviku \"treeningbaas\" Viiratsi alevikus!Sealse väljaku \"mõõtu ajamine\" ei tohiks küll \"üle mõistuse\" kallis ettevõtmine olla...,seega pisut mõtlemisainet ka klubi \"juhtkonnale\"...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VILJANDI\'

                  Viiratsi oleks üleüldse igavesti hea koht treening baasi loomiseks. Viljandi kõrval, maad saadaval piisavalt ja, mis samuti oluline, mäe otsas, seega kevad ja sügisveed ei sega varajast-hilist harjutamist. seal järve ääres on ikka alati probleem selle vee üleküllusega.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VILJANDI\'

                    Algselt postitas Amadeus


                    Viiratsi oleks üleüldse igavesti hea koht treening baasi loomiseks. Viljandi kõrval, maad saadaval piisavalt ja, mis samuti oluline, mäe otsas, seega kevad ja sügisveed ei sega varajast-hilist harjutamist. seal järve ääres on ikka alati probleem selle vee üleküllusega.
                    kui aus olla siis mina leian...et seal see asi nüüd nii hea ka ei ole...suht raske saaks see olema ...
                    Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VILJANDI\'

                      Algselt postitas kaaLer


                      Algselt postitas Amadeus


                      Viiratsi oleks üleüldse igavesti hea koht treening baasi loomiseks. Viljandi kõrval, maad saadaval piisavalt ja, mis samuti oluline, mäe otsas, seega kevad ja sügisveed ei sega varajast-hilist harjutamist. seal järve ääres on ikka alati probleem selle vee üleküllusega.
                      kui aus olla siis mina leian...et seal see asi nüüd nii hea ka ei ole...suht raske saaks see olema ...
                      Miks raske?Äkki viitsid veidi täpsustada?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VILJANDI\'

                        Pallid veerevad mäest alla järve äärde

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VILJANDI\'

                          lugege tänast/28.09/ kohalikku kobrulehte \"Sakala\"
                          Sakala - Tähtsaimad uudised ja huvitavad lood Viljandimaalt
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VILJANDI\'

                            Algselt postitas muhv33

                            Miks raske?Äkki viitsid veidi täpsustada?
                            ääm olete käinud Viiratsis jalgpalli mängimas?
                            suhteliselt naljakas...ja siis kui veel vahest sinna hobuseid peale lastakse ja kõik Viiratsi lapsed seal mängimas käivad...eh amidagi head järgi ei jää :S

                            Pallide veeremise kohat niipalju et mine Sa tea...äki hakkavadki
                            Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VILJANDI\'

                              pole ka ime mix merkuur teile seal sauna ei korraldanud vaadake v2ljaku seisukorda merkuur ei saanudki seal ju oma m2ngu m2ngida ning seal oligi eelis viljandil ehk n6rgemal kuna merkuur ei saanud tehniliselt yle olla vott!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                                Algselt postitas kaigas


                                pole ka ime mix merkuur teile seal sauna ei korraldanud vaadake v2ljaku seisukorda merkuur ei saanudki seal ju oma m2ngu m2ngida ning seal oligi eelis viljandil ehk n6rgemal kuna merkuur ei saanud tehniliselt yle olla vott!
                                minu arust võiksid sa tulevikus hakata tulemuste analüüsijaks.
                                nii objektivselt pole veel ühtki mängu maailmas kokku võetud.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X