320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väikene teadaanne kõigile foorumiviljandlastele ja Viljandi külalistele!

    Meie fännipesa Legendi menüüs on nüüd Tuleviku Burger. Suus sulavad rebitud sealiha laastud krõbeda kukli vahel, seltsiks juust, praemuna ja peekon, lisaks kurgiviil ja värske salat. Kõrvale maailma maitsvaimad krõbedad kartulid maheda kastmega. Kogu see kõhurõõm maksab a-i-n-u-l-t 6,50 eurot ning igalt müüdud burgerilt annetab meie kogukonnapesa ühe euro Tuleviku klubi hüvanguks. Mekkima, mekkima!

    Kommentaar


      Seda ei juhtu Eesti jalgpallis tihti, et sponsor ise klubi üles otsib. Viljandis aga täpselt nii läkski. Tere tulemast Tuleviku peresse, Folk Auto!

      Folk Auto tegevjuhi Priit Simbergi sõnul jälgiti oma kogukondlikele tegevustele mõeldud toetussumma paigutamiseks kohta otsides Viljandi vutiklubi tegemisi pikema aja vältel.
      “Üpris kiiresti sai meile selgeks, et Viljandi jalgpallipoisid ja -tüdrukud väärivad meie tuge ning just nende abil teenib Folk Auto panus linnakogukonna huvisid kõige selgemalt. Tuleviku näol on tegemist linna ja kogu maakonna ühe tugevama spordijõuga, kes on toonud igapäevaselt liikuma sadu lapsi ja noori,” kõneles Simberg. “Tulevik tegeleb sõna otseses mõttes tulevikku vaatamisega, täpselt nagu Škodagi. Lisaks on Tulevik kogukonnas aktiivne ning Viljandi linna jaoks on sellise ühiskondliku veduri olemasolu suur õnn. Meil on ainult hea meel, et saame nüüdsest olla osa sellest aktiivsest ja ühtehoidvast perest!"

      Kommentaar


        Ka seda ei juhtu tihti, et ühel klubil kaks sama valdkonna toetajat sponsoriks. Lx Motors ju ka. See on äge!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Ka seda ei juhtu tihti, et ühel klubil kaks sama valdkonna toetajat sponsoriks. Lx Motors ju ka. See on äge!
          Täpselt nii. See on Viljandi-suuruse linna võlu. LX Motors on meiega olnud juba pikki aastaid ning kui Folk Auto meile pakkumise tegi, konsulteerisime LXM inimestega, kes olid väga rõõmsad selle üle, et meie tööd märgatakse ning ei teinud konkurendi lisandumisest toetajate hulka mingit probleemi.
          LX Motorsi omanik mängib ise Tuleviku III meeskonnas, muide

          Kommentaar


            See on väga tubli töö tulemus lihtsalt.

            Kommentaar


              EELVAADE tänasele lahingule ütleb, et Pärnu on käesolevaks hooajaks suutnud säilitada oma noore tuumiku ning Indrek Zelinski käe all on seni kahes oma tasemega vastase vastu peetud mängudes (2:2 Paidega, 0:1 Tammekaga) näidatud südikat minekut ning väga suurt kaitsetahet ja distsipliini. Selles, et täna pärastlõunal sammuvad vapruslased Mai kunstmurule sooviga oma käimasoleva hooaja esimesed kolm punkti võtta, kahtlema ei pea. Seega on Roger Teori mängueelne kommentaar jalgpaliliidu pressiteenistusele igati asjakohane: “Võidab meeskond, kes rohkem tahab.”



              MÕISTAGI KOGUNEME TÄNAGI LEGENDI, kus saab esmakordselt (kel see veel tegemata), meie burksi. Ise olen proovinud ja käsi südamel, see ON kuradi hea.

              Viktoriin poolajal ka, Tuleviku nänni ja Legendi majaõllega auhindadeks!

              Kommentaar


                Krt, Posti oleks pidanud ründesse lükkama viimased 10 min

                Kommentaar


                  JÄRELKAJA hooaja esimeselt Lõuna-Eesti derbilt on mõistagi tumedates toonides, sest Tammeka on näidanud esimeses ringis fantastilist minekut, Viljandi Tuleviku tulemused on aga olnud teises kohtumises Tallinna Kalevi alistamise järel olnud poolehoidjatele pigem pettumuseks. Paraku tuli derbi lõpuvile järel nentida, et sarnaselt mindi ka edasi.

                  Mängu eel rivistusid mõlemad meeskonnad koos kohtunike ja linnapeadega üles ning ütlesid üheskoos sümboolse "ei" koolikiusamisele, näidates kiusajatele rahvusvahelist kiusamisvastast #valgetkaarti.



                  FÄNNSTUUDIOS olid seekord erilised külalised. Igal Tuleviku kodumängul kohal olevale Viljandi linnapeale tuli seekord esimese kutse peale seltsi Tartu meer. Sõbralikku aasimist ning asjalikku mänguanalüüsi jätkus stuudios pikemaks. Kohtumise parimaks Tuleviku rivistuses valis Viljandi meer mõistagi Karl-Romet Nõmme, kelleta kujunenuks hooaja esimene derbi Viljandi meestele veelgi süngemaks.

                  Kommentaar


                    Kas Klaas käis spetsjomm jalkat vaatamas või oli tal muid asju Viljandis?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Kas Klaas käis spetsjomm jalkat vaatamas või oli tal muid asju Viljandis?
                      Saatsin Urmasele kutse, mille ta võttis kohe vastu ja tuli ka kohale. Madis on kohal igal Viljandi kodumängul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Kas Klaas käis spetsjomm jalkat vaatamas või oli tal muid asju Viljandis?
                        2019 on tulemas riigikogu valimised ja eks nüüd Reform nägi, et Jaak Madison tegi viimastel kohalikel valimistel parima tulemuse Viljandis, siis riigikogu valimistel tahetakse see viga parandada ja kuna Reform on kollane ja Viljandi Tulevik on kollane, siis sobib hästi. Muidugi teeb Marek väga head tööd selleks, et Viljadi ühendaks kogu linna noori ja kogukondi nii, et ega ei pea ekspert olema, et varsti mõni erakond ennast sinna sisse pressib.

                        Ega ei tasu kaua lasta oodata kuni varsti Viljandi staadionil on reformi sümboolika, jalgpallikooli lastele tehakse üllatusi, et vanemate hääled kätte saada jne jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          2019 on tulemas riigikogu valimised ja eks nüüd Reform nägi, et Jaak Madison tegi viimastel kohalikel valimistel parima tulemuse Viljandis, siis riigikogu valimistel tahetakse see viga parandada ja kuna Reform on kollane ja Viljandi Tulevik on kollane, siis sobib hästi. Muidugi teeb Marek väga head tööd selleks, et Viljadi ühendaks kogu linna noori ja kogukondi nii, et ega ei pea ekspert olema, et varsti mõni erakond ennast sinna sisse pressib.

                          Ega ei tasu kaua lasta oodata kuni varsti Viljandi staadionil on reformi sümboolika, jalgpallikooli lastele tehakse üllatusi, et vanemate hääled kätte saada jne jne.
                          Jätkem konspiratsioon. Ma olen ka varem sarnastele juttudele pidanud vastu seisma, aga võin seda korra veel teha. Viljandis on kohalik võim alati, olgu siis opositsiooni või koalitsiooni näol tribüünidel esindatud. Jalkafänn on sotsist opositsionäär Länts, samuti kui koalitsioonipoliitikutest volikogu esimees IRL-ikas Seeder ja reformikast linnapea Timpson. Isegi keskerakondlane Hallemaa on suviti platsis. Ja mitte keegi, ma rõhutan, mitte keegi neist ei ole kordagi pöördunud ei minu ega klubi poole sooviga klubi kanalites face time'i saada. Urmas Klaasi ja Madis Timpsoni kutsusin ma mängule ja stuudiosse soovist kahe linna vahelist, Lõuna-Eesti kõige võimsamat vutivastasseisu väärindada. Ja mul on väga hea meel, et Klaas kutse vastu võttis ning ka selle üle rõõmustan, et Tammeka fänne oli eile kohal oma paarkümmend. Fraasi "Lõuna-Eesti derbi" võtsin ma kasutusele eelmisel aastal, kui ma Tulevikuga ametlikult seotud ei olnud ja kommenteerisin mänge. See fraas on lendama läinud ja oma elu elama hakanud - ja see on Eesti jalgpallile ainult ja ainult hea.

                          Viljandi on väga väike kogukond ja meile on oluline, et me oleksime oma vutiklubiga esindatud kõigis ühiskonnakihtides. Fännistuudios on käinud seni näiteks Seedri ja Timpsoni kõrval ka klubi peasponsor, Tuleviku Harrastajate pundi mängijad, 2005. aasta noortegrupi poisid jne. Mingisuguse poliitika otsimine siit on pisut haavav, kui aus olla. Me ei ole lollid ja valimiskampaaniat me oma mängudele ei luba. See tähendab, olgu ära öeldud, muu hulgas ka seda, et valimiste eel ei saa ka kohalikud poliitikud enam ei fännistuudios ega meie sotsiaalmeedias eetriaega ega näopinda. Ja seda mitte sellepärast, et me politiikuid põlgaks, vaid just selliste spekulatsioonide pärast, mis ülalpool kirja pandi.

                          Kommentaar


                            Lisaks, lihtsalt remargi korras, Nasfal - faktid sirgeks. Viimastel kohalikel valimistel tegi parima tulemuse Viljandis sots Helmen Kütt. Sotsid jäid ikkagi opositsiooni.
                            PS - olen sotside esindajat Läntsi, kes on RAJU vutifänn, kutsunud stuudiosse paaril korral, kahjuks pole saanud aegu klappima. Aga ta tuleb, varem või hiljem ja ma võin isiklikust kogemusest kinnitada, Länts on väga äge säga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Lisaks, lihtsalt remargi korras, Nasfal - faktid sirgeks. Viimastel kohalikel valimistel tegi parima tulemuse Viljandis sots Helmen Kütt. Sotsid jäid ikkagi opositsiooni.
                              PS - olen sotside esindajat Läntsi, kes on RAJU vutifänn, kutsunud stuudiosse paaril korral, kahjuks pole saanud aegu klappima. Aga ta tuleb, varem või hiljem ja ma võin isiklikust kogemusest kinnitada, Länts on väga äge säga.
                              Muidugi Helmen Kütt sai pea 3x rohkem ma ei teagi kuidas see meelest läks, aga see reformierakonna värk oligi pigem lihtsalt heatahtlik tögamine kui mingi sildistamine. Ära seda reaalselt liiga tõsiselt küll võta, sest mul ju puudub igasugune info teievahelistest suhtulstest ja ma ei ole 100% kursis ka kogu Viljandi JK tegemistega seega oli see lihtsalt hetkel see, et mida Eestis poliitik puudutab sellel on kohe silt küljes norimine. Mida rohkem erinevaid inimesi tuleb seda huvitavam ja mitmekesisem kogu see projekt on nii, et anna aga kuuma ja loodan et kõik on korras selle teemaga, Peace

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                PS - olen sotside esindajat Läntsi, kes on RAJU vutifänn, kutsunud stuudiosse paaril korral, kahjuks pole saanud aegu klappima. Aga ta tuleb, varem või hiljem ja ma võin isiklikust kogemusest kinnitada, Länts on väga äge säga.
                                Pole ka ime. Ta ise mänginud Fc Toompeas ja kui ma nüüd ei eksi, siis sellest aastast on ta tegev kohtunikuna :P
                                PS!Nooruses oli Randel ise kõva kossumees.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X