320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VILJANDI\'

    vt. klipp http://sport.etv.ee/index.php?019
    väljak on armas
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VILJANDI\'

      Algselt postitas Martin


      Kotenko lõi päris hea värava. Või mäs? Kuidas on väravavahilt värav sisse saada? Ei tulegi ette, et kuna sellist asja Eestis varem juhtunud oleks.

      P.S. Eriti kui see väravavaht enda värava alt peale lööb.
      värav oli jah päris hea ikka noo ma arvan et väravavahilt sisse saada on sama mis muidu siise saada värav on värav...pall ÜMMARGUNE
      ega muidu jah eiriti siuksi asju eio juhtu
      Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VILJANDI\'

        Tuleviku põhisats tuleks Viljandisse tagasi tuua,et oleks noorematel motivatsioon,nii,et hr Pohlak võiks selle asja peale mõelda
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VILJANDI\'

          Kaitziga igati nõus krt tooge Tulevik Viljandisse tagasi siis tekib fänne kah ja Tuleviku noortel oleks motivatsiion

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VILJANDI\'

            njah kogu aeg on tahtmine fännklubi teha aga fännid peaksid ise tekkima ( no mingi 3 korda vähemalt tahetud aastast 1997 kuni 2004 fännklubi teha aga ma e i tea asi on soiku jäänd no k6ige lähemal oli see eelmine aasta kui asuti juba peaaegu tegutsema aga njah ) ytleme et ainus tuleviku fänn või poolehoidja keda mina tean on niisugune kodanik nagu Alvar Loog kes vict käib k6ikidel Tuleviku mä\'ngudel yle eesti

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VILJANDI\'

              Tuleviku fännclubi raske tejha ka kui Tulevik ise tallinnas koguaeg...
              oleks nad viljandis......
              Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                Räägite küll siin kõik fänniklubi tegemisest,,,, aga kui tegudeks kätte läheb, pole jälle mitte kedagi!
                Kus te kõik siis olite, kui rahvast üritati kokku ajada??? Mitte keegi ei tulnud kohalegi....


                Siin siis meenutus , millest jutt: http://www.soccernet.ee/news.php?id=3697

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VILJANDI\'

                  njah tegelt põhinebki asi vict selles et me ei saa kokku kedagi ma usun et kui isegi propageerida seda k6vemini vblla siis annab midagi kokku saada aga mitte nii nagu m6nedel klubidel on olnud et hooajaj alguses on k6ik korras aga siis kaob fännklubi ära

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VILJANDI\'

                    Väidetavalt oli HR.Lillevere viimane mäng Tallinna Dünomo vastu kes uueks peatreeneriks saab pole veel teada aga üsna reaalne on,et Marko Lelov,aga eks me näe

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VILJANDI\'

                      Väidetavalt!? Kas mingi järjekordne kuulujutt või on sel ka tõepõhi all? Kes/kus nii väitis?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VILJANDI\'

                        ei no jah :P nii pole meil enam ammugi Tulevikku kui oma mees v6etatakse ära. Egas Lelov nyyd super pole ka aga tubli ta ka aga . . .
                        Ma usun et j2rgmine aasta pole meil Tulevikku Flora v6tab ikka omajagu mängijad endale siit ma arvan

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VILJANDI\'

                          Algselt postitas sosku


                          Väidetavalt!? Kas mingi järjekordne kuulujutt või on sel ka tõepõhi all? Kes/kus nii väitis?



                          Nii palju kui mina sellest asjast tean räägivad sellest ka Tuleviku mängjad,sest Lillevere tuleb Viljandisse tagasi aga ootame novembri kuu ära ehk siis saab selgemaks. Kes,Kus ja Millal
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VILJANDI\'

                            Algselt postitas sosku


                            Väidetavalt!? Kas mingi järjekordne kuulujutt või on sel ka tõepõhi all? Kes/kus nii väitis?
                            Pole siin väita midagi,kõik õige!See on Vanzi enda otsus,et Viljandisse tagasi tulla(kahjuks ilma põhimeeskonnata) ja kohapeal tööle hakata!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VILJANDI\'

                              Algselt postitas siim089


                              ei no jah :P nii pole meil enam ammugi Tulevikku kui oma mees v6etatakse ära. Egas Lelov nyyd super pole ka aga tubli ta ka aga . . .
                              Ma usun et j2rgmine aasta pole meil Tulevikku Flora v6tab ikka omajagu mängijad endale siit ma arvan
                              no keda ta võtab siis sealt?
                              priit raamatu v?:P
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                                Algselt postitas Roosaelevant


                                Algselt postitas siim089


                                ei no jah :P nii pole meil enam ammugi Tulevikku kui oma mees v6etatakse ära. Egas Lelov nyyd super pole ka aga tubli ta ka aga . . .
                                Ma usun et j2rgmine aasta pole meil Tulevikku Flora v6tab ikka omajagu mängijad endale siit ma arvan
                                no keda ta võtab siis sealt?
                                priit raamatu v?:P
                                ma usun et Viljandi meeskonnas un hetkel ikka oma jagu mängijaid keda Pohlak tahab näha m6nes oma teises meeskonnas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X