320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma imestan, et ikka jauratakse teemal, et Eestis on raha ja et ei osata kaasta. Tegelikuses ongi see, et uuema põlvkonna idufirmad ei tule kaasa ja on väga ebapopulaarne just meie riigis tippspordi toetamine ja muud ettevõtted kaovad ju meie riigist ära nii, et see raha kaasamine läheb tulevikus veelgi raskemaks. Muidugi ega ei aita kaasa ka see, et meil on riigi esindusisikud ikkagi meeletult tippspordi vaenulikud olnud ja vastutöötavad nagu Kersti Kaljulaid (uskumatult nõme kährik) ja ega ka Karis tundub suht samasse auku olevat mis võimendab seda ebapopulaarsust veelgi. Kurb on tulevik selle kohapealt.

    Kommentaar


      Algselt postitas matys Vaata postitust

      Eks seda tribüüni ehitada ja mängulist taset hoida on tunduvalt kergem, kui meeskond elab Tallinnas, treenib Tallinnas, meisterklubi maksab sulle liikmemaksu ja nii mõnedki mängijad kuuluvad meisterklubisse.

      Muidu kahju Viljandist, loodetavasti näeb paari aasta pärast uuesti teid Meistriliigas!
      Amen esimese lõigu peale! Ja krt Viljandist ja nende n-ö langemisest on ikka väga kahju. Olen varem mitu korda kiitnud neid ja nende pingutust ka päriselt Harjumaalt eemal olles klubijalgpalli kõrgliigas mängida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        ... Muidugi ega ei aita kaasa ka see, et meil on riigi esindusisikud ikkagi meeletult tippspordi vaenulikud olnud ja vastutöötavad nagu Kersti Kaljulaid (uskumatult nõme kährik) ja ega ka Karis tundub suht samasse auku olevat mis võimendab seda ebapopulaarsust veelgi....
        Sa kirjutasid T.H.Ilves valesti. Kaljulaid on ajaloo kõige spordi-lembesem President.

        Ma ise arvan ka, et Viljandi juhid päris torbikud ikka ei ole kes sponsorlepinguid välja ei oska küsida. Pigem aeg on praegu selline ja tõesti toetamine ei ole moes praegu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ma imestan, et ikka jauratakse teemal, et Eestis on raha ja et ei osata kaasta. Tegelikuses ongi see, et uuema põlvkonna idufirmad ei tule kaasa ja on väga ebapopulaarne just meie riigis tippspordi toetamine
          Sarnast tendentsi olen ka mina märganud ja päris hästi ei ole suutnud näppu peale panna, et miks see nii on. Need samad "rahas suplevad" idud oma PRis iga teises lauses rõhutavad kaasamist jms. pehmeid väärtusi, aga samas kohalikul või tipptasemel sporti praktiliselt ei toeta. Võimalik, et tegemist on minu piiratud teadmistega, aga mulle ei meenu hetkel ühtegi n-ö idut, mis avalikult oleks mingigi spordiala toetamisele õla alla pannud. Kõik kes toetavad on sellised n-ö vana kooli / vana majaduse ettevõtted. Idude sõnad ja teod ei lähe kokku.

          Kommentaar


            absoluutselt nõus sellega, et kui raha ei saada, küsitakse valest kohast. tänane pilt on ikkagi selline, et pigem on raha üle, seda ei osata kuhugi panna ja otsitakse paaniliselt, mis sellega peale hakata. antud juhul oli arusaadavalt aeg see, mis sai määravaks kahjuks. oleks need signaalid palju varem tulnud suurtoetajatelt, et pigem on selle hooaja lõppedes kõik, oleks oluline edumaa olnud. otsus on ikkagi arusaamatu, sest esiliigaklubile toetajaid, mängijaid jm vahendeid leida on kordades keerulisem. ei imesta, kui nüüd peale uudise avalikuks tulemist ilmuvad mingid ettevõtted välja, kes ütlevad, et aga miks te meilt ei küsinud, midagi oleks ikka välja mõelnud. järeldus - ehk oleks võinud selle varem suure kella külge panna, et jätkamine on küsimärgi all, sest toetajaid ja raha pole, ehk oleks keegi ärganud.

            Kommentaar


              Algselt postitas tpx Vaata postitust

              Sarnast tendentsi olen ka mina märganud ja päris hästi ei ole suutnud näppu peale panna, et miks see nii on. Need samad "rahas suplevad" idud oma PRis iga teises lauses rõhutavad kaasamist jms. pehmeid väärtusi, aga samas kohalikul või tipptasemel sporti praktiliselt ei toeta. Võimalik, et tegemist on minu piiratud teadmistega, aga mulle ei meenu hetkel ühtegi n-ö idut, mis avalikult oleks mingigi spordiala toetamisele õla alla pannud. Kõik kes toetavad on sellised n-ö vana kooli / vana majaduse ettevõtted. Idude sõnad ja teod ei lähe kokku.
              Tippspordi toetamine ei ole muidugi eriti efektiivne kaasamine, ühiskonna parandamine vms. Ses osas oleks spordi toetamise puhul palju loogilisem anda raha noortespordile või tervisespordile. Puhtalt sisetunde pealt – konkreetseid numbreid mul ei ole – pakuks, et iduettevõtjad pigem ei toeta ka neid, vaid suunavad raha mujale. Mingid MTÜd, naiste varjupaigad jne. Samas see on lihtsalt valikute küsimus.

              Tippklubi pidamine on ikka rohkem selline peenisepikendus. Jalgpalli tippklubi omamiseks peab ikka eriti suur jalgpallifänn olema. Lihtsalt spordifännist peenisepikendust otsival rikkuril oleks ilmselt Eestis lihtsam visata metsikult raha korvpalli. Ca 5-10 miljoni eest aastas saaks juba Euroopa tipptasemel meeskonna. Jalgpallis ei saaks selle raha eest tõenäoliselt ELi alagruppigi.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Tippspordi toetamine ei ole muidugi eriti efektiivne kaasamine, ühiskonna parandamine vms. Ses osas oleks spordi toetamise puhul palju loogilisem anda raha noortespordile või tervisespordile. Puhtalt sisetunde pealt – konkreetseid numbreid mul ei ole – pakuks, et iduettevõtjad pigem ei toeta ka neid, vaid suunavad raha mujale. Mingid MTÜd, naiste varjupaigad jne. Samas see on lihtsalt valikute küsimus.
                Oponeerin. Osalt kahtlemine tippsprodi toetamise mõtekuses oleks mõistetav, kui tegemist oleks väga spetsiifilise nišiala ala utreerituna "allveekabe". Aga ei ole ju nii, peavoolualasid, mis toetajaid vajaks ja on suure harrastajaskonnaga (ka. jalgpall) on bussideviisi. Toetades tippsorti ja aidates luua n-ö suurema või väiksema kaliibriga edulugusi ja iidoleid antakse sellel samale kogukonnale, keda oma PRkõnedes puudutatase, reaalne n-ö tagisiside ja tugi. Spordis (ka. tippspordis) on see X faktor, mis suudab iniimesi ja kogukondi ühendada.

                "naiste varjupaik" n-ö sümbolina on väga oluline, aga ka selles vallas ei meenu mulle ühtegi idu PRteadet. Kui siis ehk korra aastas avaldatakse PRteade, et eraldati mõnikümmendtuhat eurot SOS lasteküla toetuseks ja see teade korreleerub "härduse perioodiga" aastas. Ühe sõnaga, mida ma öelda tahan on see, et selline käitumine ja tõsi valikute tegemine, on väga küüniine. Samas busside viisi tuleb PR teateid, kuidas idu see ja teine kaasas järgmise gaziljoni. Küüniline!

                Kommentaar


                  Kuskohast te arvate et tuleb Eesti jalgpalli raha noh, see lihtsalt pole tulus. Peale Flora mängijate pole pea ühtki jalgpallikuulsust üheski klubis, publikunumbrid on leiged kui pehmelt öelda, mõni klubi vast saab mingi partnerluse ja sponsori mis on tõesti kasumlik aga miks meil muidu jauratakse et eurohooajad peavad olema tulemuslikud, sest neid mängitakse meil vaid raha eesmärgil.
                  Mis tulevikku ja EJLi puudutab siis mõlemad vähe nikastanud, kui finantsprobleemid on siis peaks klubi pillid kotti panema v alustama uuesti nagu Sillamäe, nii nagu see käib igas riigis. EJLi enda toetused osadele klubidele on jah päris korrumpeerumise tase aga nii on, Flora vallata on lihtsalt parim taristu mis phms ainult asubki Tallinnas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reina Vaata postitust
                    Kuskohast te arvate et tuleb Eesti jalgpalli raha noh, see lihtsalt pole tulus. Peale Flora mängijate pole pea ühtki jalgpallikuulsust üheski klubis, publikunumbrid on leiged kui pehmelt öelda, mõni klubi vast saab mingi partnerluse ja sponsori mis on tõesti kasumlik aga miks meil muidu jauratakse et eurohooajad peavad olema tulemuslikud, sest neid mängitakse meil vaid raha eesmärgil.
                    Mis tulevikku ja EJLi puudutab siis mõlemad vähe nikastanud, kui finantsprobleemid on siis peaks klubi pillid kotti panema v alustama uuesti nagu Sillamäe, nii nagu see käib igas riigis. EJLi enda toetused osadele klubidele on jah päris korrumpeerumise tase aga nii on, Flora vallata on lihtsalt parim taristu mis phms ainult asubki Tallinnas
                    Miks peaks klubi kinni panema, kui nad ennetasid finantskriisi ja võtsid vabatahtliku relegatsiooni enne kui jamaks läks. Neid ei ole ju millegi eest karistada, kui nad ühtegi finantsreeglit rikkunud ei ole. Klubi kaotas järjest kaks suurt sponsorit, pole mõtet Florat ja nelja aastaaega süüdistada siin. Tasuks mõttega lugeda seda Mutle intervjuud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                      Sa kirjutasid T.H.Ilves valesti. Kaljulaid on ajaloo kõige spordi-lembesem President.

                      Ma ise arvan ka, et Viljandi juhid päris torbikud ikka ei ole kes sponsorlepinguid välja ei oska küsida. Pigem aeg on praegu selline ja tõesti toetamine ei ole moes praegu.
                      Ei kirjutanud. Kaljulaid on Eesti kõige tippspordivaenulikum juht olnud. See on fakt mitte arutelu koht.

                      Kommentaar


                        Mis konkreetselt ta vaenulikuks tegi? Kas see, et ta on ainuke eesti president, kes on Eesti jalgpalli meistriliiga mängul käinud, et at on suur Ott Tänaku fänn? Et ta osales Tartu suusamaratonil, Tallinna linnamaratonil ja rattamaratonil jpt jooksu, suusa ja rattaüritustel?

                        Kommentaar


                          Küsimus, et kuidas Pärnu saab hakkama ja Viljandi ei saa? Ma olen ikkagi seisukohal, et tegu on oma võimetest ülehüppamisega kui tehti "investeeringuid."
                          Samuti tahaks teada, et kui 19 veebruar 2021 Fenixiga seda maagilist lepingut ei oleks sõlmitud, kas siis oleks Viljandi olnud kahe jalaga maapeal või teatanud varem soovist esiliigat mängida?

                          Ashville näide QPR toetamisest, mida soovitan vaadata. Märksõnaks kogukonnale väärtuslikud toetajad. Klubi poolelt aga ei ütlemine hasartmängudega seotud toetustele.

                          Kommentaar


                            Kogu loo juures on veel üks väga kurb tahk see, et käputäis Tuleviku mängijaid, kes ei liigu klubiga koos alla, vaatavad esimese hooga ilmselt ikka Tallinna, mitte Tartu/Pärnu/Narva poole. Ehk vahe muu Eestiga käriseb pigem veel.

                            Aga huvi pärast tahaks tegelikult ka teada, millise reglemendi punkti alusel sai Tulevik endale koha Esiliigas? Värske juhendi 12.2 sätestab, et Tulevik peaks mängima kõrgliigas ja 12.6 sätestab, et Tuleviku loobumisel saab koha Vaprus, aga ükski punkt justkui Tuleviku olukorda ei reguleeri.

                            Kommentaar


                              Mina kui eesti jalgpalli sõber oli täna kurb lugeda tänast uudist. Tekitab ikka küsimusi, et kuidas pole suudetud noori piisavalt koolitada ning tagala on ikka väga nukker. Mainin, et pressiteates räägiti, et alustati „alles“ 2011a. noortetööga taas, väike arvutus näitab, et sel aastal U17 vanuses olevad poisid olid siis 6a.

                              Kirjutasin ülesse nende nn vanemad vanused:
                              U17: võistkond puudub
                              U16: II liiga, 10. koht(võistkondi 11). Liigasüsteemis 32 võistkonda ehk nendest platseeruti 22. kohal.
                              U15: võistkond puudub
                              U14: II liiga C-tasand 1. koht. Liigasüsteemis 48 võistkonda ehk nendest platseeruti 31. kohal.
                              U13: Osaleti B tasemel, kus ühes grupis saavutati esikoht. A tasemel võistkondi: 31; B-tasemel võistkondi: 33.Ühesõnaga eestis jagati 32-35. kohta.

                              Siin mõni teine on ka lähiminevikus olnud ka hädas rahadega, kuid erinevalt Tulevikust on neil eesti mõistes korralik noortetöö ja on võtta duublist või noortest piisaval tasemel mängumehi, et ära mehitada võistkond, et päris Ajaxit ei teeks.

                              Duublist Viljand puhul pole ka mõtet rääkida, mäletavasti see loobus ka ju mõnd aastad tagasi ELB kohast. See isegi pole oluline hetkel, vaid isikkoosseis mis seal on olnud viimastel aastatel siis see pole kõrgliiga klubine kohane ikka, kuid mingid vanad peerud seal mängivad. Sel aastal vist üks esimesi aastaid, kus suures osa oli noori ja mõned vanad tegijad juures.

                              Ühesõnaga nagu ka klubijuht juba Soccernet.ee-s tõdes, et klubi on juhitud valest otsast. Kahjuks on selliseid klubijuhte veel eestis, kes keskenduvad ainult esindusele ja mitte tervele klubile. Oleme ausad, kui klubi juhtida tervikult siis mõlemad saavad täiendada üksteist ja ei kannata kumbki.


                              Kommentaar


                                Kui klubijuht jahub midagi valesti juhtimisest siis äkki võiks peeglisse vaadata! Kelle oma see Tulevik üldse on?
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X