320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav oleks teada, et mis nimekirjaga Ilves siis jätkab. Ma saan aru, et Marekul häbi siin sõna võtta, kuid võiks nüüd ikka FB-s listi välja panna

    Kommentaar


      Tuumikust pole ainsana Langi kohta infot. Juhkam andis teada, et tema ambitsioonid on meistriliigas mängida. Allik lõpetas karjääri, Saag Paides, Herol Paides.
      Huvitav saab olema tõesti, mis järgmisel hooajal Viljandil esiliigas pakkuda on. Hetkel tundub nagu hakkavad sealgi tabeli lõpuosas võitlema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Tuumikust pole ainsana Langi kohta infot. Juhkam andis teada, et tema ambitsioonid on meistriliigas mängida. Allik lõpetas karjääri, Saag Paides, Herol Paides.
        Huvitav saab olema tõesti, mis järgmisel hooajal Viljandil esiliigas pakkuda on. Hetkel tundub nagu hakkavad sealgi tabeli lõpuosas võitlema.
        No võtame kasvõi duubli koha teises liigas(10.). Seal oli päris mitu mängu, kus olid esinduses paljud abis.
        Ma väga ei näe muud võimalust kui langemine ELB-sse. Seeder ka vast jääb ja vv-d ning Mets ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
          Huvitav oleks teada, et mis nimekirjaga Ilves siis jätkab. Ma saan aru, et Marekul häbi siin sõna võtta, kuid võiks nüüd ikka FB-s listi välja panna
          Mille pärast, ja veel parem küsimus, kelle ees mul peaks häbi olema? Sinu? Kes sa oled selline või kelleks sa pead ennast?

          Nimekiri mängijatest tuleb välja täpselt siis, kui klubi selle avaldab. Küll jõuad veel kadu ja hävingut kuulutada ja sitta pilduda, ära muretse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust

            Mille pärast, ja veel parem küsimus, kelle ees mul peaks häbi olema? Sinu? Kes sa oled selline või kelleks sa pead ennast?

            Nimekiri mängijatest tuleb välja täpselt siis, kui klubi selle avaldab. Küll jõuad veel kadu ja hävingut kuulutada ja sitta pilduda, ära muretse.
            Mulle meeldib ka Viljandi JK Tulevik

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust

              Mille pärast, ja veel parem küsimus, kelle ees mul peaks häbi olema? Sinu? Kes sa oled selline või kelleks sa pead ennast?

              Nimekiri mängijatest tuleb välja täpselt siis, kui klubi selle avaldab. Küll jõuad veel kadu ja hävingut kuulutada ja sitta pilduda, ära muretse.
              Selline vastus sulle au küll ei tee.

              Tuleb vist nõustuda kõrvalt laua arvamusega.
              ​​​​​​Me vist ei tunnegi uuel hooajal tulevikust puudust.

              ​​​​​​
              Teen tapeeti.

              Kommentaar


                Mis ta valesti kirjutas? Kui korduvalt tuleb kohatu märkus mingist häbist, siis wtf.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fc. Vaata postitust

                  Selline vastus sulle au küll ei tee.

                  Tuleb vist nõustuda kõrvalt laua arvamusega.
                  ​​​​​​Me vist ei tunnegi uuel hooajal tulevikust puudust.

                  ​​​​​​
                  See on kurb olukord kõikide meie kohalike vutifännide jaoks, aga kuidas ja miks peaks/saab üldse kedagi süüdistada? Viljandi ju paistis erinevate lahendustega silma küll tänu Marekule. Ma olen ise olnud aastaid küll episooditi oma kodukoha erinevate klubide lauataga (kuna asju veavad samad inimesed) ja olnud selline Eesti hääl tänu mingitele sidemetele ja eestlusele ning olgu inimesed kui hingega asjas sees, siis see on paratamatu osa. Mitte keegi ei pea tundma häbi ning veel vähem peaks siin kedagi maha tampima hakkama. Jube lihtne on klaviatuuritaga suruda mitte omades mingisugustki ettekujutust reaalsusest. Rohkem toetamist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fc. Vaata postitust

                    Selline vastus sulle au küll ei tee.
                    Ärme aust Soccerneti foorumis küll räägi, palun. Ükskõik kus mujal, aga mitte siin.

                    Kommentaar


                      Täiesti jabur, Marek kes on siin foormus ainult kulda tootnud, kuidas kurat on see temaga seotud, et klubil on rahadega probleemid? Ega tema ei ole spordidirektor või klubi omanik või mis iganes, mingid lambi trollid siin lihtsalt...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fc. Vaata postitust

                        Selline vastus sulle au küll ei tee.

                        Tuleb vist nõustuda kõrvalt laua arvamusega.
                        ​​​​​​Me vist ei tunnegi uuel hooajal tulevikust puudust.

                        ​​​​​​
                        Mine tagasi selle kivi alla kust sa välja roomasid, troll rsk.

                        Kommentaar


                          Mis Abubakir Muydinovist saanud on? Päris väle ja osav mängija oli, huvitav kas eestist talle kuskilt mujalt pakkumist ei tulnud?

                          Kommentaar


                            Jeerum kui positiivne, et vähemalt väravalööjad avaldati
                            Eesti jalkaklubide infovahetus on ikka next level.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                              Jeerum kui positiivne, et vähemalt väravalööjad avaldati
                              Eesti jalkaklubide infovahetus on ikka next level.
                              Kui positiivse nurga alt tahta vaadata, siis parem kui Welco, kus viimane FB postitus oli 5päeva tagasi.

                              Kommentaar


                                https://www.jktulevik.ee/uudised/tuleviku-tulevik-viljandi-jk-tulevikul-on-uus-ngu?fbclid=IwAR1VaWDcR88DIdzpyfj_Z6FpGYHVPDJJtfuQr FhmgloQglYniKwDpDEw91k

                                Järjekordselt on "uuendusmeelne" noorsugu otsustanud sidemetele Eesti jalgpalli ajalooga, traditsioonidele kõrge kaarega lasta.

                                Üks ilusaimaid Eesti jalgpalliklubi logosid on minevik, asemel on mingi isikupäratu käkk.

                                Jääb ainult märkida, et kes minevikku ei mäleta, elab TULEVIKUTA

                                Kahetsusväärne ja kurb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X