320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VILJANDI\'

    niih nyyd on veel lisa http://www.hot.ee/jktulevik lehekyljel: lingid on valmis vabandan ebameeldivuste p2rast et linke v.a avalehel pole saab vacti korda, staadionite pilte hetkel suurendada kahjux ei saa kuid vacrti on ka see v6imalus ning olen ka loomas jk tuleviku web gallryd kui midagi uut jelle synnib annab teada seniks aga m6nusat klikkimist teile. jktulevik web

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VILJANDI\'

      Algselt postitas siim089


      niih nyyd on veel lisa http://www.hot.ee/jktulevik lehekyljel: lingid on valmis vabandan ebameeldivuste p2rast et linke v.a avalehel pole saab vacti korda, staadionite pilte hetkel suurendada kahjux ei saa kuid vacrti on ka see v6imalus ning olen ka loomas jk tuleviku web gallryd kui midagi uut jelle synnib annab teada seniks aga m6nusat klikkimist teile. jktulevik web
      Hästi tehtud. Loodame ,et häid uudiseid ka hästi palju tuleks.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VILJANDI\'

        Tegelt tulevik võiks ju kasvõi sul või kellegil oma doomeni registreerida ja php lehe teha.
        Ma arvan et 19kr kuus pole just palju maksta ( http://www.topnet.ee ) mina sain sealt 19kr eest kuus 100MB

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VILJANDI\'

          Algselt postitas Erx112


          Tegelt tulevik võiks ju kasvõi sul või kellegil oma doomeni registreerida ja php lehe teha.
          Ma arvan et 19kr kuus pole just palju maksta ( http://www.topnet.ee ) mina sain sealt 19kr eest kuus 100MB
          ei see on v2ga hia idee aga ma m6tlen et seda tehku ametlik klubi lehekylg kui see kunagi tuleb :P ma ju mitteametlik

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VILJANDI\'

            Algselt postitas Erx112


            Ma arvan et 19kr kuus pole just palju maksta ( http://www.topnet.ee ) mina sain sealt 19kr eest kuus 100MB
            Saab ka veel odavamalt - 0.-!
            http://www.serverimaailm.com/

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VILJANDI\'

              FC Olympic saatis Markko Kudu Tulevikku testimisele.
              Ustritski-Kudu-meeletu paar:P
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                Kudu on viimasel ajal suht roostes olnud, Olympic on trennides lõdvaks lasknud? :P

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VILJANDI\'

                  Kuda roostes?Seegi aasta tuli kahasse parima väravalööja auhind.
                  Kudu oleks tegija kui noor poiss aru saaks,et ta pole a ja o väljakul.Seepärast jäi ka levadia diil ära eelmine aasta.Loodetavasti toovad aastad mõistuse päeha ja tüüp ikka mängib meistri- või esiliiga tasemel
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VILJANDI\'

                    Algselt postitas marcello


                    Kuda roostes?Seegi aasta tuli kahasse parima väravalööja auhind.
                    Kudu oleks tegija kui noor poiss aru saaks,et ta pole a ja o väljakul.Seepärast jäi ka levadia diil ära eelmine aasta.Loodetavasti toovad aastad mõistuse päeha ja tüüp ikka mängib meistri- või esiliiga tasemel
                    Mõtlesin peale hooaega. Loo turniiril oli suhteliselt mage, Harjukatel ei esinenud kah eriti hästi. Samas, arusaadav kah.. Peale liiga lõppemist võib \"väikest\" puhkust endale lubada..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VILJANDI\'

                      Algselt postitas treze


                      Algselt postitas marcello


                      Kuda roostes?Seegi aasta tuli kahasse parima väravalööja auhind.
                      Kudu oleks tegija kui noor poiss aru saaks,et ta pole a ja o väljakul.Seepärast jäi ka levadia diil ära eelmine aasta.Loodetavasti toovad aastad mõistuse päeha ja tüüp ikka mängib meistri- või esiliiga tasemel
                      Mõtlesin peale hooaega. Loo turniiril oli suhteliselt mage, Harjukatel ei esinenud kah eriti hästi. Samas, arusaadav kah.. Peale liiga lõppemist võib \"väikest\" puhkust endale lubada..
                      Tasuta võõrast klubi esindades kes ikka viitsib kõike välja panna.Pärast Lood tuli ja tegi kübara Wismaris oma õige klubi eest:P
                      Ju talle ei osata ette mängida-harjukatel ja lool ei mänginud ju meie eest
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VILJANDI\'

                        Vastased olid natukene teisest puust samuti.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VILJANDI\'

                          Algselt postitas treze


                          Vastased olid natukene teisest puust samuti.
                          Kah õige,seda ennegi täheldatud.Minu arvamus siiski,et teised ei oska veel talle mängida.
                          Sest kui meie mänginud tugevate mansadega (hiiu kalur,kelle duubel olime paar aastat tagasi,seda ju on) siis pole väravalöömises mingit probleemi
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VILJANDI\'

                            Homme (24 dets.) siis kell 11 mini arenal Kudu debüüt
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VILJANDI\'

                              Tulevik - TVMK 0:2

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                                Algselt postitas $$$
                                Tulevik - TVMK 0:2
                                Ehk oskab mõni asjaosaline ka mängu kommenteerida, millised muudatused TVMK ja Tuleviku poolelt oli, uusi mängijaid ja muud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X