320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VILJANDI\'

    Mille pärast jalgpallurid või mis iganes tegelased tavainimesest erinema peaksid?Ja kui eelmine suvi kuulsid jutte siis miks kohe joodikuks pead?Äkki pole vahepeal tilkagi võtnud? Hakkas varem sünnipäeva tähistama lihtsalt.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VILJANDI\'

      Algselt postitas marcello
      Mille pärast jalgpallurid või mis iganes tegelased tavainimesest erinema peaksid?
      Ei erinegi - nii jalgpallurid kui ka ükskõik mis teise eluala esindajad idioodid ja tondid, kui nad purjuspäi rooli ronivad.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VILJANDI\'

        kui Tulevikul jääb Londak ikka väravasse ei ole sealt head puurivalmamist oota. sealt tulevadki need väravad.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VILJANDI\'

          Algselt postitas mart44


          kui Tulevikul jääb Londak ikka väravasse ei ole sealt head puurivalmamist oota. sealt tulevadki need väravad.
          Arvamusi on muidugi erinevaid, aga minu meelest on Londak Tuleviku üks olulisemaid mängijaid. Eesti Meistriliiga tasandil on Pavel minu meelest igati arvestatav väravavaht ja konkreetselt Tulevikus üks kindlamaid mängijaid.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VILJANDI\'

            Algselt postitas mart44


            kui Tulevikul jääb Londak ikka väravasse ei ole sealt head puurivalmamist oota. sealt tulevadki need väravad.
            Paistab, et selle sõnumi autor on vict jäginud ühte mängu kus Londak on väravas olnud. Londak on vägag´i hea väravavaht...njha see üks m äng oli aga muidu ta on väga hea väravavavht...ja ära hoia ainult sellest mängust kinni kus Londak pani natuke vänta ....vaata ikka mitut Tuleviku mängu ja ma usun, et siis sa näed Londakut paremas valguses

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VILJANDI\'

              Londak on hea ja kes teist juttu ajab ei jaga üldse asjast midagi. Eks ikka vahel juhtub ka temal mõni kala, aga kellel ei juhtuks? Üks paremaid väravavahte Eestis, nii mõnigi kord on Tuleviku meeskonna välja toonud.
              Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                Olen täitsa nõus
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VILJANDI\'

                  Algselt postitas Martin


                  Algselt postitas marcello
                  Mille pärast jalgpallurid või mis iganes tegelased tavainimesest erinema peaksid?
                  Ei erinegi - nii jalgpallurid kui ka ükskõik mis teise eluala esindajad idioodid ja tondid, kui nad purjuspäi rooli ronivad.
                  kuidas see krokodilli,tüdruku ja päästjast kangelase anekdoot kõlaski.Lõppes igatahes ajalehe esiküljel pealkirjaga \"Purjus venelane röövis krokodillilt hommikueine\":P

                  Ongi tondid ja idioodid,minu jutt läks soskule kes eelmisel suvel kuuldu ja nüüdse vahelejäämise põhjal Haavistu joodikuks ristis.
                  Mu enam vähem karsklasest sõber teeb ka aastas kuni 6 korda kõvad tropid.Sõltlaseks teda nimetada küll ei saa.

                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VILJANDI\'

                    Algselt postitas siim089


                    Antud tekst pärineb Tuleviku mitteametliku (tele2 oma) külalisteraamatust
                    Nii...nagu te kõik kindlasti ammusest ajast mäletate, oli kunagi plaanis Tulevikule sallid teha. Selleks tehti isegi salli kavand valmis. Asjaga lubas tegeleda kõigile kindlasti teada tuntud Rootsi Kunn. Sellest lubadusest on aga varsti möödas pea poolteist aastat,kui mitte rohkem, aga salle pole ikka veel. Olen üritanud temaga ühendust saada, kuid ta pole vastanud ei kirjadele ega ka sms-ile...ei oska midagi arvata ka enam... nii et kahjuks tundub, et asi jääbki soiku. Loomulikult oleks võimalik midagi ise ette võtta, kui saaks vähemalt salli kavandigi tagasi....
                    Ehk oskab äkki hr. Rootsi Kunn öelda kas ta saaks kavandeid anda (muidugi kui tal on need )
                    Oskab siis härra öelda, kas sallid tulevad ja kui ei, siis kas saaks äkki kavandi tagasi???

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VILJANDI\'

                      ei tule mingeid salle kuna see töö üsna kallis lõbu
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VILJANDI\'

                        Mis te arvate ,et sallide tegemine käibki nii ,et joonistan suvalise papitüki peale mingi pildi ja siis masinad teevad havi käsul järgi.
                        Palun CORELI failina ,korralikult kujundatud salli kavand ja siis räägime edasi. Ja ärge unustage üht väikest pisiasja !!! Sallide valmistamise eest küsitakse juhuslikult ka raha.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VILJANDI\'

                          Algselt postitas ROOTSI KUNN


                          Mis te arvate ,et sallide tegemine käibki nii ,et joonistan suvalise papitüki peale mingi pildi ja siis masinad teevad havi käsul järgi.
                          Palun CORELI failina ,korralikult kujundatud salli kavand ja siis räägime edasi. Ja ärge unustage üht väikest pisiasja !!! Sallide valmistamise eest küsitakse juhuslikult ka raha.

                          Kust sa üldse võtad, et me ootame, et need sallid niisama ära tehakse?

                          Praegu oli probleem konkreetselt selles, et hr. Rootsi Kunn ignoreerib privaatsõnumeid, mis on just selle teemaga seotud.
                          Ja vaatamata sellele, et see kavand on tehtud \"suvalisele papitükile\", tahaksime seda ikkagi tagasi saada! Siin tekkis ka küsimus, et kui see \"papitükk\" praegu enam ei kõlba, siis kuidas ta peaaegu 2 aastat tagasi kõlbas? Mis sa tast siis üldse vastu võtsid, kui ta üldse ei sobinud????

                          Üldiselt kui inimene asjaga hakkama ei saa ja inimestega normaalselt suhelda ei oska, siis pole vaja ka lubadusi anda ja asja enda peale võtta.

                          Tänan tähelepanu eest

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VILJANDI\'

                            Viljandil on olemas helge tulevik

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VILJANDI\'

                              Tulevik on Narvas 2:1 võitnud!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VILJANDI\'

                                tubli viljandi asi kisub p6nevax:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X