320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

    Seekord pigem Prasiga nõus. Artikli number kaks autor on lihtsalt võtnud artikli number ühest suvalisi lauseid ning hakanud neid ümber lükkama. Ja peale selle on ta veel tollele Egon Valdarule sõnu suhu pannud. Rääkimata siis isiklikust rünnakust ja väga imelikest ning ebasobivatest võrdlustest välismaal toimuvaga. Mitte et kõik esimeses artiklis ideaalselt korrektne oleks olnud, aga vastulause tundub siiski kuidagi mannetu.

    Ps. Kogu Meistriliiga alumise neliku eelarved peaksid hetkel jääma ühe ja 1,2 miljoni vahele, niiet vahed seal on suhteliselt marginaalsed. Hmm, usun (ja nagu näha), et selliste summade kokkusaamine on võimalik, kuid ega see (ja selle suurendamine) paraku kõige lihtsam ülesanne ikkagi ole... praegu veel.

    Ah, tegelt vahet pole ja aitab küll... niikuinii saaks vastu kuulda vaid ühesõnalist kraaksumist.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

      Jah üldjoontes õige ja asjalik vastulause, kuid teise arvamuse mahategmine ja isiklik halvustamine liiast [ent neist nii drastiliste järelduste tegemine reedab kas väga konfliktset või naiivset meelelaadi.... otsekui omade kaotust soovides kahjurõõmsalt kiibitsema. A.L]. Aga Valdaru on ju jalgpalli vaenlane?!.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

        Algselt postitas ROOTSI KUNN


        Huvitav , et olen selle arutelu siin kahe silma vahele jätnud. Väga aktuaalne teema .
        17. mai kirjutaja Valdaru on minu meelest väga õieti küsimuse püstitanud. Väga pikalt ei tahaks kogu lool peatuda aga ,kui rahast rääkida siis ,kui suur on praegu JK Tuleviku eelarve? Ei ole vist isegi miljonit On see tänases Eestis mingi raha või?
        Kas vastulause kirjutaja tahab öelda ,et Viljandist või kust iganes ei leia sellist raha millega näiteks mängib Meistriliigas Pärnus Vaprus. Kusjuures mängib edukalt ,mängib arvuka publiku ees ja ilmselt suudab sügisel isegi mõne noor ande rikkamatele klubidele maha müüa.
        Miks näiteks Flora ja Tuleviku mäng paneb mind juba ette haigutama aga Flora ja Vapruse mängule sõidan kas või Pärnusse kohale ,kuigi tean ,et Vaprusel väga suuri lootusi ei ole. Oh ,tegelikult võiks pikalt arutada . Tegelikult vastab selle teise loo autor ju lõpus ise kõigele ja küsib- kas kellegil on nii palju raha ,et Viljandi Tulevik Pohlaku käest ära osta ?

        Asi on lihtsalt selles miks peaks Pohlak Tulevikust loobuma mis kasu ta sellest saab aga Viljandist on tulnud Florasse mängjaid ja tuleb ka edaspidi ja see kui 1 tola käib aastas 1l mängul nu mida v....
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

          Algselt postitas Kebab


          Jah üldjoontes õige ja asjalik vastulause, kuid teise arvamuse mahategmine ja isiklik halvustamine liiast [ent neist nii drastiliste järelduste tegemine reedab kas väga konfliktset või naiivset meelelaadi.... otsekui omade kaotust soovides kahjurõõmsalt kiibitsema. A.L]. Aga Valdaru on ju jalgpalli vaenlane?!.

          Ja VÕHIK
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

            Algselt postitas kaitz
            Asi on lihtsalt selles miks peaks Pohlak Tulevikust loobuma mis kasu ta sellest saab aga Viljandist on tulnud Florasse mängjaid ja tuleb ka edaspidi ja see kui 1 tola käib aastas 1l mängul nu mida v....
            Oleks Tammeka Pohlaku oma, ei käiks ma ühelgi Tammeka mängul.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

              Algselt postitas kaitz


              Algselt postitas ROOTSI KUNN


              Huvitav , et olen selle arutelu siin kahe silma vahele jätnud. Väga aktuaalne teema .
              17. mai kirjutaja Valdaru on minu meelest väga õieti küsimuse püstitanud. Väga pikalt ei tahaks kogu lool peatuda aga ,kui rahast rääkida siis ,kui suur on praegu JK Tuleviku eelarve? Ei ole vist isegi miljonit On see tänases Eestis mingi raha või?
              Kas vastulause kirjutaja tahab öelda ,et Viljandist või kust iganes ei leia sellist raha millega näiteks mängib Meistriliigas Pärnus Vaprus. Kusjuures mängib edukalt ,mängib arvuka publiku ees ja ilmselt suudab sügisel isegi mõne noor ande rikkamatele klubidele maha müüa.
              Miks näiteks Flora ja Tuleviku mäng paneb mind juba ette haigutama aga Flora ja Vapruse mängule sõidan kas või Pärnusse kohale ,kuigi tean ,et Vaprusel väga suuri lootusi ei ole. Oh ,tegelikult võiks pikalt arutada . Tegelikult vastab selle teise loo autor ju lõpus ise kõigele ja küsib- kas kellegil on nii palju raha ,et Viljandi Tulevik Pohlaku käest ära osta ?

              Asi on lihtsalt selles miks peaks Pohlak Tulevikust loobuma mis kasu ta sellest saab aga Viljandist on tulnud Florasse mängjaid ja tuleb ka edaspidi ja see kui 1 tola käib aastas 1l mängul nu mida v....
              Nii madalalaubalist arvamust pole küll päris tükk aega lugenud. Aasta parim on tõenäoliselt selgunud. kaitz kas sa tõesti arvad, et Tulevik praegusel kujul on Viljandi jalgpalli arendaja? Tegemist on ju ehtsa orja tööjõu turuga, mis pealegi sandikopikate eest kasutada. Tulevikule eraldatakse täpselt niipalju raha kui on tarvis orjade elushoidmiseks (miinimumpalkadeks või stipendiumiks). Samas on uus laadung noori orje Tulevik II nime alt peale kasvamas. Ka nende mängijaõigused kuuluvad ju farmijuhatajale. Autori mõte oligi juhtida tähelepanu sellele, et mulkide au ja uhkust ei eksisteeri. Hetkel vegeteerib vaid üks inkubaator kust vajalikul hetkel vähegi pead kandvad kuked põhifarmi tõmmatakse. Ja tõepoolest, Viljandi määratleb vaid farmi asukohta.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                Jamesi vastulause on loomulikult super ja kirjutatud kõrgel professionaalsel tasemel. Aga teist, härrased, ei saa ma Tuleviku suure poolehoidjana üldse aru. Mida te sorgite ja halvustate? Mis pinget pakub teile sel teemal targutada, kui teil teised lemmikmeeskonnad on?
                Ja sulle Rootsi Kunn: viimase kaheksa aasta jooksul Viljandi Tuleviku poolt Eesti Meistriliigas peetud mängudest ( olenemata mängu toimumise kohast ) on mul nägemata jäänud täpselt 3 mängu. Sa saad ju pointist aru? Ja üleüldse vaadake rohkem jalgpalli ja kulutage oma üleliigne energia sinna.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                  Algselt postitas Art1


                  Jamesi vastulause on loomulikult super ja kirjutatud kõrgel professionaalsel tasemel. Aga teist, härrased, ei saa ma Tuleviku suure poolehoidjana üldse aru. Mida te sorgite ja halvustate? Mis pinget pakub teile sel teemal targutada, kui teil teised lemmikmeeskonnad on?
                  Ja sulle Rootsi Kunn: viimase kaheksa aasta jooksul Viljandi Tuleviku poolt Eesti Meistriliigas peetud mängudest ( olenemata mängu toimumise kohast ) on mul nägemata jäänud täpselt 3 mängu. Sa saad ju pointist aru? Ja üleüldse vaadake rohkem jalgpalli ja kulutage oma üleliigne energia sinna.

                  Yep igati Art1 nõus
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                    Mina usun, et kodus nüüd üllatatakse jälle. Pakun 1:1 viiki Levadia vastu.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                      Algselt postitas insect


                      Mina usun, et kodus nüüd üllatatakse jälle. Pakun 1:1 viiki Levadia vastu.

                      Tore on
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                        Oskab keegi utelda kuidas poistel saksamaal läheb. U19 Estland

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                          Hästi panevad!
                          Hilinenud info räägib, et alagrupis võideti 1:0 Djurgardenit ja viigistati 0:0 grupi võitnud Frankfurti Eintrachtiga. Täna mängitakse veel Moskva Dinamoga.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                            Auswahl U19 Estland - Dynamo Moskau 6 : 5 n.E.
                            penaltitega tehti siis sibulatele ära ja nüüd ollakse homses poolfinaalis vastamisi Bielefeldiga!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                              Sosku.
                              Suured tänud. Huvitav et sellest turniirist suurt ei kirjutata. Mängida Moskava Dunamoga 1-1 ja kaotada penaltides on päris suur saavutus. Tublid poisid.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'JK Tulevik Viljandi\'

                                Algselt postitas mult


                                Sosku.
                                Suured tänud. Huvitav et sellest turniirist suurt ei kirjutata. Mängida Moskava Dunamoga 1-1 ja kaotada penaltides on päris suur saavutus. Tublid poisid.
                                Võitsid penaltites ju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X