320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui keegi on homme minemas vaatama Viljandi Tulevik - Tammeka mängu Viljandis ja oskab elementaarsel tasemel inglise keelt, võimalus teenida lisaraha. Saada pm või võta ühendust msn-is: tarmo1x2@hotmail.com
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    Kommentaar


      Kes läheb homme Tulevik - TVMK mängule, oskab elementaarsel määral ingliskeelt ja soovib teenida 900 eeku, andke mulle teada maili või msni kaudu enne kella 13.00 kolmapäeval.

      tarmo1x2@hotmail.com
      "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

      Kommentaar


        Algselt postitas lume Vaata postitust
        Kes läheb homme Tulevik - TVMK mängule, oskab elementaarsel määral ingliskeelt ja soovib teenida 900 eeku, andke mulle teada maili või msni kaudu enne kella 13.00 kolmapäeval.

        tarmo1x2@hotmail.com


        Kellele seda vaja veel on ?

        Kommentaar


          JALGPALLIKLUBI VILJANDI TULEVIK KAKS !

          Kommentaar


            Lõpuks ometi kakutakse Betoon Viljandist ülesse asi hakkas susisema
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              kas nad tõesti hakkasid kunstmuruväljakut ehitama?

              Kommentaar


                Betoon ülesse!!!

                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                kas nad tõesti hakkasid kunstmuruväljakut ehitama?
                Tundub küll jah
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Täna siis Floraga mäng. Let's hope for the best. Kui Ajax juba Maagile koti pähe tõmbas, siis võiks Tulevik sama Floraga teha

                  Kommentaar


                    Ma tahan kodanik Senile ja tema joomakaaslastele öelda, et pasaks võite sõimata Transi või vineeri aga Tulevikku...? Kui Tulevik on pasa, siis loogiliselt võttes on ka teie "palavalt armastatud" Flora pask. Mis vahe seal on, kas keegi mängib Floras, Valgas või Viljandis? Ühe klubi mängijad on nad ju kõik. Võiks sellest juba ükskord aru saada.

                    Kommentaar


                      Rumal laps! Sõiman kõiki pasaks peale Flora ja Eesti koondise.
                      Koristage oma sõnniku hais sealt staadionilt, või olete tõesti nii pasad et haisete juba??? Kohutav sitahais seal teil... Viljandi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Rumal laps! Sõiman kõiki pasaks peale Flora ja Eesti koondise.
                        Koristage oma sõnniku hais sealt staadionilt, või olete tõesti nii pasad et haisete juba??? Kohutav sitahais seal teil... Viljandi?
                        Ja mina ei või Flora teema tsiviliseeritult sõna võtta, oeh, tõesti oeh.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gamer Vaata postitust
                          Ja mina ei või Flora teema tsiviliseeritult sõna võtta, oeh, tõesti oeh.
                          ja mis sul viga hakkas?
                          sina saad lihtsalt tsiviliseeritult pasunasse!
                          muidu oled sihuke loll nohik kes tavaelus ei suuda piiksugi välja teha, netis oled sa muidugi super tropp!

                          Kommentaar


                            Ei see läheb taaskord päris naljakaks

                            Kommentaar


                              paistab, et siin üks asi on ainult aja küsimus...

                              Kommentaar


                                ei hakka siin plärama, kes kelle ära taob. keskendugem jalgpallile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X