320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ML mängud laupäeviti???

    Kust pärineb selline informatsioon? Keegi EJL-s mõtleb ka üldse või?
    Kas keegi kujutab ette, et sõltumata sellest kui suur fanaatik keegi ka poleks, istuks nt kõik suvised nädalavahetused linnas?????
    Kui info on tõene, siis palju õnne, rahvast saab veel vähem olema...
    Balti Liiga kalendri puhul saaks aru kui võõrsil mäng oleks laupäeval, jõuaks normaalselt ka võõrsile vaatama, aga kodust kalendrit ei ole vaja p... keerata.
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Algselt postitas gianluca Vaata postitust
      ML mängud laupäeviti???

      Kust pärineb selline informatsioon? Keegi EJL-s mõtleb ka üldse või?
      Kas keegi kujutab ette, et sõltumata sellest kui suur fanaatik keegi ka poleks, istuks nt kõik suvised nädalavahetused linnas?????
      Kui info on tõene, siis palju õnne, rahvast saab veel vähem olema...
      Balti Liiga kalendri puhul saaks aru kui võõrsil mäng oleks laupäeval, jõuaks normaalselt ka võõrsile vaatama, aga kodust kalendrit ei ole vaja p... keerata.

      Karvane andis ise selle lubaduse välja hooaja lõpetamisel. Ja mulle täitsa meeldib. Eesti pole ju NII suur ja lai et ei jõuaks väikest sõitu ette võtta lemmikmeeskonna toetuseks.
      Sorry et veits OT.

      Kommentaar


        Vabandan ka OT pärast, kuid see on ju täis jama.

        Just nimelt see, et eesti pole nii suur võimaldas seda, et reedel pärast tööd sõidad ära puhkama ja saad rahus kuni pühapäevani puhata ja jõudsid ilusti pühapäeva õhtuks mängule sõltumata selle toimumise kohast. Aga nüüd siis tuleks terve nädalavahetus ohverdada.... Lihtsalt sõnatuks võtab.
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Ennemalt on ju iga aasta olnud mängud laupäeviti,igatahes on see parem variant kui pühapäev mängida,sest nüüd saavad mängijad kes istuvad laup varus mängida pühap duubli eest,mis omakorda muudab jällegi esiliiga tugevamaks.Vaevalt pealtavaatajate arv sellest muutub,kes on fänn tuleb kohale,kes pole kunagi käinud ei tule ka nüüd!

          Kommentaar


            noh siis on pees - kui eesti liiga mingi mäng katub mõne Arsenali omaga sisi on selge ,et jälgin Arsenali. Seni oli kattumisi vähe kuna Arsenal tihti pühapäeviti ei mängi aga laupäeval on teine lugu . Aidaa Eesti liiga.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              noh siis on pees - kui eesti liiga mingi mäng katub mõne Arsenali omaga sisi on selge ,et jälgin Arsenali. Seni oli kattumisi vähe kuna Arsenal tihti pühapäeviti ei mängi aga laupäeval on teine lugu . Aidaa Eesti liiga.
              Siin üks näide ja põhjus miks eesti liigas vähe pealtvaatajaid
              Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                noh siis on pees - kui eesti liiga mingi mäng katub mõne Arsenali omaga sisi on selge ,et jälgin Arsenali. Seni oli kattumisi vähe kuna Arsenal tihti pühapäeviti ei mängi aga laupäeval on teine lugu . Aidaa Eesti liiga.
                Täiesti arusaamatu...

                Kommentaar


                  Noh miks peaks ma mingile eesti klubile kaasa elama puhtalt selle pärast, et ta Eesti klubi on . Eks ma ikka jälgin omalinna klubide ( nüüd vist klubi ) tegemisi ja hoian veidi pöialt ka Levadia satsile. Aga mul pole mingit põhjust ühtegi siinset satsi eelistada sellele klubile , mida ma tõeliselt toetan.

                  Kommentaar


                    ma ei tea. mina eelistan küll kaasa elada eesti klubile lootuses, et kunagi ta ehk saab ka kohtuda eurokarikates niisuguste klubidega nagu sinu jumaldatud Arsenal.

                    Kommentaar


                      heh mulle ka meeldiks kui mõni Eesti klubi nii kaugele jõuab. Jumaldatud Arsenal on õige väljend ja jumaldatud on ta juba sellest ajast peale kui jalgpalli vaatam hakkasin ja Arsenali esmakordselt mängimas nägin. Ajalugu on näidanud, et igasugu Eesti klubid tulevad ja kaovad aga Arsenal jääb.
                      Teemasse naastes ( vabandust off-topic möla pärast) siis minu meelest on tore, et Tulevik Meistriliigasse jääb. Mõnele mu heale sõbrale teeb see kindlasti väga head meelt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        heh mulle ka meeldiks kui mõni Eesti klubi nii kaugele jõuab. Jumaldatud Arsenal on õige väljend ja jumaldatud on ta juba sellest ajast peale kui jalgpalli vaatam hakkasin ja Arsenali esmakordselt mängimas nägin. Ajalugu on näidanud, et igasugu Eesti klubid tulevad ja kaovad aga Arsenal jääb.
                        Teemasse naastes ( vabandust off-topic möla pärast) siis minu meelest on tore, et Tulevik Meistriliigasse jääb. Mõnele mu heale sõbrale teeb see kindlasti väga head meelt.
                        Ei ole hullu, sellised dilemmad kerkivad ikka aegajalt ülesse Näiteks ei suuda paljud fännid aru saada kuidas üldse on võimalik niimoodi elada, et ei fänna kõiki eesti (k.a. korvpalli, võrkpalli jne.) võistkondi. Isiklikult on sellist rahvaste sõprust ja suurt vennastumist ka enne nähtud (nii umbes 15-20 aastat tagasi), kuhu see välja viis, teame me kõik.

                        Riigi rahvuskoondis, no comments, see on täiesti eraldi teema.

                        Tulevikust rääkides siis, rohkem mulke , paluks !
                        299195

                        Kommentaar


                          JK Tulevik pidas siis oma esimese mängu Aastalõpu turniiril Narva Transi vastu ja kaotas 1:2
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            kas toomas tohver nüüd siis tulevikus või ainult sel turniiril
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              kas toomas tohver nüüd siis tulevikus või ainult sel turniiril
                              Eks aeg näitab. Esialgu on ta ainult turniiril Tuleviku koosseisus. Kuid kuuldavasti pidavat ka Narva Trans mehe teenetest huvitatud olema.

                              Kommentaar


                                Tohver oli täna ülihea. Millised tõrjed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X