320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
    to kindral! No mis sa nüüd küll ütled, kindralikene? Eelmine hooaeg sa siunasid Tiit Tikenbergi,et ta mängib Kalevis ja mitte niiöelda koduklubis Viljandi Tulevikus nagu peaks üks patrioot tegema. Aga nüüd lausa puha Viljandi poisid, Ahjupera ja Post taovad Viljandi Tuleviku väravate vahe lausa umbe!Mis siis nüüd nende reeturitega peale hakata? ma arvan,et sellised mitte patrioodid tuleks Viljandi lossimägedes tuleriidale saata!

    Tiit Tikenberg pole kunagi Viljandis mänginud ja polegi vaja. Las olla. Eile oli meil kõigil halb jalgpalli päev ning ei tulnud midagi välja. Aga ära muretse, 5.juuli on kõik juba korras!!

    Kommentaar


      to kindral

      Kahju,et sa ei saanud asjale pihta mida ma tahtsin öelda aga mul ei ole Tuleviku vastu midagi. Ma olen küll esmalt Kalevi poolehoidja aga teine klubi meistriliigas kellele pöialt hoian on ka Tulevik.

      Kommentaar


        Mul on ainult 1 klubi ning ega mulle peagi keegi teine meeldima!! Selle teise mängijad täpselt samamoodi!!

        Kommentaar


          No,mina hoian pöialt ikka kõikidele Viljandist pärit poistele ükskõik kus nad ka ei mängiks.Muidugi oleks tore kui kõik mängiksid Tuleviku eest ja baseeruksid Viljandis.Kui see nii oleks, siis poleks vist Viljandi Tulevikul vabariigis vastast.Kahjuks on elu nii keeruline,et selline ideaalvariant ei ole võimalik.

          Kommentaar


            Ka mina hoian pöialt Viljandist pärit inimestele, ma polegi seda väitnud, et ma ei tee seda!!

            Kommentaar


              Loodan et viljandi võidab kalevit , siis oleks korras .

              Kommentaar


                Tulevik peab kindlasti laup2eval v6itma! kahju, et ma ise ei saa m2ngule minna, olen v2lismaal j2rgmise kolme m2ngu ajal. oma m6tetes - alati Tulevikuga!
                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                Kommentaar


                  kes tulevikul täna väravas seisab?

                  Kommentaar


                    kuradi tulevik , õppigu nõrgemate vastastega mängima , st õppigu võitma ja väravaid lööma. tuleviku poolehoidjana ei taha et nad levadiat ja florat peaksid võitma , aga toogu oma võidud koju neilt kellelt peaks! jube .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
                      kes tulevikul täna väravas seisab?
                      See Flora lehel olev protokoll on nagu pudru ja kapsad. Õige peaks nii olema:

                      1-Kaido Koppel, 8-Rain Tölpus, 4-Aleksei Savitski, 18-Armand Naris, 15-Henri Rüütli, 10-Jüri Jevdokimov, 7-Andre Frolov, 6-Jürgen Henn, 9-Andrei Savotškin, 19-Reimo Oja, 14-Markko Kudu (74. 21-Joonas Tamm).
                      Varus: 11-Rait Kasterpalu, 16-Joonas Laasberg, 17-Vladimir Vassiljev, 21-Joonas Tamm, 28-Alen Stepanjan.

                      Hoiatused: 77. Demutski - 46. Armand Naris, 62. Jüri Jevdokimov, 66. Kudu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        See Flora lehel olev protokoll on nagu pudru ja kapsad. Õige peaks nii olema:

                        1-Kaido Koppel, 8-Rain Tölpus, 4-Aleksei Savitski, 18-Armand Naris, 15-Henri Rüütli, 10-Jüri Jevdokimov, 7-Andre Frolov, 6-Jürgen Henn, 9-Andrei Savotškin, 19-Reimo Oja, 14-Markko Kudu (74. 21-Joonas Tamm).
                        Varus: 11-Rait Kasterpalu, 16-Joonas Laasberg, 17-Vladimir Vassiljev, 21-Joonas Tamm, 28-Alen Stepanjan.

                        Hoiatused: 77. Demutski - 46. Armand Naris, 62. Jüri Jevdokimov, 66. Kudu
                        Seekordne süü ei olnud meiepoolne, kuid ma asendasin esialgse koosseisu Sinu omaga, kuna usaldan Sind. Eks näis, mis koosseis ametlikus protokollis tuleb.

                        Kui täpsemalt öelda, oli viga ka meiepoolne, kuna algkoosseisu jäi 13 nime. Imelik, aga ei pannud tähelegi.

                        Kommentaar


                          Orgla nüüd Tulevikus??

                          Kommentaar


                            Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            Orgla nüüd Tulevikus??
                            Jep.

                            Ken Kallaste ja Tanel Võtti ka.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              http://www.tarbija24.ee/010808/esile...vis/340280.php kurat, ma ei teadnudki, et Tulevik nii kõva klubi on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                http://www.tarbija24.ee/010808/esile...vis/340280.php kurat, ma ei teadnudki, et Tulevik nii kõva klubi on.

                                aga just nii kõva klubi Tulevik ongi!!!
                                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X