320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et siis homme Flora-Kalevi mängu ei näe?

    Kommentaar


      Algselt postitas marusya Vaata postitust
      Aitäh!

      So I'm guessing Paide, Tallinna Kalev and Tammeka are all semi-pro now? Maybe Kuressaare too? Are Infonet an amateur team?
      Check the section 'Hooaja eelvaated' on soccernet.ee front page to view clubs' budgets and derive your decision.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Et siis homme Flora-Kalevi mängu ei näe?
        Ei tea mis seis nende netiülekannetega on.. Vbl netiülekandeks on see mäng valitud. Kui on üldse interneti teel ülekandmine käima lükatud. Lubati igatahes..

        Kommentaar


          Mazzi sõnade järgi aprillis.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            eieiei. See tabel pole kuidagi seotud mu ennustusega. See on mõni leht eespool. Antud juhul analüüsisin kodulehtede olukorda täiesti suvalises järjekorras. Lihtsalt nii, kuidas meelde tulid.
            Ei puutu küll teemasse,aga Sidorenkovi uue klubi koduleheküljel poseerib meeskond võimlas,taustaks kossulaua konstruktstioon...nii et pole asjad meil nii hullud ühti...

            Kommentaar


              Mis mõttes nagu aprillis tulevad internetiülekanded? Öeldi ju selge sõnaga "Uuendusena lisandub aga igast voorust üks internetiülekanne." Isegi kalendrisse kirjutati ju ja tänaseni ripub see info EJLi kodulehel... Mis siis nüüd? Lihtsalt valetati rahvale?

              Kommentaar


                rootslased hüppasid alt ära ja nii lihtne see ongi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                  Nonii tubased! Uuest hooajast siis väidetavalt uus kvaliteet ka teleülekannetes. Täitsa põnev teada, kas see ka nii on. Ma eeldan, et eelpool lingitud videklipp on uus saatepea. See on küll väga vinge. Andke siis tagasisidet kah. Ise jälle vaadata ei saa, kuna oma silm on jätkuvalt kunnim kui helendav ekraan..

                  klippis olevad kujundid klubide taustal jäid mulle igatahes vähe segaseks. keegi targem võiks täpsustada.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    klippis olevad kujundid klubide taustal jäid mulle igatahes vähe segaseks. keegi targem võiks täpsustada.
                    foriil? mõned elementaarsed, mis seosed endal kohe pähe kargasid (lambi järjekord):
                    • Tartu Tammeka - tammetõru, klubibaas asub Tartus Tammelinnas Tamme staadionil, linnaosale on omane tammede rohkus haljastuses.
                    • Narva Trans - paistab olevat seotud Narvas asuva Hermanni linnusega.
                    • Nõmme Kalju - teemandid ja bling-bling seostab glamuuri, mis Kaljuga kaasas käib (või kuidas nad üritavad näida/mille poole pürgida).
                    • Flora - taimestik, loodus - Pohlak suudaks siinkohal kindlasti väga diibi jutluse pidada.
                    • Paide Linnameeskond - ordulinnuse varemed ja säilinud torn (vt Paide vappi).
                    • Levadia - klubi arenenud Maardust, mis eelkõige tuntud kui tööstuslinn, seetõttu ka need mutrid ja hammasrattad.
                    • Kuressaare - viikingid, viikingikiiver. Omastarust on kõik saarlased kõvad viikingid.
                    • Tallinna Kalev - seostub justkui kohe Eesti koondisega ja osade kaasaelajate lollide pasunatega. ;D


                    Sillamäed ja Infoneti ei suutnud tõesti välja mõelda.
                    Last edited by Andres.; 02.03.13, 12:14. Põhjus: üritasin siis juba lõpuni ära punnida

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      klippis olevad kujundid klubide taustal jäid mulle igatahes vähe segaseks. keegi targem võiks täpsustada.
                      TJK Kalev - fänniteema ehk. Eelmisel hooajal kuulsin avatud aknaga väga ilusti oma koju kõik Kalevi staadionilt tulevad trummipõrinad ja suuremad juubeldamised ära. Aga kui ma nüüd mõtlen, siis võib-olla on see ülisubjektiivne hinnang, kuna ma elan staadioni läheduses...võta kinni.
                      Sillamäe Kalev - I have no idea, mida need lipud pilvede vahel tähistavad.
                      FC Infonet - jalgpalliväljaku peal asuv foosball'i laud. No näiteks, et tegemist on veel lapsekingades klubiga...või siis on metafoor seotud noortele mängijatele keskendumisega. Kuidagi nii ehk.
                      Paide LM - Tundub, et tegemist on vallitorniga, mis on justkui Paides esimesel kohal olev vaatamisväärsus.
                      FC Levadia - Ilmselt viide metallitööstusele.
                      Narva Trans - Ilmselt viide linnusele.
                      JK Kalju - Glamuurne siuke- kõik on roosa ja hõbedane ja läikiv...
                      FC Kuressaare - Viikingid.
                      FC Flora - Flora oli ju peale kõige muu ka lillede ja kevade jumalanna. Ehk on viide sellele.
                      Tartu Tammeka - Tamme staadioni järgi äkki. Mis sealt Tammede pealt ikka maha pudeneb.

                      Disclaimer: Ma ei pretendeeri siiski juhtiva tõe tiitlile
                      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                      Kommentaar


                        Kunst ei ole kunsti teha, kunst on kunstis kunsti näha...
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Ülla-ülla, tv3play striim on sama kasutu nagu viimasel kahel aastal.

                          Kommentaar


                            telekat kaugemalt vaadates ei tee üldplaanis meeskondadel vahet. ei ole vist aru saadud kodu/võõrsilvormide mõttest.

                            Kommentaar


                              JK Kalju - Glamuurne siuke- kõik on roosa ja hõbedane ja läikiv...
                              Sparkz arvab, et tegemist on club privee diskokeraga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas akal Vaata postitust
                                telekat kaugemalt vaadates ei tee üldplaanis meeskondadel vahet. ei ole vist aru saadud kodu/võõrsilvormide mõttest.
                                Täiesti nõus. Mina oma keskmise suurusega telekast ka ei pane tähele, kes on kus.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X