320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    sa oled debiilik.
    kui oled must, siis näita ust!
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Euroopa liiga mängude puhul muudeti kalendrit. Ehk veel tehakse lisamuudetus, kuigi korraga oleks loogilisem ja mõistlikum teha.

      Hetkel on 13. juulil kalendrisse märgitud Kalju - Paide kohtumine, 16. juulil on Soomes Meistrite liiga eelring

      Eelmine aasta 19. voor toimus 14. juulil, Flora pidas oma kohtumise 9. oktoobril, sest 17. juulil oli Meistrite liiga eelring kodus.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Hetkel on 13. juulil kalendrisse märgitud Kalju - Paide kohtumine, 16. juulil on Soomes Meistrite liiga eelring.
        Praeguste andmete kohaselt nii ka jääb.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Praeguste andmete kohaselt nii ka jääb.
          Ma ei ole professionaalsete sportlaste treeningprotsessiga lähemalt kokku puutunud, seega ei oska öelda, kas kasulikum on puhkus või küllaltki pingeline kohtumine kolm päeva enne Meistrite liiga mängu. Selle perioodi jooksul on vaja ka kerge reis ette võtta, tõsi mitte kõige kurnavam. Kui Kalju just ise ei tahtnud selle mängu toimumist antud kuupäeval, siis võrdsetest tingimustest küll rääkida ei saa.

          Kommentaar


            Ärge nähke tonte seal, kus neid pole. Flora mängib neljapäeval kodus albaanidega, esmaspäeval liigas Paidega ja neljapäeval võõrsil albaanlastega, reis sinna on aga oluliselt aeganõudvam, kui kruiis Soome.

            Mis eelmist aastat puudutab, siis mullu oli 19. voorust pärit Flora - Trans mängu sügisesse lükkamise põhjuseks hoopis see, et Alekokil ei lubatud U-19 EM-i ajal liigamänge pidada.

            Kommentaar




              Kell 19:30 algavad kaks järgmist mängu, kohtumine Tallinna FC Levadia ja JK Tallinna Kalevi vahel on aga edasi lükatud seoses kihlveopettusega.

              Mis see siis nüüd on?

              Kommentaar


                Jeps. Levadia suurele võidule pidavat olema tehtud suured panused. Selles mõttes õige, et liit sekkus ja mängu ära jättis. Mingit jama ei viitsi keegi vaadata.

                Kommentaar


                  Pole seotud küll Premium Liigaga, aga wtf is this?! http://en.wikipedia.org/wiki/Kim_Kyung-Jung
                  Usun, et näete ise mida ma mõtlen. Keegi wikit vist häkkind pole kuna ühes eelmise aasta artiklis ( http://www.girondins.com/transfert-u...girondins.html ), et Olimpici Tallinnast Bordeauxi laenule Mida ma maha olen maganud?

                  Kommentaar


                    Ehk on tegu mingi agendimänguga a la väljastpoolt Euroopat smugeldame läbi tagaukse Euroopa Liitu.....tasuta laen...

                    Kommentaar


                      transfermarkt.com'is on sama

                      aga see tagaukse asi.... keegi Brasiillane Ronny on neil laenul Brasiilia kõrgliigas klubis nimega Sociedade Esportiva Palmeiras

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Dmitri Kruglov Vaata postitust
                        Küsimusele, kuidas meistriliiga tase vahepealse ajaga muutunud on, [Kruglov mängis viimati meistriliigas ligi 8 aastat tagasi, 2005. aastal Levadia ridades - toim.] vastas koondislane järgnevalt: "2005. aastal oli tase natukene tugevam. Eks see on sellest põhjustatud, et praegu on võrreldes tolle ajaga meistriliigas oluliselt rohkem noori mängijaid. Balanss on vilets - enam pole platsil nii palju kogenud mängijaid, kes noori juhendaksid."
                        No kunagi peab ju tõusma hakkama
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mister Vaata postitust
                          Pole seotud küll Premium Liigaga, aga wtf is this?! http://en.wikipedia.org/wiki/Kim_Kyung-Jung
                          Usun, et näete ise mida ma mõtlen. Keegi wikit vist häkkind pole kuna ühes eelmise aasta artiklis ( http://www.girondins.com/transfert-u...girondins.html ), et Olimpici Tallinnast Bordeauxi laenule Mida ma maha olen maganud?
                          Äkki hakkas Armin Karu jalka agendiks

                          Kommentaar


                            Amatööride punktivõidud proffide vastu:
                            04.08.2013 - 31p (Infonet 9, Tammeka 8, Paide 6, T. Kalev 6, Kuressaare 6)
                            2012 - 30p (Paide 11, Kuressaare 9, T. Kalev 4, Tammeka 4, Viljandi 2)
                            2011 - 26p
                            2010 - 23p

                            Kommentaar


                              Samas tänavu 20p Narvalt võetud, 7p Sillamäelt ja Tallinna suurtelt kamba peale 4p.

                              2012. a saadi Sillamäelt 12p, Narvalt 11p ja Tallinna suurtelt 7p.
                              2011. a saadi Sillamäelt 13p, Narvalt 2p ja Tallinna suurtelt 8p.

                              Seega esimene ots paistab alumisest sama kaugel olevat.

                              Huvitav oleks muidugi võrrelda ka väravate vahet ülemise ja alumise poole meeskondade mängude lõikes. 2011. a tekitab muidugi Ajax anomaalia sisse.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Nonäed. Tammkea tõestas, et täitsa võimalik on Tallinna suurtelt kõik punktid võtta.
                                Minu tsirka nädalatagune tõdemus, et Sillamäe mängib liiga parimat jalgpalli, sai taas ühe kinnituse juurde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X