320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    budu muutis nime-
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      This week a more 'light' topic at RdS: ‘Venus & Juno’ Top10 of Handsome Players
      We take a look at the Estonian ones, next week the foreigners.
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Veidi vale teema aga huvitav miks meie koduse Premium liiga klubide mängijatel pole kombeks fänne peale mängu tänada
        Levadia mängijad pärast 2:1 võitu Kalju üle tuleb meelde.

        Kommentaar


          Olen isegi näinud levadia mängijaid fänne tänamas, nii palju kui ma nende mänge olen vaatamas käinud...mingi 6-7 korda vist...aga teiste klubide poolt pole see meelde jäänud jah, et käidaks fänne tänamas..

          Aind korra Kalju vist, kui HJK võideti.

          Korra häiris mind see täiega, et Sillamäe oma fänne ei käinud tänamas...käisin ühel Levadia - Sillamäe mängul ja seal sillamäe fännid trummiga terve mängu karjusid, et mul lõpuks jooksis kõrvast virtsa vett välja..
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Välismängudel tulevad mängijad Tammeka fänne ka ilusti tänama.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Olen isegi näinud levadia mängijaid fänne tänamas, nii palju kui ma nende mänge olen vaatamas käinud...mingi 6-7 korda vist...aga teiste klubide poolt pole see meelde jäänud jah, et käidaks fänne tänamas..

              Aind korra Kalju vist, kui HJK võideti.

              Korra häiris mind see täiega, et Sillamäe oma fänne ei käinud tänamas...käisin ühel Levadia - Sillamäe mängul ja seal sillamäe fännid trummiga terve mängu karjusid, et mul lõpuks jooksis kõrvast virtsa vett välja..
              Kalju mängijad käivad fänne tänamas pea iga mäng. Kui mängu tulemus on pettumust valmistav, siis enamasti tõesti minnakse norus päi riietusruumi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                This week a more 'light' topic at RdS: ‘Venus & Juno’ Top10 of Handsome Players
                We take a look at the Estonian ones, next week the foreigners.
                http://tereitalia.altervista.org/rds...top10-players/
                And as promised, Venus and Juno are back with their take on the foreign players: top5!
                Have fun before Premium Liiga kicks off for the final rush!
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  If you enjoy RdS stories and work, please cast a vote for us in the Football Blogging Awards.
                  Instructions here: https://www.facebook.com/photo.php?f...7635507&type=1
                  Grazie! Aitäh!
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    If you enjoy RdS stories and work, please cast a vote for us in the Football Blogging Awards.
                    Instructions here: https://www.facebook.com/photo.php?f...7635507&type=1
                    Grazie! Aitäh!
                    And it's time to take a look at the Premium Liiga situation as the season approaches the end.
                    If the title race is virtually over, third place and play-off fights offer emotions and drama till the bottom.
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Massiivsed publikunumbrid tänastel mängudel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tomm Vaata postitust
                        Massiivsed publikunumbrid tänastel mängudel.
                        Tunnista, et peab ikka väga suur sisemine motivatsioon olema, et sellisel aastaajal õues kaks tundi lõõtsuva tuule ja taevast sadava löga käes lõdiseda. Telekast paistis selgelt kuidas herr T. Tohver värises külmast nagu haavaleht.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sosku Vaata postitust
                          Tunnista, et peab ikka väga suur sisemine motivatsioon olema, et sellisel aastaajal õues kaks tundi lõõtsuva tuule ja taevast sadava löga käes lõdiseda. Telekast paistis selgelt kuidas herr T. Tohver värises külmast nagu haavaleht.
                          Ma võin tunnistada küll, aga masendav lihtsalt

                          Kommentaar


                            A lot of action this afternoon and Levadia's history worth to be mentioned.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Kas duubelmeeskond saab ka Premium liigasse tõusta? Vaadates praegu esiliiga tabelit, siis Levadia ja Flora II on päris kõrgel seal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                                Kas duubelmeeskond saab ka Premium liigasse tõusta? Vaadates praegu esiliiga tabelit, siis Levadia ja Flora II on päris kõrgel seal.
                                Levadia II võitis vahepeal 5 aastat järjest esiliiga... See peaks su küsimusele vastuse andma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X