320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Seni kolmest kolm mööda ennustanud, ilmselgelt tuleb taas ettearvamatu hooaeg.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
      Seni kolmest kolm mööda ennustanud, ilmselgelt tuleb taas ettearvamatu hooaeg.
      Hetkel ainult kaks mängu läbi, kolmas käib. Või mõtlesid skoori? siis selle ennustamine on nagunii paras bingo.

      Vändra võit muidugi üllatus, aga selle, et SK10 ja Leva esimese mängu viiki mängivad, panin täkke

      Kommentaar


        #63
        Mul tuli jah esimene voor full-red ennustus, stabiilne vähemalt

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas k2bo Vaata postitust
          Mul tuli jah esimene voor full-red ennustus, stabiilne vähemalt
          sa pole ainus
          Adiós amigos

          Kommentaar


            #65
            Mis me võime nüüd öelda, et teise vooru järel juhib Esiliigat uustulnukast autsaider Vändra JK Vaprus ;D

            Algselt postitas k2bo Vaata postitust
            Mul tuli jah esimene voor full-red ennustus, stabiilne vähemalt
            Endalgi tuli päris punane voor, aga vähemalt ühe rohelise tulukese sain tänu SK10 ja Leva duubli viigile (skooriks pakkusin muidugi midagi muud kui 0-0). Nii, et ise päris nulli peale ei jäänud. Ühel ekstrasensõl õnnestus aga lausa seitsmekas kübarast välja tirida. Buduka 4 pole ka paha.
            Ettearvamatus on aga muidugi äge, fännidele aga ainult teatud määral.


            Ja küsimus kohalviibinutele, loodetavasti siin ikka peidab ennast mõni, kas Vändral ja Tulevikul olid fännid ka kohal?
            -e- ah pergele, arvasin millegipärast, et Tulevik mängis ka võõrsil..

            Kommentaar


              #66
              Viljandi JK Tuleviku poolne mängu kokkuvõte. Peatreeneri ja kapteni kommentaar, väravaautori videokommentaar ning pildigalerii:
              Viljandi JK Tulevik

              Kommentaar


                #67
                Sõber uuris jalkaliidu lehel esiliiga protokolle ja avastas sihukese naljaka märgi: . Mida see tähendada võiks? Ei suutnud kumbki välja mõelda, legendis seletust polnud.

                Tallinna FC Levadia II - Jõhvi FC Lokomotiv 1:1 (1:1)

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                  Sõber uuris jalkaliidu lehel esiliiga protokolle ja avastas sihukese naljaka märgi: . Mida see tähendada võiks? Ei suutnud kumbki välja mõelda, legendis seletust polnud.

                  Tallinna FC Levadia II - Jõhvi FC Lokomotiv 1:1 (1:1)
                  Aga pane oma pea tööle, mõtle veidi ja siis äkki tuleb mõte vaadata selle vooru reaalaja uudist. Ja sealt siis leiadki. Näed, polnudki vaja ette öelda.

                  Kuigi ma muidugi olen nõus, et seal võiks selle kohta selgitus olla. Aga noh, vutifännil peaks ikka pea ka töötama.

                  Kommentaar


                    #69
                    Koger ei realiseerinud penaltit ehk tähendab see siis realiseerimata penaltit?

                    Kommentaar


                      #70
                      "55. minutil tõrjus Valeri Smelkov Nikita Kogeri penalti"

                      Mnjah, ilmselgelt siis see luhatud penalt. Millegipärast oli mul mälus, et raisatud pennal oli kujutatud kui jalgpall, millel on punasega kriips üle tõmmatud. Nii, et mu peanupp välistas millegipärast siis ka 'õige' variandi, sellest lambi täksust ei osanud suurt midagi arvata. Ma oleks pannud pigem oma raha sellele, et tegu mingi lambi erroriga, eriti kui faili nime vaadata - wrong.gif.

                      Kommentaar


                        #71
                        tarvas mängib oma kodumänge märtsis kodus v a le coq arenal?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          tarvas mängib oma kodumänge märtsis kodus v a le coq arenal?
                          Kodus ikka. RRG kunstmurul.

                          Kommentaar


                            #73
                            Krt, kahju, just järgmine nv vaba ja polegi siis ühtegi mängu mida vaatama saaks minna tallinnas -.-
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Aga pane oma pea tööle, mõtle veidi ja siis äkki tuleb mõte vaadata selle vooru reaalaja uudist. Ja sealt siis leiadki. Näed, polnudki vaja ette öelda.

                              Kuigi ma muidugi olen nõus, et seal võiks selle kohta selgitus olla. Aga noh, vutifännil peaks ikka pea ka töötama.
                              Tädi Maali ei saa sellest midagi aru..

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
                                Tädi Maali ei saa sellest midagi aru..
                                Mis sellest Maalist, peaasi et EJL töötajad ja väheste hullude hulka kuuluvad aru saaksid.
                                Jumal hoidku selle eest kui mõni mitte nn hull ka selle vastu huvi peaks tundma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X