Teen siis otsa lahti. Moded jm asjapulgad võivad vabalt muuta postitust ja täiendada. Teised lisage kommentaaridesse, lisan siis ise tabelisse.
EDIT: Lisage võimalusel ka mängu toimumise koht, kuhu huvilised mängu vaatama tulla saavad.
Laupäev, 5. jaanuar
FC Infonet - TJK Legion 6-2(3-0) (Männiku hall)
Esmaspäev, 7. jaanuar
19:00 JK Tallinna Kalev – FC Puuma 6:1 (1:1) (Kalevi Kunstmuru)
Reede, 11. jaanuar
14:00 Tallinna Levadia - Tartu Tammeka 1:0 (Männiku hall)
Laupäev, 12. jaanuar
13:00 FC Kuressaare - Tartu SK10 1:2 (1:0) (Sportland Arena)
15:00 FC Flora II - Tallinna Kalev 1:5 (0:2) (Sportland Arena)
Narva Trans - Jõhvi Lokomotiv 5-3 (Narva kunstmuru)
Esmaspäev, 14. jaanuar
20:30 Tallinna FC Levadia II - Viljandi JK Tulevik 2:2 (2:1) (Männiku hall)
Reede, 18. jaanuar
14:00 Nõmme Kalju - Tallinna Levadia 3:2 (Männiku hall)
Laupäev, 19. jaanuar
12:00 FC Flora - JK Tallinna Kalev 3:0 (1:0)
14:00 FC Kuressaare - FC Infonet 1:5 (Sportland Arena)
16:00 FC Flora II - HÜJK Emmaste 1:0 (0:0) (Sportland Arena)
Pühapäev, 20. jaanuar
14:00 Paide LM - Kiviõli Tamme Auto 7:2 (6:1) (Sportland Arena)
Esmaspäev, 21. jaanuar
20:30 Tallinna FC Levadia II - Rakvere JK Tarvas 3:4 (Männiku hall)
Teisipäev, 22. jaanuar
14:00 Narva JK Trans – JK Tallinna Kalev 3:0 (Narva kunstmuru)
Kolmapäev, 23. jaanuar
14:00 FC Flora - Tallinna JK Legion 14:0 (7:0)
Reede, 25. jaanuar
14:00 Tallinna Levadia - Narva Trans 2:0 (Männiku hall)
Laupäev, 26. jaanuar
12:00 FC Flora - Paide LM 2:0 (0:0) (Sportland Arena)
13:30 FC Lahti - Nõmme Kalju 1:0 (0:0) (Mukkula hall, Lahti, Soome)
14:00 FC Kuressaare - Jõhvi FC Lokomotiv 1:2 (0:2) (Sportland Arena)
16.00 FC Flora II - FC Infonet 0:1 (0:1) (Sportland Arena)
19.00 Riia FK Daugava (LAT) - Sillamäe Kalev (1:1) (Riia Skonto hall)
JK Tallinna Kalev - Kiviõli FC Irbis 2:0 (2:0)
Esmaspäev, 28. jaanuar
20:30 FC Levadia II - Paide LM (Männiku hall) - jäi ära
Kolmapäev, 30. jaanuar
13.00 FC Flora II - Narva Trans 2:1 (2:1) (Sportland Arena)
Reede, 1. veebruar
12:30 Atlantis FC - Nõmme Kalju (Talin halli, Helsingi) 0:0
14:00 Tallinna Levadia - Sillamäe Kalev (Männiku hall) 3:3 (3:0)
15:30 FC KooTeePee – JK Tallinna Kalev (Kotka hall, Kotka) 0:1 (0:1)
Laupäev, 2. veebruar
12:00 Eesti U-21 II - Narva Trans (Sportland Arena) 1:2 (0:0)
11:00 Tartu Tammeka - Tartu SK 10 (Tamme kunstmuru) 2:3 (1:0)
14:00 FC Flora II vs Viljandi JK Tulevik (Sportland Arena) 2:1 (1:0)
16.00 FC Kuressaare - Rakvere Tarvas (Sportland Arena) 1:2 (0:0)
18:00 FC Infonet - Paide LM (Sportland Arena) 1:0 (1:0)
Esmaspäev, 4. veebruar
20.30 FC Levadia II - Tartu Tammeka (Männiku hall) 3:2 (0:0)
Kolmapäev, 6. veebruar
11:00 Sillamäe Kalev - Taurage Tauras (Sillamäe kunstmuru) 6:0
15:00 FC Flora - Riia FK Daugava (Sportland Arena) 1:3 (0:1)
Neljapäev, 7 veebruar
12:30 FC Daugava Daugavpils - FC Levadia (Riia Olimpiska) 2:0 (0:0)
Reede, 8. veebruar
15:00 Turu Inter - Nõmme Kalju (Javenture Areena, Turu, Soome) 2:1 (1:1)
Laupäev, 9, veebruar
18:00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju II (Sportland Arena) 9:0 (5:0)
20:30 Skonto FC - Flora (Riia) 1:0
FC Kuressaare - Narva Trans 2:2 (0:1)
Pühapäev, 10. veebruar
13:00 Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus (Viljandi kunstmuru) jäi ära
14:00 Jõhvi Lokomotiv - Tartu SK 10 1:1 (0:0)
17:00 FS Metta – JK Tallinna Kalev (Olimpiski keskus, Riia) 3:1
19:00 FC Jelgava - FC Infonet (Olimpiski keskus, Riia) 4:0 (1:0)
Esmaspäev, 11. veebruar
12.30 Tosno Ruan - Sillamäe Kalev (Peterburi) 2:1 (2:0)
14.15 Petrozavotski Karelia - Narva Trans (Peterburi) 2:0 (2:0)
20.30 Tallinna Levadia II - FC Puuma (Männiku) 3:3 (0:1)
Teisipäev, 12. veebruar
13:00 Sillamäe Kalev - RUS-M (Peterburi) 1:0
14:00 FC Levadia - FC Daugava Riia (Männiku) 3:2
14.15 Narva Trans - Trevis & VVK (Peterburi) 0:2
Kolmapäev, 13. veebruar
10:00 Narva Trans - Petrotrest (Peterburi) 1:1
10:45 Sillamäe Kalev - Pihkva 747 (Peterburi) 1:2
Neljapäev, 14. veebruar
17:00 Mjällby AIF - Nõmme Kalju (Seinäjoe IV KOMIA turniir) 1:0 (0:0)
17:30 PK-35 Vantaa – FC Flora (Tournament Vantaa) 0:2 (0:1)
Reede, 15. veebruar
14:00 FC Infonet - FC Levadia (Männiku Hall) 0:4 (0:3)
17:00 Soome U21 - Nõmme Kalju (Seinäjoe IV KOMIA turniir) 0:0
Laupäev, 16. veebruar
11:00 FC Flora – MYPA (Tournament Vantaa) 2:0 (1:0)
11:50 Turu Inter - Nõmme JK Kalju (Komia turniir, Seinäjoki) 2:1 (0:0)
13:00 FC Auda - Tartu Tammeka (Kekava staadion) 1:4 (1:0)
14:00 FC Flora II - FC Kuressaare (Sportland Arena) 1:2 (1:1)
14.30 HIFK (esiliiga) – JK Tallinna Kalev (ISS staadion, Vantaa) 1:0 (1:0)
Pühapäev, 17. veebruar
13:00 FC Carnikava - Tartu Tammeka (Skonto hall) 3:9 (0:3)
14:00 FC Flora III vs. Viljandi Tulevik (Sportland Arena) 0:3 (0:1)
Esmaspäev, 18. veebruar
20.30 Tallinna Kalev (teine koosseis) - FC Levadia II (Männiku hall) 3:2 (2:1)
Teisipäev, 19. veebruar
19.05 FC Kuressaare - Nõmme Kalju II (Sportland Arena) 3:3 (3:2)
Neljapäev, 21. veebruar
13:00 Riia Skonto - FC Levadia (Riia Skonto) 1:2 (0:2)
Laupäev, 23. veebruar
12:00 FC Flora - FC Kuressaare (Sportland Arena) 3:0 (2:0)
14:00 Viljandi Tulevik - Tartu Tammeka II (Viljandi kunstmuru) 2:0 (0:0)
14:00 FC Flora II - Tartu Tammeka (Sportland Arena) 1:4 (0:2)
16:00 Liepajas Metalurgs - Tallinna Kalev (Liepaja) 3:0 (2:0)
18:00 Tallinna Flora III - FC Puuma (Sportland Arena) 3:3
20:30 Jurmala Spartaks - Sillamäe Kalev (Riia) 1:3 (1:1)
Pühapäev, 24. veebruar
12:00 Rakvere Tarvas - Tartu Santos (Rakvere kunstmuru) 0:0
13:00 Paide LM - Narva Trans (Sportland Arena) 0:0
17:00 Metta (Läti) - FC Infonet (Riias, OSK) 0:1 (0:0)
18:30 Jõhvi Lokomotiv - FC Puuma (Sportland Arena) 2:2 (0:1)
Teisipäev, 26. veebruar
19:00 Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus (Viljandi kunstmuru) 1:0 (0:0)
EDIT: Lisage võimalusel ka mängu toimumise koht, kuhu huvilised mängu vaatama tulla saavad.
Laupäev, 5. jaanuar
FC Infonet - TJK Legion 6-2(3-0) (Männiku hall)
Esmaspäev, 7. jaanuar
19:00 JK Tallinna Kalev – FC Puuma 6:1 (1:1) (Kalevi Kunstmuru)
Reede, 11. jaanuar
14:00 Tallinna Levadia - Tartu Tammeka 1:0 (Männiku hall)
Laupäev, 12. jaanuar
13:00 FC Kuressaare - Tartu SK10 1:2 (1:0) (Sportland Arena)
15:00 FC Flora II - Tallinna Kalev 1:5 (0:2) (Sportland Arena)
Narva Trans - Jõhvi Lokomotiv 5-3 (Narva kunstmuru)
Esmaspäev, 14. jaanuar
20:30 Tallinna FC Levadia II - Viljandi JK Tulevik 2:2 (2:1) (Männiku hall)
Reede, 18. jaanuar
14:00 Nõmme Kalju - Tallinna Levadia 3:2 (Männiku hall)
Laupäev, 19. jaanuar
12:00 FC Flora - JK Tallinna Kalev 3:0 (1:0)
14:00 FC Kuressaare - FC Infonet 1:5 (Sportland Arena)
16:00 FC Flora II - HÜJK Emmaste 1:0 (0:0) (Sportland Arena)
Pühapäev, 20. jaanuar
14:00 Paide LM - Kiviõli Tamme Auto 7:2 (6:1) (Sportland Arena)
Esmaspäev, 21. jaanuar
20:30 Tallinna FC Levadia II - Rakvere JK Tarvas 3:4 (Männiku hall)
Teisipäev, 22. jaanuar
14:00 Narva JK Trans – JK Tallinna Kalev 3:0 (Narva kunstmuru)
Kolmapäev, 23. jaanuar
14:00 FC Flora - Tallinna JK Legion 14:0 (7:0)
Reede, 25. jaanuar
14:00 Tallinna Levadia - Narva Trans 2:0 (Männiku hall)
Laupäev, 26. jaanuar
12:00 FC Flora - Paide LM 2:0 (0:0) (Sportland Arena)
13:30 FC Lahti - Nõmme Kalju 1:0 (0:0) (Mukkula hall, Lahti, Soome)
14:00 FC Kuressaare - Jõhvi FC Lokomotiv 1:2 (0:2) (Sportland Arena)
16.00 FC Flora II - FC Infonet 0:1 (0:1) (Sportland Arena)
19.00 Riia FK Daugava (LAT) - Sillamäe Kalev (1:1) (Riia Skonto hall)
JK Tallinna Kalev - Kiviõli FC Irbis 2:0 (2:0)
Esmaspäev, 28. jaanuar
20:30 FC Levadia II - Paide LM (Männiku hall) - jäi ära
Kolmapäev, 30. jaanuar
13.00 FC Flora II - Narva Trans 2:1 (2:1) (Sportland Arena)
Reede, 1. veebruar
12:30 Atlantis FC - Nõmme Kalju (Talin halli, Helsingi) 0:0
14:00 Tallinna Levadia - Sillamäe Kalev (Männiku hall) 3:3 (3:0)
15:30 FC KooTeePee – JK Tallinna Kalev (Kotka hall, Kotka) 0:1 (0:1)
Laupäev, 2. veebruar
12:00 Eesti U-21 II - Narva Trans (Sportland Arena) 1:2 (0:0)
11:00 Tartu Tammeka - Tartu SK 10 (Tamme kunstmuru) 2:3 (1:0)
14:00 FC Flora II vs Viljandi JK Tulevik (Sportland Arena) 2:1 (1:0)
16.00 FC Kuressaare - Rakvere Tarvas (Sportland Arena) 1:2 (0:0)
18:00 FC Infonet - Paide LM (Sportland Arena) 1:0 (1:0)
Esmaspäev, 4. veebruar
20.30 FC Levadia II - Tartu Tammeka (Männiku hall) 3:2 (0:0)
Kolmapäev, 6. veebruar
11:00 Sillamäe Kalev - Taurage Tauras (Sillamäe kunstmuru) 6:0
15:00 FC Flora - Riia FK Daugava (Sportland Arena) 1:3 (0:1)
Neljapäev, 7 veebruar
12:30 FC Daugava Daugavpils - FC Levadia (Riia Olimpiska) 2:0 (0:0)
Reede, 8. veebruar
15:00 Turu Inter - Nõmme Kalju (Javenture Areena, Turu, Soome) 2:1 (1:1)
Laupäev, 9, veebruar
18:00 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju II (Sportland Arena) 9:0 (5:0)
20:30 Skonto FC - Flora (Riia) 1:0
FC Kuressaare - Narva Trans 2:2 (0:1)
Pühapäev, 10. veebruar
13:00 Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus (Viljandi kunstmuru) jäi ära
14:00 Jõhvi Lokomotiv - Tartu SK 10 1:1 (0:0)
17:00 FS Metta – JK Tallinna Kalev (Olimpiski keskus, Riia) 3:1
19:00 FC Jelgava - FC Infonet (Olimpiski keskus, Riia) 4:0 (1:0)
Esmaspäev, 11. veebruar
12.30 Tosno Ruan - Sillamäe Kalev (Peterburi) 2:1 (2:0)
14.15 Petrozavotski Karelia - Narva Trans (Peterburi) 2:0 (2:0)
20.30 Tallinna Levadia II - FC Puuma (Männiku) 3:3 (0:1)
Teisipäev, 12. veebruar
13:00 Sillamäe Kalev - RUS-M (Peterburi) 1:0
14:00 FC Levadia - FC Daugava Riia (Männiku) 3:2
14.15 Narva Trans - Trevis & VVK (Peterburi) 0:2
Kolmapäev, 13. veebruar
10:00 Narva Trans - Petrotrest (Peterburi) 1:1
10:45 Sillamäe Kalev - Pihkva 747 (Peterburi) 1:2
Neljapäev, 14. veebruar
17:00 Mjällby AIF - Nõmme Kalju (Seinäjoe IV KOMIA turniir) 1:0 (0:0)
17:30 PK-35 Vantaa – FC Flora (Tournament Vantaa) 0:2 (0:1)
Reede, 15. veebruar
14:00 FC Infonet - FC Levadia (Männiku Hall) 0:4 (0:3)
17:00 Soome U21 - Nõmme Kalju (Seinäjoe IV KOMIA turniir) 0:0
Laupäev, 16. veebruar
11:00 FC Flora – MYPA (Tournament Vantaa) 2:0 (1:0)
11:50 Turu Inter - Nõmme JK Kalju (Komia turniir, Seinäjoki) 2:1 (0:0)
13:00 FC Auda - Tartu Tammeka (Kekava staadion) 1:4 (1:0)
14:00 FC Flora II - FC Kuressaare (Sportland Arena) 1:2 (1:1)
14.30 HIFK (esiliiga) – JK Tallinna Kalev (ISS staadion, Vantaa) 1:0 (1:0)
Pühapäev, 17. veebruar
13:00 FC Carnikava - Tartu Tammeka (Skonto hall) 3:9 (0:3)
14:00 FC Flora III vs. Viljandi Tulevik (Sportland Arena) 0:3 (0:1)
Esmaspäev, 18. veebruar
20.30 Tallinna Kalev (teine koosseis) - FC Levadia II (Männiku hall) 3:2 (2:1)
Teisipäev, 19. veebruar
19.05 FC Kuressaare - Nõmme Kalju II (Sportland Arena) 3:3 (3:2)
Neljapäev, 21. veebruar
13:00 Riia Skonto - FC Levadia (Riia Skonto) 1:2 (0:2)
Laupäev, 23. veebruar
12:00 FC Flora - FC Kuressaare (Sportland Arena) 3:0 (2:0)
14:00 Viljandi Tulevik - Tartu Tammeka II (Viljandi kunstmuru) 2:0 (0:0)
14:00 FC Flora II - Tartu Tammeka (Sportland Arena) 1:4 (0:2)
16:00 Liepajas Metalurgs - Tallinna Kalev (Liepaja) 3:0 (2:0)
18:00 Tallinna Flora III - FC Puuma (Sportland Arena) 3:3
20:30 Jurmala Spartaks - Sillamäe Kalev (Riia) 1:3 (1:1)
Pühapäev, 24. veebruar
12:00 Rakvere Tarvas - Tartu Santos (Rakvere kunstmuru) 0:0
13:00 Paide LM - Narva Trans (Sportland Arena) 0:0
17:00 Metta (Läti) - FC Infonet (Riias, OSK) 0:1 (0:0)
18:30 Jõhvi Lokomotiv - FC Puuma (Sportland Arena) 2:2 (0:1)
Teisipäev, 26. veebruar
19:00 Viljandi Tulevik - Vändra Vaprus (Viljandi kunstmuru) 1:0 (0:0)
Kommentaar