320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hooajaeelsed kohtumised 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    urmar, pisitilluke OT: kas on plaanis jalgpall.ee lehekülge lähiajal kaasajastada?
    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

    Kommentaar


      Mina üritan sisu täiustada, mul muid oskusi ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Mina üritan sisu täiustada, mul muid oskusi ei ole.
        Heh, see on arusaadav. Ma pidasin silmas, et kas selliseid mõtteid mõlgutatakse üldiselt.
        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

        Kommentaar


          Köha saalist.

          Kommentaar


            Kurat, väga kõva. Mina tänan.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mina üritan sisu täiustada, mul muid oskusi ei ole.
              kuhu see kontrollmängude sektsioon jäänud on ?
              saadeti lausa klubidele ju ametlik kiri.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                kuhu see kontrollmängude sektsioon jäänud on ?
                saadeti lausa klubidele ju ametlik kiri.
                Ma oma OT-ga rikkusin kõik ära. Urmar pani tegelikult enne sellise uudise

                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                No nii, nüüd võib öelda, et plaan hakkab vaikselt toimima.

                Klikkides kuupäevale, näete ees seisvaid mänge, näiteks laupäevased mängud


                Kui mängust on korrektne protokoll, siis lisan ka selle, aga muidu panen esialgu tulemuse selliselt kirja, et ei peaks teadasaamiseks tühjale protokollile klikkima.


                Veidi aja pärast peaks saama ka kalendris olevalt Sõprusmängudelt otseteel minna Sõprusmängude lehele, kus nad kõik kirjas on (hetkel siiski veel ei ole kõik kirjas).
                http://www.jalgpall.ee/friendly_matches.php
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  kuhu see kontrollmängude sektsioon jäänud on ?
                  saadeti lausa klubidele ju ametlik kiri.
                  PraS on meil jah selline tegelane, kes eelmisele leheküljele vaadata ei taipa.

                  Kommentaar


                    Nüüd on lisatud kõik seni toimunud mängud, esialgu enamus ilma protokollita, aga küll tulevad ka need.

                    Eesseisvate mängudega on selline lugu, et klubid võiksid seda nimekirja vaadata


                    Ja siis teada anda, kui midagi valesti kirjas on, sest paraku foorumi nimekirja lugedes avastasin seal mitmeid segaseid asju, küll ei klapi kuupäev ja nädalapäev, osa andmeid on klubide kodukal teisiti. Viimase puhul lähtusin klubi kodukast, näiteks Infoneti puhul, aga kumb neist tegelikult täpsem on, seda teab vaid jumal taevas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      ...näiteks Infoneti puhul, aga kumb neist tegelikult täpsem on, seda teab vaid jumal taevas.
                      Kas sa kahtled meie võimetes pidada järjest kaks mängu Aga jah, õige on, et kohtumine leiab aset 02.02.2013!
                      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                      Kommentaar


                        Õppige kasutama sõprusmängude tulemuse uurimist EJL-i kodukalt, Levadia ja Transi mäng on läbi.

                        Kommentaar


                          Laikige kõigi meistri- ja esiliiga Facebooke ning saate ka suht kiiresti tulemusi teada
                          Eriti käib see Levadia kohta

                          Kommentaar


                            FC Levadia alistas täna Männiku hallis hooajaeelses kontrollmängus Narva JK Transi tulemusega 2:0.

                            Väravad lõid 21. minutil Igor Subbotin ja 78. minutil Nikita Koger.

                            FC Levadia koosseis: Roman Smiško (46. Priit Pikker), Aleksandr Kulinitš, Aleksei Jahhimovitš (67. Silver Lätt), Artjom Artjunin (46. Kennet Jädal), Andreas Raudsepp, Igor Subbotin, Kaspar Paur (46. Trevor Elhi), Marek Kaljumäe, Andero Pebre, Nikita Koger, Rimo Hunt (72. Rando Leokin).

                            FC Levadia abitreeneri Indrek Zelinski kommentaar: "Mäng oli võrdlemisi kinnine ja madalama tempoga kui eelmisel reedel JK Nõmme Kalju vastu. Trans ei ajanud samuti kiirust suureks. Tegime üksjagu praaki, valesööte ja muid arusaamatuid tegevusi, mis on suure treeningkoormuse pealt mängule tulles tavalised nähtused. Samas saime puuduliku koosseisuga mängides kindla võidu ning selgema ettekujutuse testimisel olevatest mängijatest," sõnas Zelinski.

                            Järgmisel reedel võõrustab FC Levadia Männikul JK Sillamäe Kslevit.
                            Allikas: fclevadia.ee

                            Kommentaar


                              see muidu sõprusmängul tavaline, et mängija särgil üks number ja pükstel teine?
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                see muidu sõprusmängul tavaline, et mängija särgil üks number ja pükstel teine?
                                See on isegi hästi kui võistkond treeningmängus numbriga särke kannab. Tihti müratakse vaid dressipluusi või vestiga ja mõistata siis, kes on kes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X