320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Pärnu Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

    Homme siis elumäng Tallinna Levadiaga. Kaotaja võib kogu Levada metalliga Pärnu jõkke minna!!!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

      Ütlerme nii et pärnakad peavad rohkem jalgu treenima - nii kui vähekenegi tugevam tuul puhub kukub mängija pikali.
      Kui meeskond tahab meistriliigas mängida, siis võiks ka ta endale vastava tasemega treeneri otsida. Egas ikka selline treener ei sobi meeskonda juhtima, kes enda mängijate halva estiuse üle naerab ja neid tagaselja pilkab.
      Kahju, et järgmine aasta pärnakaid pole, sest naerda saab nende mängude ajal rohkem kui Bill Gates kogu oma raha eest saaks.

      Fenin oli ikkagi üle väljaku mees. Kaks väravat endise klubi vastu. Pärnakatele kindlasti üks halb unenägu.
      ...tore on!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

        See on ikka suhteliselt haige nähtus, et Fenini-juhtum üldse aset sai leida. Tõstan venna ühest klubist teise ja lasen tal siis eelmisele klubile väravaid lüüa. Minu neutraalne suhtumine Lvadia klubidesse sai küll valusa löögi.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

          ehh, kuna siin mõned pärnu levadia fännid oma tiimi üle arutavad, siis tahaks teile öelda üht.
          On tore, et olete oma klubi üle uhked. Kui ma ka ise alguses hoidsin pärnu tiimile veidi pöialt, siis eelmisel nädalal sunsetis käies muutsin tänu ühele teie rumalale fännile oma arvamust.
          Sõnaga: mingi kohalik rullnokk-levadia fänn tuli mu juurde ja küsis, kas mul tikke on. Eitava vastuse peale lausus tüüp, et kuradi kahju, ma tahaks selle särgi koos särgil oleva logoga põlema panna. Seljas oli mul muidugi Flora särk.
          Kui see idioot peaks ka foorumit lugema (milles sügavalt kahtlen), siis tea, et sa olid lihtsalt liiga hale, et sind veidi õpetada.
          Niisiis soovitan Pärnu fännidel koos mängijatega järgmisel aastal esiliigas olles areneda ning selgeks õppida mõned fänluse põhitõed.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

            Eee... Kas Sa Newcastle\'s kannaksid Sunderlandi s2rki?

            Tegelt ma tahaks ka f2nluse p6hit6dedest yhtteist teada saada, kuna ma olen ka Argentiina, Prantsusmaa jt. s2rkide omanikele suhteliselt sitasti 8elnud. Ka kaines olekus.

            Muuseas, see et Sa Sunsetis k2isid, on t2iesti Su isiklik probleem, kuna tegemist ongi t2iesti m6ttetu kohaga.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

              See, et Inglismaal haigeid fänne palju on, on ammu teada.
              Eestis võiks niipalju mõistust rahval ikka olla, et olla teiste klubide fännide suhtes solidaarsed.
              Aga mis seal\'s ikka... ju siis eksisin.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

                einoh Jaan on kohe pesuehte debiil

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

                  Originally posted by Jyrka


                  einoh Jaan on kohe pesuehte debiil
                  Jyrka, kui me kunagi kohtume, siis ytle seda uuesti, eksole. Aga mis solidaarsust siin klubide vahel ikka tahta? Mulle n2iteks Narva ja Kohtla-J2rve satsid yldse ei meeldi.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

                    tjah, Jaan, Narvat ja Kohtla-Järvet ei armasta minagi.:P
                    Ma mõtlesin solidaarsuse all rohkem Eesti klubisid (ehk Flora, Tulevik, Pärnu Levadia, rohkem neid kahjuks ei olegi), mitte eestivenelaste omi.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

                      Rahu poisid rahu..

                      Lõppude-lõpuks oleme me kõik ühel pool barrikaadi!

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

                        Levadia M - Tulevik mäng algas minutilise leinaseisakuga. Mälestati laupäeval uppunud Meelis Eelmäe tütart.

                        Avaldan sügavat kaastunnet.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

                          Originally posted by Tshurka


                          Levadia M - Tulevik mäng algas minutilise leinaseisakuga. Mälestati laupäeval uppunud Meelis Eelmäe tütart.

                          Avaldan sügavat kaastunnet.
                          Oh god...

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

                            Kuule Tshurka sa ennem mõtle ka kui midagi teed.Meelis Eelmäe tütar ei uppunud,vaid hukkus hoopis teisel põhjusel.Sellise asjaga ei tohi eksida

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

                              Originally posted by river


                              Kuule Tshurka sa ennem mõtle ka kui midagi teed.Meelis Eelmäe tütar ei uppunud,vaid hukkus hoopis teisel põhjusel.Sellise asjaga ei tohi eksida
                              A sorry. Siis ma vist kuulsin tõesti natuke valesti. Need ju sarnase kõlaga sõnad.
                              Vabandan oma eksinuse pärast.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'FC Pärnu Levadia\'

                                Pohlak & Co on Pärnus jalgpalliringkondades ikka väga ebapopulaarne.
                                Pärnu Levadia on ikkagi Levadia süsteemis, ning Flora on ju Levadia pearivaal. Parem ärge siis tulge oma Flora särke Pärnusse eputama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X