320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL Sisehalli turniirid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas PraS Vaata postitust

    Paide LM vs Sillamäe Kalev

    Paide seevastu oli tubli kaitses, kuid ründemäng oli ikka jube hambutu ning treeneripink juhendas kui ühest suust - löö ette, ta ju on kaitsjaga 1-1le.
    Äkki see oligi see mida Rooba Mell Lyonis õppimas käis

    Algselt postitas Meelis Rooba @Õhtuleht Vaata postitust
    Seega võib öelda, et ideid sain, aga välja neid lobisema ei hakka. Eks näis, mida ja kuidas suudan enda juhitava meeskonna hüvanguks ära kasutada,"

    Kommentaar


      #77
      Urmar, kas homme kell 17 on B turniiri m'ng Narva JK Trans - Viljandi JK Tulevik nagu siin kirjas:


      Kuigi Tulevik peaks C turniiril osalema?

      Kommentaar


        #78
        trans ja tulevik ilmselt mängivad sel põühjusel et üks oleks pidand mängima tammeka ja teine tammeka 2-ga

        Kommentaar


          #79
          jah, Tammeka tekitab siin segadusi, väidetavalt on neil mingi koosseis lausa olemas, aga seekord lähevad Trans ja Tulevik vastamisi

          Kommentaar


            #80
            Isegi kui Tammekal koosseis oleks... kas nad saaksid osaleda kui klubil veel litsentsi pole? 5 päeva jäänud...

            Kommentaar


              #81
              Selline mida tänane Tohver, Roos ja Reinvald etendasid pole mu silmad ammu näinud. Ilmselge punane jäeti andmata(kas siis Pikkerile või Slavale). Tribüünile oli sattunud ka mingi märatsev kalju fänn, kes end täis jõi ja siis hakkas karjuma midagi kohtunikele. Ma kahjuks tema sõnadest aru ei saand, kuna ta oli ikka väga purjus.

              Üldises plaanis oli esimene poolaeg parem Sillamäe ning teine poolaeg Levadia.
              Levadia poolt kedagi eredalt silma ei jäänd, kui siis Teever. Ta oli vist Vändra Saeveski väheke puhkusel jõuluajal. No ulmekohtadest raius see vend ikka mööda.

              Sillamäe puhul paistsid silma keskkaitsjad nr 5 ja 7 ning otseloomulikult Ratnikov ning Kvasov. Üldiselt on ikka ulmeline, et kui enesekindlalt ja rahulikult Sillamäe Kalevi mängumehed söötu lükkavad.

              Kommentaar


                #82
                Ma saan õigesti aru, et soojendus on tööle saadud lõpuks? Tuleb see märatsev Kalju fänn ikka oma silmaga üle kaeda!

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ilmselge punane jäeti andmata(kas siis Pikkerile või Slavale).
                  Kõlab väga loogiliselt.

                  Kaart antakse konkreetse asja eest. Mitte et "kellelegi peaks nüüd punase andma".
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Kõlab väga loogiliselt.

                    Kaart antakse konkreetse asja eest. Mitte et "kellelegi peaks nüüd punase andma".
                    Seal olukorras ei saanudki muud olla. Kas Slavale teesklemise eest teine kollane (esimese sai dive`i eest) või Pikkerile Slava maha tõmbamise eest punane. Õige otsus oleks muidugi olnud väravavahi karistamine, sest puude oli ilmselge. Üldiselt on kohtunikud jätkanud ka turniiril eelmise aasta rida, ehk viled on enamus mängudel, mida ma näinud olen, harjumuspäraselt halvad olnud. Mäng oli vahva ning hea tasemega!

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Seal olukorras ei saanudki muud olla. Kas Slavale teesklemise eest teine kollane (esimese sai dive`i eest) või Pikkerile Slava maha tõmbamise eest punane. Õige otsus oleks muidugi olnud väravavahi karistamine, sest puude oli ilmselge. Üldiselt on kohtunikud jätkanud ka turniiril eelmise aasta rida, ehk viled on enamus mängudel, mida ma näinud olen, harjumuspäraselt halvad olnud. Mäng oli vahva ning hea tasemega!
                      Mitmenda minuti kanti juhtus?
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        #86
                        Pikkerile andmata punane oli müstika ja söödumäng keskväljal on tóesti Kalevil midagi puhkavale silmale. Sillamäe nr. 7 kohta jäi mul ainult meelde, et tüüp libises kriitilises situatsioonis rohkem kordi, kui oleks kohane keskkaitsjale. Muidu väga hea mäng. Sillamäe vóitleb kindlasti tuleval hooajal tiitli nimel.
                        Soojustust ei maksa mainida. Uksed aknad kóik seestpoolt jääs. Ilma alkoholita ei ole mótet tulla.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Mitmenda minuti kanti juhtus?
                          80 vói veidi enne. Ei tea täpselt.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Mitmenda minuti kanti juhtus?
                            75. minuti paiku ehk.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas janiion Vaata postitust
                              Soojustust ei maksa mainida. Uksed aknad kóik seestpoolt jääs. Ilma alkoholita ei ole mótet tulla.
                              Seekord pandi siis need lambid tööle mis katsid mänguväljakut. Oli küll soojem kui väljas
                              See oli muidugi ulme,et üks tituleeritud pealinna klubi fänn lasi trepiastmel väheke liugu ühe jääkamara peal

                              Kommentaar


                                #90
                                Haaa
                                Mis astmetesse puutub siis ma ei ole küll moodsa ehituskunstiga sina peal, aga no mida pórgut...
                                Kes terve móistuse juures isend peaks ehitama sellised valsitaktis trepiastmed inimestele, kes tulevad soojendus kotis moodsasse jäähalli jalgpalli vaatama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X