320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL Sisehalli turniirid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas janiion Vaata postitust
    Uksed aknad kóik seestpoolt jääs. Ilma alkoholita ei ole mótet tulla.
    See tähendab, et sees on väga palju soojem kui väljas.

    Märksõnad: kondenseerumine, õhuniiskus, õlu.

    edit: kondenseerumine, mitte kondentseerumine
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      75. minuti paiku ehk.
      Kui Tohver oleks mu sõber, siis ma arvaks, et püüdis hooajaeelses mängus pingeid maas hoida. Aga kuna ta ei ole mu sõber, siis ma arvan, et ta ei tahtnud lihtsalt punast anda. Aga tegelikult ei peaks ma üldse kommenteerima seda kuulujutuolukorda.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        #93
        Kas te kohtunikuga ise arutasite seda teemat? Äkki ta ei ole seda olukorda näinud, jäi hiljaks vms ja ei soovinud ennustada kes mida tegi. Hakkab see ala juba varakult enne hooaega pihta. Miks te ei võta mõnda mängijat nii ette, kui ta mängus on näiteks eksinud. Sama olukord ju. Ta oleks mängu otsustanud. Kui kohtunik eksib siis enamusel hambad krigisevad.
        Gunner since 97

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Stok
          Mängijate eksimusel on tagajärjed: viga, kaart, pennal, värav vmt. Kohtuniku eksimuse tagajärjeks on ainult vilekoor ja foorumiränt.
          Ründaja lõõb tühjast üle, ründaja ei lõõ väravavahiga 1 1 ära jne. Eksimused, mis muudavad tulemust.
          Gunner since 97

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            See tähendab, et sees on väga palju soojem kui väljas.

            Märksõnad: kondenseerumine, õhuniiskus, õlu.

            edit: kondenseerumine, mitte kondentseerumine
            Kus higistatakse-hingeldatakse, seal on ka niiskust. Õues miinuskraadidega on niiskus aga raske tekkima.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              #96
              Kuidas Tarmo Kink esines täna ?

              Kommentaar


                #97
                tänases Flora - Paide kohtumises tundus, et florakas noppis omale päris tõsise vigastuse

                Kommentaar


                  #98
                  Nii, sai siis jälle üks lõbus päev seal uues jalgpalli hallis veedetud.

                  Mõned tähelepanekud:

                  1. Jäämägesi polnd siiamaani ära koristatud
                  2. Parmudega on lõbus jalkat vaadata. Mingi kalju parm tuli mängule prisma kotis(odavaid õllesi täis) ning ütles et kuseb püksi kui kalju vennad midagi ei tee. Quinteri hakkas vist teda kartma ning mängu lõpus hakkas italiano poiss ikka hullu mööda töötama ja palju polnd puudu,et oleks ka skoorinud.
                  3. Kaljus on ka viisakaid fänne. Käivad pläskuga mängul ning joovad viisakalt ja ei märatse. Respect!
                  4. Mänguliselt oli ikka jube mäng ning see koondise poiss Kink oli ikka sama hea kui parim mängija Soccerneti fänniturna Kalevi spordihallis.
                  5. Üldises plaanis. EJL, miks te selle putka sinna nurka panite kui see ei tööta.
                  6. mida aeg õhtupoole seda rohkem võiks sooja sisselükata.

                  Prassi blogi uuest sisehallist saab järgmise sisekande juba täna hommikul kui ta käib ära Tallinna Kalev ja FCL II mängul Oota huviga seda siis .....

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Parkala Vaata postitust
                    tänases Flora - Paide kohtumises tundus, et florakas noppis omale päris tõsise vigastuse
                    Kes??

                    Kommentaar


                      Kui võrrelda eilset Sillamäe - Levadiat ning tänast Infonet - Kaljut, siis kisub suu nurgad muigele. Kalju fännina muidugi on seda kurb vaadata, kuidas Infoneti pool B koosseisule ei suudetud ära lükata, või mis ära lükkamisest me rääkida saamegi. Pigem hea, et meile ära ei löödud.

                      Nii palju kui näinud olen, siis hetkel hindaks järgmiselt:

                      1. Sillamäe
                      2- Levadia
                      3. Kalju
                      4. Infonet
                      5. Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Kui võrrelda eilset Sillamäe - Levadiat ning tänast Infonet - Kaljut, siis kisub suu nurgad muigele. Kalju fännina muidugi on seda kurb vaadata, kuidas Infoneti pool B koosseisule ei suudetud ära lükata, või mis ära lükkamisest me rääkida saamegi. Pigem hea, et meile ära ei löödud.

                        Nii palju kui näinud olen, siis hetkel hindaks järgmiselt:

                        1. Sillamäe
                        2- Levadia
                        3. Kalju
                        4. Infonet
                        5. Flora
                        Vahetaks Infoneti ja Kalju ära.

                        Kommentaar


                          Floraka vigastus ei pidavat tõsine olema. Lihtsalt valus koht juhtus.

                          Kommentaar


                            Olen ka nüüd iga meeskonna mängu näinud ja mina julgen ennustada nii.
                            1.-2. Sillamäe ja Levadia.
                            Võidab see, kes ennast rohkem täiendab. Sillamäe on testimisele juba palju mängijaid toonud ja ilmselt nii mõnigi jääb. Sillamäel oleks ilmselt raha, et veel täiendada. Ratnikov saab ennast tõestada - kas tema parim enne on möödas või mitte.
                            Levadia puhul on võtmeküsimused, kas koondise kandidaadid jäävad. Ja mis se Sido siin tegi?
                            3. Kalju - nende nimesega väljakul ja platsi ääres kõrgemale ei roni, sest Sillamäe ja Levadia mängivad kindlasti stabiilsemalt.
                            4. Flora - usun, et nende vorm läheb ülesmäge ja ei välista ka kolmandat kohta
                            5. Trans - taset oli ka eelmisel hooajal, aga kui Ivanov tuleb, siis vormistatakse tase ka tulemuseks
                            6. Infonet - üleforsseerimine ei ole arendamine

                            Kommentaar


                              Nii! Lubasin ju seda legendaarset Prassi blogi täiendada

                              Käisin täna hommikul siis Kalev ja Levadia 2 mängul.

                              Rahvast oli mingi 20-25(päris hea).

                              Kalevist siis rääkides. Mängu nagu juba on rohkem ja värki, kuid ikka murekoht pallivaldamine. Leva duubli vastu surve all olla sirka 70 minti, no ma ei tea.

                              Leva puhul mulle meeldis,et Arbeiter mängis hoopis teistsugust mängu kui esindusmeeskond. Palli hoiti ja liigutati ja üritati liinide vahel auke leida. Väga tore!

                              Kommentaar


                                Teab keegi, kas JK Järve on kahe hooaja vahel mingeid tugevaid täiendusi saanud või mis värk sellega on, et nad kõik kolm turniiri mängu võitnud on? Eelmine aasta said hoolega tappa ju?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X