320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahtlane küll, kas neil 90-te alguses siin mänginud väidetavatel usbekkidel, kasaahidel ja kirgiisidel ka vastava riigi kodakondsus sai olla. Pigem olid hallipassimehed, kes olid sündinud lihtsalt Usbeki või Kirgiisi NSV-s ja sünnikoha järgi eelmainitud raamatus miskipärast vastava riigi kodanikeks loetud. Kui nii, siis ei tohiks neid küll vastavasse statistikasse lugeda.

    Kommentaar


      Lamin Suma - Sierra Leone
      Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

      Kommentaar


        Märtsi kuu parima värava valimine:



        Korralikud maasikad kõik, väga raske midagi välja valida.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Ainult positiivne, et valik nii keeruline on. ERRi poolt lahe algatus samuti.

          Halb on ainult see, et mitu korda on võimalik hääletada.

          Kommentaar


            RdS 'Panini project'
            A new member of RdS, Riccardo D'Agnese, presents his 'stickers collection' of Premium Liiga players.
            First bag of stickers, Levadia: http://www.rumodispo.com/magazine/ri...kers-levadia-1
            Who is Riccardo: http://www.rumodispo.com/interviews/...rds-cartoonist
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Vali Premium liiga kuu värav ERR spordiportaalis!

              sport.err.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ainult positiivne, et valik nii keeruline on. ERRi poolt lahe algatus samuti.

                Halb on ainult see, et mitu korda on võimalik hääletada.
                Mul ei ole küll võimalust olnud sellist. Proovisin. Ja peaks siis tegelikult spammi võimalus ka maas olema. Kui läbi läheb ja asi kahtlane on, siis asja nii kui nii kontrollitakse.

                Hetkel Tiirik juhib. Tartu tõmbas promo käima Teised klubid tõmmaku ka

                Kommentaar


                  steiv, kõva särk
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Mul ei ole küll võimalust olnud sellist. Proovisin. Ja peaks siis tegelikult spammi võimalus ka maas olema. Kui läbi läheb ja asi kahtlane on, siis asja nii kui nii kontrollitakse.

                    Hetkel Tiirik juhib. Tartu tõmbas promo käima Teised klubid tõmmaku ka
                    Hetkel sain ma ka teist korda hääletada, iseasi kas arvesse läks. Hea on muidugi see, et ma ei suutnud eriti varem otsustada kahe valiku vahel.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Praegu saab refreshi järel uuesti vabalt klikkida nii palju kui tahad. Chrome brauseriks, kui see midagi muudab. Iseasi jah, kas need hääled ka arvesse lähevad.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        see jah petlik, et saab uuesti hääletada. proovisin - hääletajate arv ja protsendid ei muutu et hääleta, ent hääl arvesse ei lähe annan IT-le teada, et äkki siis hääletust enam lihtsalt ei kuvataks.

                        Kommentaar


                          Suht sürr muidugi, et üle aastate lüüakse Meistriliigas esimene korralik käärlöögivärav ja see teenib KUU parima värava valimisel 1% häältest. Ju siis oli mänguseis ja atmosfäär niivõrd emotsioonitud juba tol hetkel, et i kipu häält andma

                          PS, minu hääl läks muidugi Golovljovile (vs Paide)
                          Jõhkralt ilus sooritus. Mis ta positsioon on üldse. Nr 10?

                          Kommentaar


                            Minu hääl läks samuti Golovjovile, pole kahtlustki. Esikolmikusse paneksin veel Pika kauglöögi ja Buinickij käärid.
                            Golovjovi teine värav polnud klassikalises mõttes iluvärav aga väga külmavereline ja küps sooritus nii noore mängija kohta, enamus oleks seal veel vedama hakanud.
                            Aga kokkuvõttes ühe kuu jaoks kena saak.

                            Kommentaar


                              Ma panin hääle Manucho karistuslöögile. Golovljovi põrgatamise panin peas teisele kohale.

                              Prosa ja Tiiriku väravates ma midagi ilusat küll ei leia.

                              Kommentaar


                                Häid variante on tõesti mitmeid, kuid mulle sümpatiseerib millegipärast Wakui sooritus just kõige enam. Pikk ja Golovljov tuleks ka kindlasti poodiumile asetada. Viimase puhul tundus mulle aga, et väike rikošett tuli sisse, mis minu silmis selle värava väärtust ühe pügala võrra langetab. Samas väga hea sooritus sellegi poolest.

                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Suht sürr muidugi, et üle aastate lüüakse Meistriliigas esimene korralik käärlöögivärav ja see teenib KUU parima värava valimisel 1% häältest. Ju siis oli mänguseis ja atmosfäär niivõrd emotsioonitud juba tol hetkel, et i kipu häält andma
                                See värav on videos kõige juustusema kvaliteediga, ehk mängib ka see tõsiasi alateadvusega?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X