320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P***** Tallinna linnavalitsus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

    Originally posted by priity


    Originally posted by Martin
    Esiteks - kes on neist litsid ja kes vargad ning kes oled nt. sina neid hukka mõistma? Seda üldiselt siis.
    Kuule Martin. Mõistan, et sulle kui keskerakonna toetajale tekitab selline väljend südamevalu. Siiski oled sa ju lisaks ka ajakirjanik ning peaksid mõistma, et jutumärkides olev väljend oli ajakirjanduslik võte tsiteerimaks Aivar Pohlaku arvamust. Kasutasin Pohlaku väljaütlemist selleks, et juhtida tähelepanu asjaolule, et pohlakule ja teistele flora ning ejl asjameestele keskerakonna valimisedu positiivset hingeseisundit ei tekita, etc. Pole nagu mõtet edasist arutluskäiku kui ilmselget seletama hakata...
    Juhul kui aga Pohlaku arvamus JH-le korda ei lähe, siis on see muidugi asjatu hoiatus.
    Nagu olid ka sina mul ainult näiteks toodud

    Peale selle pole ma Keskerakonna toetaja (nagu ka ükskõik millise erakonna oma), mul lihtsalt pole nende vastu midagi (ehk nad pole minu arvates eriti paremad-halvemad kui teised toerdad erakokonnad) ning seetõttu vist olen siin suht omapärane frukt. Ja sarnase postisuse oleks ükskõik kelle võidu puhul soovitusena teinud. Nii palju siis pooldamisest.

    Üldiselt ootaks aga JPH juhatuse liikme või siis abiliikme arvamust selle teema kohta.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

      --- Peale selle pole ma Keskerakonna toetaja (nagu ka ükskõik millise erakonna oma), mul lihtsalt pole nende vastu midagi (ehk nad pole minu arvates eriti paremad-halvemad kui teised toerdad erakokonnad) ning seetõttu vist olen siin suht omapärane frukt. ---

      Aga äkki mitte frukt - äkki Martin on lihtsalt pisut rumal meil.....

      Kommentaar


        Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

        Originally posted by Martin
        Peale selle pole ma Keskerakonna toetaja (nagu ka ükskõik millise erakonna oma), mul lihtsalt pole nende vastu midagi (ehk nad pole minu arvates eriti paremad-halvemad kui teised toerdad erakokonnad) ning seetõttu vist olen siin suht omapärane frukt.
        No kui sa nõnda apoliitiline oled siis on mõistetav miks sa kõigiga koostööd tahad teha... Make piiss not war

        Kommentaar


          Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

          Allo

          Ohjah, võta kahe käega peast kinni ja vanguta
          Aga mitte sellest ei tahtnud ma täna kirjutada.
          Nimelt sai juhtumisi nädalavahetusel kuulatud Evelin Sepa ettekannet ühel huvitaval seminaril. Õhkkond oli tema suhtes vaenulik ja ise jättis ta ka suht kehva mulje. Positiivsena tooksin välja seiga, et küsimusele, kas Keskerakond nüüd võimule saanuna Tallinnas kavatseb staadioni lõpuni ehitada vaatamata Pohlaku avaldustele ajakirjanduses, oli vastus lühike ja konkreetne -JAH. Muud tema vastused olid hägusad ja kohati lausa usukumatult rumalad. Seega jään oma seisukoha juurde, et meie Meka saab varsti valmis.

          PS! Looside ehitamisega ollakse vist juba niikaugel, et ka klaasid on 1/4 neist ette pandud, mis ka staadioni väljanägemist pisut parandab.

          Lõpetuseks veel niipalju, et kui JH midagi diplomaatiast ja headest tavadest jagab, siis tuleks Martini soovitust järgida. Loomulikult ei tohi see õnnitlus olla imal ja pugev, vaid konkreetne ja konstruktiivne.

          Parimatega
          Eestlane Finsbury Parkis

          Kommentaar


            Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

            Vastan siin kohal kui lihtsalt fänn.Minu teada on hetkel JPH liikmete seas 1 Isamaaliidu ja 3 Iseseisvuspartei liiget.Rohkemat ei tea ja pole ka huvi tundnud,sest staadionile koguneme me mängu vaatama,mitte hetkelist poliitilist situatsiooni kommenteerima.Pärast mängu loomulikult me pidutseme räägime naistest,õllest,poliitikast ja ka pededest.Kui üldine hoiak pedede ja mõnede poliitikute suhtes on negatiivne,ei ole meil vaja tormata kallistama Pooletoobilist Arnoldit,et näe hästi laulsid.Paljude fännide jaoks on osad teemad must-valged.Vaevalt ,et me enda õnnitlustega paipoisteks saame.Hetkel mil meid 188 liiget ,mis on käputäis võrreldes Edgari poolt kogutud häältega 14 000,tundub see abitu ja silmakirjalik.Kallis Smuutov aga mida me siis teeme ,kui kevadel Riigikogu valimised võidavad Isamaaliit ja Mõõdukad.... kas siis saadame neile ka tervituse???Antud hetkel on staadioni ja jalgpalli toetuseks oma kindla sõna öelnud just Isamaaliit ja Mõõdukad.Selline ongi siis meie poolne tänu ja APOLIITILISUS.
            Kui meid on tuhat,küll siis juba kosilasi leidub.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

              Savisaar võttis vastu ettepaneku hakata nö Suur Kalevi auesimeheks. Sinna kuulub ka Maardu Levadia. Vandenõuteooria- ehitavad jah staadioni valmis, kuid tahavad Pohlakust lahti saada ning anda see siis Levadiale.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                Nonii, Lilleküla kompleks edeneb siiski. Vaikselt, aga kindlalt. EPL-s on selle kohta väike jutt. Linna poolt investeeritud summas on ikka väga suured erinevused siiani. Flora arvates on saadud 24.9m, Vitsuti andmeil ligemale 65m. Nii et laiemas mõttes tundub on säilinud status quo.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                  ja varsti on meil ka vihmakaitseks katus peakohal

                  meeldiv
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                    ja varsti on meil ka vihmakaitseks katus peakohal

                    meeldiv
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                      Pohlak loodab staadioni aasta lõpuks valmis ehitada, kirjutab Päevaleht. Ehk hakkavad Toompealt nüüd vähe positiivsemad tuuled puhuma. Paistab, et ka ehitusfirmadega on probleemid niivõrd-kuivõrd ära klaaritud. Eks näha ole, kas reaalselt ka midagi liikuma hakkab või jääbki jutu tasemele.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                        Ehk hakkavad Toompealt nüüd vähe positiivsemad tuuled puhuma.


                        Staadionit on seni rahastanud Tallinna linn, mitte Eesti Vabariik ja volikogus on Keskerakonnale enamus ka ilma Reformita.Seega Pohlaku jaoks võib olukord ainult hullemaks minna!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                          Originally posted by martin007


                          Ehk hakkavad Toompealt nüüd vähe positiivsemad tuuled puhuma.


                          Staadionit on seni rahastanud Tallinna linn, mitte Eesti Vabariik ja volikogus on Keskerakonnale enamus ka ilma Reformita.Seega Pohlaku jaoks võib olukord ainult hullemaks minna!
                          Pidasingi silmas just seda, et ehk uus loodav koalitsioon Toompeal leiab võimalusi staadioni ehituse toetamiseks, mida eelnev koosseis kahjus oluliseks ei pidanud.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                            Koalitsioonis ei ole ilmselt Mõõdukaid ega Isamaaliitu.
                            Kahtlen, kas Res Publica või Reform(Vilba) Pohlaku staadioni ehitust toetavad.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                              Originally posted by martin007


                              Koalitsioonis ei ole ilmselt Mõõdukaid ega Isamaaliitu.
                              Kahtlen, kas Res Publica või Reform(Vilba) Pohlaku staadioni ehitust toetavad.
                              Isamaaliitu ei saa veel välistada, isiklikult loodan salamisi ka Mõõdukate saamist opositsiooni asemel koalitsiooni.

                              Keskerakonna esimehe tool on kõikuma löönud, midagi ehk on muutumas. Poleks tegu Keski ja Savisaarega, võiks arvata, et esimees astub tagasi, aga Edgarit ei kujuta kuidagi ette sellist sammu astumas.

                              näis, mida lähipäevid toovad.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                                Hei

                                Res Publica kui staadioniehituse vastaseks tituleerimine on kindalsti ennatlik. Parts ja co rõhuvad just vastutulelikkusele ja ühiskondliku arengu tagamisele. Nende poolt ei üllataks just ka häälivõitev otsus toetada jalgpalli arengut, sest on ju näha et suur ja tähtis objekt on pooleli ja raskustes.

                                Ning samas olen ma kindel, et kui keegi lootis siin Mõõdukatele, siis neid ei kaasata üpris kindalsti. Mõõdukatel puuduks roll parempoolses koalitsioonis. Sel ei oleks mõtet..
                                Pigem oleks nad hetkel hea sots-demokraatia ideede algataja opositsioonis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X