320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
    Kas jalgpall.ee leheküljel videot fullscreenile ei saagi panna?
    Tulin, et sama küsida. Kui keegi mingi nipi leiab, palun teada anda. See tikutops on muidu üpris mõttetu.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      soccerneti lives soovitati suumida.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        soccerneti lives soovitati suumida.
        Nojah, luup on alati abiks. Loodetavasti leitakse järgmiseks vooruks lahenduse pakkuja poolt selle koha pealt ikka mingit rohtu.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Huvitav asi, et tänastes 13.00 mängudes on vähemalt üks meeskond üleni mustas vormis.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Krt nagu läbi lukuaugu vaataks jalgpalli

            Kommentaar


              Lillekülas, Sportland Arenal toimus täna koduse jalgpalli Premium liiga avavooru tuliseim kohtumine mulluse kahe esimese Tallinna FC Flora ja Tallinna FC Levadia vahel, mis lõppes väravateta viigiga.

              Kommentaar


                Ma küll ei poolda vägivalda, kuid selline asi käib fänluse juurde.

                Meil on aga nii,et Kalju, Flora ja Tammeka fännid joovad peale mängu koos õlut. Mõni isegi eksib vastase fännide hulka ja on usku muutnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ma küll ei poolda vägivalda, kuid selline asi käib fänluse juurde.

                  Meil on aga nii,et Kalju, Flora ja Tammeka fännid joovad peale mängu koos õlut. Mõni isegi eksib vastase fännide hulka ja on usku muutnud.
                  Minu fänluse ajal pole me kordagi teiste fännidega koos õlut joonud va siis aastalõpukas
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Ma küll ei poolda vägivalda, kuid selline asi käib fänluse juurde.

                    Meil on aga nii,et Kalju, Flora ja Tammeka fännid joovad peale mängu koos õlut. Mõni isegi eksib vastase fännide hulka ja on usku muutnud.
                    Jah. Ainuke õige jalkafänn on see, kes ropendab, sõimab, norib tüli ja kakleb. Eriti kõva mees on see, kes loobib eluohtliku esemega turvameest, peaks talle aasta fänni auhinna andma. Ülejäänud pehmod, kes vaikselt tribüünil on pole õiged fännid ja peaks rohkem pileti eest maksma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hipper Vaata postitust
                      Jah. Ainuke õige jalkafänn on see, kes ropendab, sõimab, norib tüli ja kakleb. Eriti kõva mees on see, kes loobib eluohtliku esemega turvameest, peaks talle aasta fänni auhinna andma. Ülejäänud pehmod, kes vaikselt tribüünil on pole õiged fännid ja peaks rohkem pileti eest maksma.
                      Väitsin ma seda,et kõik peaksid sellised olema ?

                      See on loomulik, et kõik pole ühesugused ja ühe vitsaga löödud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Väitsin ma seda,et kõik peaksid sellised olema ?

                        See on loomulik, et kõik pole ühesugused ja ühe vitsaga löödud.
                        Ma arvan, et sellega ei peaks siiski leppima. Vägivaldset ning tülinorivat seltskonda on võimalik nii fänluses, kui ka reaalses elus, siiski miinimumini viia.

                        Kommentaar




                          Kommentaar


                            Arvestades eestlaste ja venelaste vastastikust viha on neid lööminguid üpriski vähe. Ja lugege, seekord olid mingid valgevenelased ässitajad. Sellest videost on mul ainult üks küsimus, miks teised flora fännid sellele tüsedale tüübile appi ei läinud, oli ju selgelt üksinda nelja vastu hädas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Ma küll ei poolda vägivalda, kuid selline asi käib fänluse juurde.

                              Meil on aga nii,et Kalju, Flora ja Tammeka fännid joovad peale mängu koos õlut. Mõni isegi eksib vastase fännide hulka ja on usku muutnud.
                              Idiootsus ju. Samamoodi nagu suudavad sportlased peale mängu patsu lüüa ja enam vähem sõbralikult lahku minna, peaksid fännid ka suutma üksteisel mitte kõrisid maha võtta. Ma pole ilmselt nii tulihingeline fänn kunagi olnud ja sp ei mõista, et mis teema mind teise meeskonna fänni kallale ajaks. Mu isiklik ja ilmselt ekslik arvamus on see, et teatud kontigent otsib nimelt tüli lootuses, et saaks natuke madistada (ala need Eesti Odini kamp).

                              Kommentaar


                                Kuidagi ka üllatavalt vähe publikut,ainult 300...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X