320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Asja point on ju tegelikult see, et profisportlane (või kes iganes) tuleb foorumisse paukuma. Edasine möla on kõik sellest tingitud.
    Seda muidugi, kommenteerisingi ainult seda ühte väljendit aga ega ma absoluutsele tõemonopolile ei pretendeeri, ehk saan hoopis ise valesti aru.

    Huvitav on muidugi ka see, et kui on soov kellelegiga arveid õiendada, siis miks on vaja enne foorumis ähvardada?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      kus see originaaltekst on?
      hetkel on ainult tsitaat ja selle saab igaüks ise valmis vermida
      nii et, millest üldse jutt käib?
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Algselt postitas mg Vaata postitust
        kus see originaaltekst on?
        hetkel on ainult tsitaat ja selle saab igaüks ise valmis vermida
        nii et, millest üldse jutt käib?
        kustutatud ilmselgelt praeguseks. Aga täpselt sellisel kujul see kirjutatud oli. Verminud ei ole keegi midagi.

        Kommentaar


          Tõenäoliselt kustutatud autori enda poolt. Muidu oleks ka kõik teised kommentaarid siin kustutuskummi näinud.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Seoses Tallinna FC Levadia ja Nõmme Kalju FC edasipääsemisega UEFA Euroopa Liiga teise kvalifikatsiooniringi on Premium liiga mängukalendrisse sisse viidud alljärgnevad muudatused.

            XIX vooru mäng
            Teisipäev, 2. august kell 19:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia, A. Le Coq Arena (oli 15.07)

            XIX vooru mäng
            Teisipäev, 2. august kell 19:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Infonet, Hiiu kunstmurustaadion (oli 16.07)
            Sellel on kindlasti mõjuvad põhjused, miks need kaks põnevusmängu nüüd täpselt ühel ajal toimuvad. Aga see ei tähenda, et niisugune asi mulle meeldiks. Kusjuures juba teist korda selle hooaja jooksul.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Muide, 23. augustil on Levadia-Kalju kell 18 ja Flora-Infonet kell 20. Miks nüüd nii ei saanud, ei tea.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                õnneks ei toimu need mängud kell 16:00

                Kommentaar


                  Levadia 23.juuli mäng liigutati päev edasi. Toimub 24.juuli kl 19.00

                  Kommentaar


                    Mänguolud: +17, vihmajärgne vahelduv pilvisus; kunstmuru väga heas seisukorras. Seoses paduvihmaga algas mäng kell 16:14.

                    Naljaks on see ilm. Kui Lasnas on padukas, siis linna teises otsas sirab päike ja mingist vihmast pole märkigi. Vaatan neid südantlõhestavaid galeriisid kesklinnast ja ei usu oma silmi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Sellel on kindlasti mõjuvad põhjused, miks need kaks põnevusmängu nüüd täpselt ühel ajal toimuvad. Aga see ei tähenda, et niisugune asi mulle meeldiks. Kusjuures juba teist korda selle hooaja jooksul.
                      Nüüd on mõistlikumaks muudetud.

                      1. augustil 19.00 Flora-Levadia
                      2. augustil 19.00 Kalju-Infonet

                      Mõlemad võivad veel edasi lükkuda, kui Levadia või Kalju imet teeb ja järgmisesse ringi jõuab.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Täna on üleminekuakna viimane päev, kas Soccernetis tavapärast live ülekannet hooaja ühest põnevaimast momendist ei tulegi? Üleüldse tuleb tõdeda, et seoses Rauli lahkumisega ning Ivari ja Rasmuse ajateenistusse minemisega on portaali kvaliteet päris oluliselt kannatanud, mis ühelt poolt on muidugi ka mõistetav.

                        Kommentaar


                          Ega neid üleminekuid väga palju oodata ei ole - huvitav see, et Sadovoi Flora duublist kolis Tartusse ja on hetkel Tammeka U21 listis..... Ilmselt läks Tartusse õppima...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            Ega neid üleminekuid väga palju oodata ei ole - huvitav see, et Sadovoi Flora duublist kolis Tartusse ja on hetkel Tammeka U21 listis..... Ilmselt läks Tartusse õppima...
                            Rande samuti. Ei saa öelda, et seekordne üleminekuaken oleks kuidagimoodi igav olnud. Üllatavaid ja väga üllatavaid liikumisi on olnud ohtralt. Viimased üleminekuaknad kui Soccernet on sellist võimalust pakkunud on tekitanud tunde, nagu vaataks Sky Sportsi Inglise akna sulgumise ajal. Klubidega aktiivselt suhtlemine, erinevad spekulatsioonid õhus viimase minutini. Tekitas tunde, nagu ka siinmail oleks jalgpall päris. Samas mõistan, et ilmselt olen üks väheseid, keda selline asi Eestis huvitab.

                            Kommentaar


                              Niinepuu liigub Paidest Keilasse.

                              Kommentaar


                                Samuel Vard (19 a), Flora U21-> JK Tarvas (laen)

                                Pressiteade pildi ja kommentaaridega peaks tulema lähiajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X