320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Mitu artiklit veel tahad lingida? Neid jutud on mulle tuttavad ja ma arvan täpselt sama mis siin kirjutan: jama.
    Sinu arvamus on et ma ei saaks rääkida kui sama jutt käib oma maal. Naeruväärne.
    Tore on, igal rahvusel oma lugu.
    Te jääte ehk tulevikus alla rahvustele, kes teile jätkuvalt tulevad, meie jäime ja nagu FC I meile koha kätte näitas, jääme jätkuvalt alla rahvale, kes meie kunagise tahte vastaselt on juba siin, rahvale, kes meie rahvusliku jalgpalli pool sajandit tagasi hävitas.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Tore on, igal rahvusel oma lugu.
      Te jääte ehk tulevikus alla rahvustele, kes teile jätkuvalt tulevad, meie jäime ja nagu FC I meile koha kätte näitas, jääme jätkuvalt alla rahvustele, kes meie kunagise tahte vastaselt on juba siin.
      See on sinu isiklik vaatenurk ja lisaksin ka aetud. Ma ei näe niimoodi ja oled päris kindel et enamus ka niimoodi ei näe. Mitte keegi ei ole alla mitte kellele.
      Kunagi ka eestlased on Uralist siia kolinud.
      Immigratsioon on inimlik protsess. On palju 'uus' itaallasi ja tulevikus on tulemas ka palju 'uus' eestlasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Tore on, igal rahvusel oma lugu.
        Te jääte ehk tulevikus alla rahvustele, kes teile jätkuvalt tulevad, meie jäime ja nagu FC I meile koha kätte näitas, jääme jätkuvalt alla rahvale, kes meie kunagise tahte vastaselt on juba siin, rahvale, kes meie rahvusliku jalgpalli pool sajandit tagasi hävitas.
        Ega kogu eestivenelaste kommuun pole süüdi mingites poliitilistes otsustes mida NLiidu asjapulgad kunagi kümneid aastaid enne nende sündi välja mõtlesid. Venelased tulid siia sest siin oli tööd ja paremad tingimused, nagu praegu on meie koorekiht Soomes.
        Jalgpall on üks väheseid alasid koos keskerakonnaga, kus integratsioon on mingil määral õnnestunud.

        Kommentaar


          Kogu selle väitluse kammajaa peal pean nentima, et enamus siin elavatest venelastest ei tunne Eesti jalgpalli vastu erilist huvi. Nemad elavad kaasa Venemaa jalgpalliklubide käekäigule. Niipalju siis jalgpalli integratsiooni mõjust laiadele hulkadele.

          Kommentaar


            Kõik tõsi ja värki, aga hea on vähemalt see, et eestlased ise tunnevad koduliiga vastu suurt huvi, eks.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              hea on vähemalt see, et eestlased ise tunnevad koduliiga vastu suurt huvi, eks.
              no pole ime, et huvi ei tunne,
              sest
              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              eestlased ei oska lihtsalt vutti mängida
              tegelikult võiks oma noortetõmmete osakaalu klubis veel rohkem ja kiiremini tõsta,
              see suretaks liiga üsna kiiresti välja
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Muidugi kõlaks et ma olen anti-Flora, aga päris kummaline et 'aasta ämber' valikus pole üldse mingi Flora asi.
                Flora.jpg

                Paar soovitus näiteks:

                Flora läbikukkumine vastu Gibraltari amatööride
                Baranovi eksimused otsustava viigis vastu Sillamäe

                Kommentaar


                  Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                  Muidugi kõlaks et ma olen anti-Flora, aga päris kummaline et 'aasta ämber' valikus pole üldse mingi Flora asi.
                  [ATTACH=CONFIG]5010[/ATTACH]

                  Paar soovitus näiteks:

                  Flora läbikukkumine vastu Gibraltari amatööride
                  Baranovi eksimused otsustava viigis vastu Sillamäe
                  Selle Flora "euroeduga" olen Angeloga nõus. Hästi piinlik

                  Kommentaar


                    Mängutulemusi ei ole me ämbrite alla lugenud, sest seal peaks olema konkreetsemad asjad, millega keegi hakkama on saanud. Flora eurokrahh sai ära mainitud hooaja pettumuste hulgas.

                    Järele mõeldes võinuks küll ämbrite alla minna Toomi eksimus viimases voorus.

                    Kommentaar


                      Viimases voorus eksis pigem ikka Tamm, kes hoolimata väravavahi õigeaegsest röögatusest otsustas selle palli suht viimasel hetkel peaga kuskile taevasse mängida. Siis oli Toom juba eikellegimaal ja sealt ta läks.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Viimases voorus eksis pigem ikka Tamm, kes hoolimata väravavahi õigeaegsest röögatusest otsustas selle palli suht viimasel hetkel peaga kuskile taevasse mängida. Siis oli Toom juba eikellegimaal ja sealt ta läks.
                        Ma pidasin silmas viigiväravat, kui nõrk löök lipsas jalgevahelt sisse, kuigi samas oli see ka üsna lähedalt löödud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          Mängutulemusi ei ole me ämbrite alla lugenud, sest seal peaks olema konkreetsemad asjad, millega keegi hakkama on saanud. Flora eurokrahh sai ära mainitud hooaja pettumuste hulgas.

                          Järele mõeldes võinuks küll ämbrite alla minna Toomi eksimus viimases voorus.
                          Kui mängutulemusi mõjutanud asju meenutada, siis mul on maist meeles üks mäng, kus KTM vähemuse tõttu läksid ühel satsil võidupunktid kaduma. Oli küll suuresti ebaõnn, aga kui nõnda riskida, siis seda näppulõikamist võib ilmselt rohkem pangeks pidada kui mõnd teist asja ses listis. Pretsedendi loonud mäng, millest saab ilmselt kunagi ka hea viktoriiniküsimus sarjas "ainult eesti jalgpallis".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Mängutulemusi ei ole me ämbrite alla lugenud, sest seal peaks olema konkreetsemad asjad, millega keegi hakkama on saanud. Flora eurokrahh sai ära mainitud hooaja pettumuste hulgas.
                            Ära on mainitud Flora kehv algus, aga see pole pettumus. Flora europask on ikka ämber mis ämber - Räägitakse Celticuga mängust kindlas kõneviisis ning vaadatakse Glasgowsse hotelle ja asju valmis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                              Kui mängutulemusi mõjutanud asju meenutada, siis mul on maist meeles üks mäng, kus KTM vähemuse tõttu läksid ühel satsil võidupunktid kaduma. Oli küll suuresti ebaõnn, aga kui nõnda riskida, siis seda näppulõikamist võib ilmselt rohkem pangeks pidada kui mõnd teist asja ses listis. Pretsedendi loonud mäng, millest saab ilmselt kunagi ka hea viktoriini küsimus sarjas "ainult eesti jalgpallis".
                              Jah päris hämmastav, et see kellelegi pähe ei löönud, kuigi sai mõeldud nii eraldi kui toimetajate ühisel ajurünnakul. Eks selliste üsna ebamääraste asjadega, mille üle keegi otseselt arvet ei pea, ongi ununemise oht.

                              Kui keegi oleks seda maininud enne hääletuse algust, oleks see kindlasti ka ämbrite listi lisatud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Ära on mainitud Flora kehv algus, aga see pole pettumus. Flora europask on ikka ämber mis ämber - Räägitakse Celticuga mängust kindlas kõneviisis ning vaadatakse Glasgowsse hotelle ja asju valmis.
                                Krt, ma hakkasin mobiilist oma vastupostitust muutma ja kustutasin selle kogemata ära. Aga asja mõte oli, et kui sa fännidest räägid, siis ma ei oska midagi kosta, kas ja kes kindlalt rääkis ja kes kuhu voodikoha tellis. Kui sa klubist räägid, siis ajad paska. Klubi ei maininud seda mängu kordagi kindlana, õieti ei mainitud seda pea üldse. Ja ettevalmistuste tegemine ehku peale on sellises olukorras paratamatu.
                                That being said, Flora euroflopp oli selle hooaja suuremaid floppe üldse. Ei vaidle vastu. Keegi ei vaidle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X