320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Ma arvan et jalgpallis midagi planeerima on raske tööd.
    Edukase karjäärile on vaja palju asi ja suur osa võtab ka fortuna.
    Pluss, jalgpalli turg on nii suur et keegi ei oota mingi Eesti ime kui jõuba juba 24.a vana ja on ainult Eestis mänginud.
    Minu arvates, õige tee on nagu Liivak, Käit, Vastchuk, et juba läbi lööma välismaal noorte tasandil. Muidugi kõik ei saa, aga peaks olema et enamus noorte koondislased on välismaa academy's.
    Selles mõttes on vaja mitte mingi planeerija, vaid mingi 'välisminister' kes hakkab kontakte lööma ja skautid Eestisse tuua.
    Nõus, et karjääri planeerimine ei ole kerge, see ei saagi olla sirgtee, vaid nagu sa isegi ütlesid, väga paljus mängib rolli ka fortuuna. Ja absoluutselt nõus, et jalgpalliturg on suur, ma poleks isegi nii tagasihoidlik, ma ütleks, et see on üüratu. Eks see nõustamine ongi selleks mõeldud, et jalgpalluritel sellel turul paremini orienteeruda, nende võimeid ja taset hinnates leida parim lahendus. Võib-olla on see tõesti maailma jalgpallis pretsedenditu, aga tõenäoliselt on selle üks eesmärkidest mitte kaotada Eesti jalgpallile, eeskätt koondisele, vajalikke mängumehi.

    Mis akadeemiatesse puutub, siis mul on tunne, et siin maarjamaal, on neil nagu mingi müütiline aura. Ei, ma ei arva, et igaüks või isegi enamus seal mängima peaks. Kui kellegil tekib võimalus ja endal huvi on, andku tuld, aga kindlasti ei peaks need olema eesmärk omaette.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
      Noh, minu ka need 3 kuut kõlavad päris pikk aeg.
      Tippjalgpalli standard tundub olevat 6 nädalat. Vähemalt hollandlasest ekspert Raymond Verheijen soovitab nii. Mujal on ka muidugi hooaeg palju pikem, aga tundub, et kuuest nädalast piisab, et meeskond vormi saada.

      Tegelikult see topeltaeg on hea võimalus mängijate oskuseid reaalselt arendada. Ei tea kas ja kuidas sellega tegeletakse, aga aega on selleks antud.
      www.playmaker.ee

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kulunud näide, aga Metsa eest maksti raha ja ta saab pidevalt mängida
        Jah, seda on mainitud nii palju, et on unustatud peamine põhjus, miks ta seal pidevalt mängib - sest meeskonna treener peab teda piisavalt hea tasemega mängijaks, et ta pidevalt mängu panna.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas shefield
          Kas meistriliiga 2016 täiskalender kuskil üleval ka on?
          Tahtsin seda sama küsida. Ei leia mitte kuskilt, samas Rakvere kodumängude kohta on uudis olemas.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #50
            Minu teada ei tohiks veel ametlik kalender kuskil väljas olla. Teada on vaid nii palju, kui Pohlak VT-le avalikustas.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Minu teada ei tohiks veel ametlik kalender kuskil väljas olla. Teada on vaid nii palju, kui Pohlak VT-le avalikustas.
              Ma ei saa aru, kalender pole veel ametlik aga on juba teada kellega Rakvere mängib? Millal loositi?

              Kommentaar


                #52
                Premium liiga avakohtumine toimub 4. märtsil
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #53
                  Kuidas 2016 aasta kalendri kokkupanek toimus? Kas oli loosimine taaskord või oli seekord mingi normaalsem tegevus?

                  Kommentaar


                    #54
                    Levadia-Flora kohe 5.märtsil, pehme start.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Kuidas 2016 aasta kalendri kokkupanek toimus? Kas oli loosimine taaskord või oli seekord mingi normaalsem tegevus?
                      Arvestades, et on EM-i aasta, OM-i aasta ning omad nõuded ja nõudmised on TV- ja internetiülekannete teostajail ja UEFA-l, siis kujutan ette, et seekordne kalendritöö oli päris õudne, õudne töö ja ma ei usu hästi, et siin loosiga midagi võimalik teha oli. Pane potti veel Rakvere ja Tammeka ja Ida-Viru infraprobleemid ka ja ongi võimatu kokteil...

                      Kõigele lisaks ei mängi sellest hooajast enam CL ja EL sarjades mängivad meeskonnad ka nende mängude ajal Premiumit, nii-et... Brr.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Stok
                        Mina usaldaks selle töö arvutile. Nad on teinekord päris võimekad.
                        Ma eeldan, et seda tehtigi, preferentse oli lihtsalt rohkem kui "10 mansat, 2+2 mängu. Tööta, loom!"

                        -e-
                        Vot sulle säh... http://soccernet.ee/pohlak-kalender-...eekord-kasitsi

                        Kommentaar


                          #57
                          Premium Liiga koduleht võiks Tuleviku logo ja lingi asendada Rakvere omaga. Kui kalender juba selle hooaja oma, siis võiks logod ka olla.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas willane Vaata postitust
                            Premium Liiga koduleht võiks Tuleviku logo ja lingi asendada Rakvere omaga. Kui kalender juba selle hooaja oma, siis võiks logod ka olla.
                            Mhh.. Tuleviku logot pole küll mõtet asendada millegiga, niikuinii tuleks hooaja lõpus jälle tagasi panna juu...

                            Kommentaar


                              #59
                              Põnev päev täna Eesti liigajalgpallis olnud. Täna alustasid treeningutega ka Paide ja Infonet. On kellelgi ehk midagi põnevat ka nende meeskondade kohta lisada? Kuidas asjalood Ida-Virumaal on?

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Põnev päev täna Eesti liigajalgpallis olnud. Täna alustasid treeningutega ka Paide ja Infonet. On kellelgi ehk midagi põnevat ka nende meeskondade kohta lisada? Kuidas asjalood Ida-Virumaal on?
                                (Hästi) natukene info Paidest leiad siin: http://onenilup.com/baltic-silly-season-estonia-3 - on ka kuhu Melts võib siirduda koos ühe Sillamäe mängijaga Tallinna klubisse.
                                Rakveres ka keegi uus.
                                Loe läbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X