320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga A & B 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Floral ei olnud pallipoisse, ühes nurgas kustusid tuled pidevalt ära ja teadustus tuli vist alle teiseks poolajaks. Paha..

    Kommentaar


      uus süsteem, kus klubid ise protokollid sisestavad, ei toiminud. Nagu ikka, alguse asi.

      Kommentaar


        Algselt postitas peters Vaata postitust
        uus süsteem, kus klubid ise protokollid sisestavad, ei toiminud. Nagu ikka, alguse asi.
        Ma tahaks õudsalt edasi norida, aga löön käega. Kõigil rahulikum, ei häiri suure töö tegijaid ka. Alguse asi.

        Kommentaar


          Norima peab, aga andkem asjale aega jh. kuigi tõesti ei mõista, et kas siis esimene hooaja mäng peaks siis olema nö testimise koht, et kas toimib värk või mitte. Õnneks täna oli Rakvere mänguks kõik vajalik olemas (soccernet otsepilt ja Tarva twitter).

          Kommentaar


            Mõni on siin selgeltnägija, aga jah, uus protokollide sisestamise süsteem ei hakanud tööle. Eks homme saab uuesti proovida.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mõni on siin selgeltnägija, aga jah, uus protokollide sisestamise süsteem ei hakanud tööle. Eks homme saab uuesti proovida.
              Aga reaalselt ka avastati see enne esimese vooru esimest mängu, et ei hakka tööle? Ma väga särav itimees ei ole, aga üks arvutiprogramm ei tohiks nagu diiselauto olla, et jätad külmal ööl õue ja hommikul on kellad, kui tööle tahad sõita...

              Kommentaar


                Läheb lahti!

                Esiliiga B
                I voor Keila JK vs Tartu JK Tammeka U-21 -Teaser

                Info ürituse kohta koos video ja piltidega leiab -siit

                Täna tuli välja Keila JK veebruarikuu uudiskiri!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Aga reaalselt ka avastati see enne esimese vooru esimest mängu, et ei hakka tööle? Ma väga särav itimees ei ole, aga üks arvutiprogramm ei tohiks nagu diiselauto olla, et jätad külmal ööl õue ja hommikul on kellad, kui tööle tahad sõita...
                  Rahune nüüd maha ja ole ka edasi rahulik, igatahes tänane protokoll tuleb üles kell 18:00, seda ma julgen garanteerida ka. Võid (meele)mürki võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Rahune nüüd maha ja ole ka edasi rahulik, igatahes tänane protokoll tuleb üles kell 18:00, seda ma julgen garanteerida ka. Võid (meele)mürki võtta.
                    Ei jõua kohe ära tänada. Ei tea, kas välismaal ka koosseisud enne mängu üles pannakse? Äkki müüme neile idee maha?

                    Kommentaar


                      Miks tõmbled üldsegi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Rahune nüüd maha ja ole ka edasi rahulik, igatahes tänane protokoll tuleb üles kell 18:00, seda ma julgen garanteerida ka. Võid (meele)mürki võtta.
                        Praegune protokoll ongi see uus versioon, mis pidi kujutama ka meeskondade taktikalist asetust või ei ole seda veel töökorda saanud?

                        Kommentaar


                          Meeskondade asetust esialgu veel netis näha ei saa, aga protokollis on ta juba väljaprinditav. Peagi on ta ka netis nähtav. Eilsed süüdistused olid selles mõttes kohatud, et süsteemi ei olnud eriti võimalik varem testida, see eeldas siiski konkreetsete tegelaste kohalolekut.

                          Kommentaar


                            Konkreetsete tegelaste kohalolekut kus? Kohalikus raamatukogus kus on internet?
                            Süüdistused ei olnud kohatud. Kui uusi asju ette võtta, siis teha seda põhjalikult organiseeritult, mitte uisa-päisa pohhui suhtumisega. Just saying, et korralagedus on teil seal. Kes peab vastutama selle jama eest?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                              Kes peab vastutama selle jama eest?
                              Ole mureta, süüdlased lasti juba eile maha.

                              Kommentaar


                                Tegelt? keegi ju pole süüdi, et süsteem ei toimi õigel ajal.

                                Lisaks muidu, et üldiselt on äge, et see protokolli värk muutub kaasaegsemaks ja atraktiivsemaks. Räägin endale kohati vastu, aga tegelt on see süsteem ju igati ootamist väärt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X