320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpallitaristu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Plaani sisuks on igasse maakonda jalgpallihalli rajamine. Tempo on neli halli aastas. See tähendab, et ei ole vastandumist stiilis "üks maakond saab, aga teine ei saa", sest nelja aasta jooksul kaetakse kõik maakonnad. Riik investeerib 75% rahast, kohalik omavalitsus 25%.
    Ja see ei oma tähtsust kes on valitsuses?

    Kommentaar


      Halle pole - sitasti
      Hallid tulevad - ikka midagi sitasti

      Kommentaar


        Algselt postitas denisss Vaata postitust
        Läänemaa on lihtsalt Flora süsteemi jaoks veel avastamata maa. Tuleb võtta sealt kus on ja kui ei ole, tuleb kasvatada
        Kas mitte kunagi polnud Haapsalu FC Flora nimelist klubi?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Olles ise aastaid seda mantrat tagunud, et alaliit peaks paremini poliitikutele põue pugema ja infrale rahastuse saama, oleks õudselt pläss nüüd kiruma hakata. Veidi tean erinevatest allikatest telgitaguseid ka ja ütlen ausalt: kui kahekohalise numbri sisehallide kerkimise hind on see, et asja eest seisnud poliitikud saavad esimeste hallide kohavalikul veidi valjemalt kaasa rääkida, siis minu silmis on nad selle ära teeninud. Järjekord valdkondadest, kes sooviksid riigilt rahastust saada, ulatub toompealt Timbaktuuni. Et Karilaiud, Seedrid jt just vuti kasuks otsustasid, selle eest müts maha!

          Alati on muidugi oht, et majandus jaheneb ja riik peab eelarvet kärpima hakkama või skandaalide karikas saab täis ja pukki astub uus punt, kes vutipoistele inimlike tingimuste loomiseks mõeldud raha näiteks võimlejatele viib. Siis on muidugi nukker, et rahvaarvult 14. linn ja eelviimane maakond sai halli ja kordades suuremad vutikohad nagu Narva, Rakvere, Pärnu või Paide jäid kuivale. Kuid loodame, et midagi nii õudsat ei toimu ja kui isegi toimub, siis oleme vutrahvana valmis seukest kisa tegema, mis igasugused projektikülmutamised sisinal lahti sulatavad!

          Kommentaar


            Ma ei saa üldse aru, kuidas seda EJLi plaani/tegu saab mõistusepäraselt kritiseerida.

            Põmst aasta jalkateo kandidaat.

            Tubli ja väga hästi tehtud.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
              Olles ise aastaid seda mantrat tagunud, et alaliit peaks paremini poliitikutele põue pugema ja infrale rahastuse saama, oleks õudselt pläss nüüd kiruma hakata. Veidi tean erinevatest allikatest telgitaguseid ka ja ütlen ausalt: kui kahekohalise numbri sisehallide kerkimise hind on see, et asja eest seisnud poliitikud saavad esimeste hallide kohavalikul veidi valjemalt kaasa rääkida, siis minu silmis on nad selle ära teeninud. Järjekord valdkondadest, kes sooviksid riigilt rahastust saada, ulatub toompealt Timbaktuuni. Et Karilaiud, Seedrid jt just vuti kasuks otsustasid, selle eest müts maha!

              Alati on muidugi oht, et majandus jaheneb ja riik peab eelarvet kärpima hakkama või skandaalide karikas saab täis ja pukki astub uus punt, kes vutipoistele inimlike tingimuste loomiseks mõeldud raha näiteks võimlejatele viib. Siis on muidugi nukker, et rahvaarvult 14. linn ja eelviimane maakond sai halli ja kordades suuremad vutikohad nagu Narva, Rakvere, Pärnu või Paide jäid kuivale. Kuid loodame, et midagi nii õudsat ei toimu ja kui isegi toimub, siis oleme vutrahvana valmis seukest kisa tegema, mis igasugused projektikülmutamised sisinal lahti sulatavad!
              Juhtus kõige õudsem, mis juhtuda sai....jalgpallile hakati raha andma poliitiliste jõudude poolt, kelle tegemiste vastu on üldiselt mul tugev apaatia....aaaargh

              Kommentaar


                Aita Võru Heliosel kunstmuruväljaku kõrvale katusega tribüüni ehitada!
                Võru FC Helios avas annetuskampaania, et klubi kunstmuruväljaku äärde katusega tribüüni ehitamiseks lisaraha koguda.

                Kommentaar


                  Mis segas Kadrioru staadioni muru paremini ette valmistada?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Mis segas Kadrioru staadioni muru paremini ette valmistada?
                    Mis häda? Tavaline kevadine muru, kus pole katet peal olnud. Mõni koht vajabaega, aga muidu ok. Lives parem kui telepildis paistab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Mis häda? Tavaline kevadine muru, kus pole katet peal olnud. Mõni koht vajabaega, aga muidu ok. Lives parem kui telepildis paistab.
                      Jah, ongi probleem, et tavaline.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Jah, ongi probleem, et tavaline.
                        Milline see Eestis maikuus peaks olema? Muru kasvab, kui ööpäeva keskmine on 8 ja üle kraadi. Mõnest soojast päevast ei piisa. Kusjuures võiksid seda teemat täiesti mõnes saates kajastada. Sest see on päris levinud arvamus, et päike ju on paistnud, miks muru ei kasva.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Milline see Eestis maikuus peaks olema? Muru kasvab, kui ööpäeva keskmine on 8 ja üle kraadi. Mõnest soojast päevast ei piisa. Kusjuures võiksid seda teemat täiesti mõnes saates kajastada. Sest see on päris levinud arvamus, et päike ju on paistnud, miks muru ei kasva.
                          "meil hakkab kasutama Kadrioru staadionit 2 Premium Liiga satsi ja sinna oleks võinud proovida ressursi suunata" oli mu point rohkem.

                          See, et meil maikuu on, tean ka ilma sinu teravmeelitusteta.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            "meil hakkab kasutama Kadrioru staadionit 2 Premium Liiga satsi ja sinna oleks võinud proovida ressursi suunata" oli mu point rohkem.

                            See, et meil maikuu on, tean ka ilma sinu teravmeelitusteta.
                            Ma ei teravmeelitse. Ma lihtsalt ütlen sulle, et asi pole selles, et ressurssi pole pandud. Korralik hooldus on tehtud nagu alati. Pole midagi teha, kui ööd on jätkuvalt külmad. Mõni nädal ja aega ja asi korras.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Milline see Eestis maikuus peaks olema? Muru kasvab, kui ööpäeva keskmine on 8 ja üle kraadi. Mõnest soojast päevast ei piisa. Kusjuures võiksid seda teemat täiesti mõnes saates kajastada. Sest see on päris levinud arvamus, et päike ju on paistnud, miks muru ei kasva.
                              Hea point. Telekavaataja tee kadrioru muruhooldajaga saade vms.

                              Kommentaar


                                Ega ma ei tea sittagi. Oli 2-kuuline jalkapaus. Seda oli teada, et tuleb pikk paus. Oli teada, et 2 klubi peavad naasma Kadrioru. Ju siis meil pole võimekust Kadrioru seda paremini ette valmistada. Ehk siis on, mis on. Ma sain vist vastuse enda küsimusele. Paremat võimekust pole võimalik ja rentaabel Kadrioru soetada.

                                Päikese reference oli mu jaoks arusaamatu.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X